Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul Cross Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı onuryapici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadşlar bu haftasonu kirlenmeye gidelim diyorum. bugün yeni aldım str 250 ve plaka çıkmadı daha ama trafiğede çıkılabiliyormuş sigortayla. yarın motoru alcam ve c.teside dağ taş gezelim diyorum. varmı yoldaş bu uğurda
    Motorun rodajı bitmeden daha taşa vurmasan daha saglıklı olur sanki ;)
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    zenon senin cross alma vaktin gelmiş dostum...
    zenon bunu beğendi.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zenon senin cross alma vaktin gelmiş dostum...
    Hem uzun yolda hem arazide tatmin edecek birsey bulsam hic beklemem 250-350-450 cc birsey lazım bana ama az yakacak stabil 130 km hızla gidebilcek ( buda 150 ye cıkması lazım sollamalarda demek :D ) artcı konforu iyi olcak şimdilik bunlara uygun birinci gt250 Comet, ikinci CRF250L ve biraz bana kalın gelen cok kros olmasada arazide üzmeyecek nc700x var. Cometimden memnunum şimdiye kadar beni arazide yolda hic üzmedi servislerine uyuzum o yüzden satılık :D satarsam diger iki secenek gündeme gelicek :D Arazi sevsemde cogunluk uzun soluklu geziler oluyor bizim genelde bu hafta sonu Yedi Göller gidilcek mesela 2/3 ü asfalt ve uzun yol gittiğimiz noktada orman ama o zamana kadar otoban ;)
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Maşallah abi tekerinize sağlık iyi gezmişsiniz. Ben de bu pazar sazlı bosna barajına yada çiftalana gidebilirim.

arkadşlar bu haftasonu kirlenmeye gidelim diyorum. bugün yeni aldım str 250 ve plaka çıkmadı daha ama trafiğede çıkılabiliyormuş sigortayla. yarın motoru alcam ve c.teside dağ taş gezelim diyorum. varmı yoldaş bu uğurda
    Onur sen ne tarafta oturuyorsun? Haftasonu bir plan olursa ben buraya yazarım. Gelmek istersen haberleşiriz.
    zenon bunu beğendi.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Beyler benide ekleyin. KLX garajda yatıyor. Bu haftasonu iyi olur.

Motosikleti
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem uzun yolda hem arazide tatmin edecek birsey bulsam hic beklemem 250-350-450 cc birsey lazım bana ama az yakacak stabil 130 km hızla gidebilcek ( buda 150 ye cıkması lazım sollamalarda demek :D ) artcı konforu iyi olcak şimdilik bunlara uygun birinci gt250 Comet, ikinci CRF250L ve biraz bana kalın gelen cok kros olmasada arazide üzmeyecek nc700x var. Cometimden memnunum şimdiye kadar beni arazide yolda hic üzmedi servislerine uyuzum o yüzden satılık :D satarsam diger iki secenek gündeme gelicek :D Arazi sevsemde cogunluk uzun soluklu geziler oluyor bizim genelde bu hafta sonu Yedi Göller gidilcek mesela 2/3 ü asfalt ve uzun yol gittiğimiz noktada orman ama o zamana kadar otoban ;)
    O zaman iki seçenek kalıyor. KLX250 ve CRF250L . KLX in yakıtı uzun yolda 13-15Kr .

Bu arada nerede bu grup kimsede hiç ses seda yok
    Buraya tırmanmaya gidelim

Redmoon bunu beğendi.

Motosikleti
    Buradayız hocam takipteyiz :D Pazar günü bir yerlere kaçacağız. Çiftalan yada sazlı bosna barajı olabilir. Ben gideceğimiz yeri buradan paylaşacağım. Buradan haberleşelim.
    Bu arada fotoğraftaki yer neresi güzelmiş :D

Motosikleti
    Yeditepe Üni arka taraflarında bir yerde . saat kaçta gidilip gelinecek? Pazar akşam 5-6 da iş başı yapıyorum.

enduro ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey qm200
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeditepe Üni arka taraflarında bir yerde . saat kaçta gidilip gelinecek? Pazar akşam 5-6 da iş başı yapıyorum.
    Parkur güzel görünüyor ama oralarda gezilecek alanlar kısıtlı polonez civarı daha güzel gibi.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200

yer şamlar. biraz enduro biraz cross,her zevke göre yol mevcut..
    ekaragz82 ve dockerengin bunu beğendiler.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Alıntı enduro ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parkur güzel görünüyor ama oralarda gezilecek alanlar kısıtlı polonez civarı daha güzel gibi.
    Evet şehrin ortasında kalmış bir alan fakat yine ufak değil. Ben her aktiviteye uyarım

Motosikleti
    Arkadaşlar haftasonu bir yere gidemedim o yüzden buraya da birşey yazamadım. Önümüzdeki haftasonlarına inşallah.

Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    Haftasonu çekmeköy nevzatdemir tesislerinin yanından ormana girmeyi düşünüyorum yanımda 1arkadasım daha olacak bize katılmak isteyen olursa keyifli bir gezi olacağını garanti edebilirim. Yada daha farklı bir güzargah önerisi olan varsa katıla biliriz. Bende Crf arkadasımda kuba var.

Rr6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cruiser
    arkadaşlar maximum 800 tl ye kadar çinli bir cross arıyorum benimle iletişime geçebilirmisiniz.. 0507 426 13 51 Batuhan..

Motosikleti
    HONDA CRF 250 L

Buda cıtırdan bir foto olsun ;)
    Redmoon ve forzaBJK bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı badride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonu çekmeköy nevzatdemir tesislerinin yanından ormana girmeyi düşünüyorum yanımda 1arkadasım daha olacak bize katılmak isteyen olursa keyifli bir gezi olacağını garanti edebilirim. Yada daha farklı bir güzargah önerisi olan varsa katıla biliriz. Bende Crf arkadasımda kuba var.
    Bana uyar arkadaşım Sabah erken olursa gelebilirim.

Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah abi tekerinize sağlık iyi gezmişsiniz. Ben de bu pazar sazlı bosna barajına yada çiftalana gidebilirim.

Onur sen ne tarafta oturuyorsun? Haftasonu bir plan olursa ben buraya yazarım. Gelmek istersen haberleşiriz.

istanbul maltepedenim. henüz plaka çıkmadı inş bu cuma en geç önümüzdeki p.tesi çıkacak. ama arazıye gidilecekse gelebilrim yinede. mail vereyim eklemek isteyen buyursun memnun olurum. facebook adresim => www.facebook.com/yapicionur
    mail adresim => onur3adam@gmail.com

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun rodajı bitmeden daha taşa vurmasan daha saglıklı olur sanki ;)
    katılıyorum sana zenon. dağ taş dediğim zaten ufak tefek toprak arazi ve kumsal. ciddi bi off road yapmadım henüz ki ddaha teknik vs bilmiyorum cross'a daha çooook yeniyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

www.facebook.com/yapicionur
    eklermisin kardeşim fırsat buldukça size katılmak isterim.

Motosikleti
    istanbul maltepedenim. henüz plaka çıkmadı inş bu cuma en geç önümüzdeki p.tesi çıkacak. ama arazıye gidilecekse gelebilrim yinede. mail vereyim eklemek isteyen buyursun memnun olurum. facebook adresim => www.facebook.com/yapicionur
    mail adresim => onur3adam@gmail.com

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

katılıyorum sana zenon. dağ taş dediğim zaten ufak tefek toprak arazi ve kumsal. ciddi bi off road yapmadım henüz ki ddaha teknik vs bilmiyorum cross'a daha çooook yeniyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

www.facebook.com/yapicionur
    eklermisin kardeşim fırsat buldukça size katılmak isterim.
    Bende maltepedeyim. Gel seni Başıbüyük'teki imkansız tepeye götüreyim :D

Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    Saat 10 gibi düşünüyoruz. 506 228 08 58 bu numaradan bana ulaşa bilirsiniz. Sınırları zorlamayan tamamen keyif amaçlı birgezi olacak. Çok profosyenel birşey beklemeyin. Zati benim 3 cü araziye girişim

Motosikleti
    Saat 10 gibi düşünüyoruz. 506 228 08 58 bu numaradan bana ulaşa bilirsiniz. Sınırları zorlamayan tamamen keyif amaçlı birgezi olacak. Çok profosyenel birşey beklemeyin. Zati benim 3 cü araziye girişim
    Oldu o zaman ben de gelirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)