Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

11 yaşında motor meraklısı bir çocuğum, motor almak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

11 yaşında motor meraklısı bir çocuğum.daha once motor kullanmadım fakat bu işlere çok meraklıyım...Kendime küçük güzel bir motor almak istiyorum...CroSS Enduro veya spor bir model.. fakat kararsızım ailem büyük almama izin vermiyor zaten 50cc üstü ehliyet gerekiyor ...50 cc altı güzel bir motor bakıyorum tavsiye edebileceğiniz bana uygun güzel motorlar warmı ? Bu konulara meraklıyım fakat çok bilgili değilim.tavsiye edeceğiniz motorun 1000 TL yi geçmemesi lazımm..! şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    abisi önce ehliyetini al sakın bulaşma böyle bir işe az daha sabret yaşın 17 olsun gerisi gelir..

ama o gun ınternette 6 yaşında bır cocuk gordum slalom yapıyorduu ..??:'(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:18 ----------

artk motor sesi duyunca kalbim küt küt baslıyor çarpmayaa :'(

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    kanunlara göre ister 50 ister 2000 cc olsun ehliyet olmadan kullanamazsın. polis yakaladımı 1000 lira paran gider. en güzeli al bitane elektrikli scooter başına iş açma. her nekadar elektirikli bisiklet için kask takma zorunlulugu olmasada sen kask takmadan binme. bisiklete iyice alışıncaya kadarda trafige çıkma. ne kendini üz nede aileni.

ben yanlış yazmışım herhalde ? ben motorumla trafiğe çıkmayacağım sadece ailemle kamp yapmaya vS gittiğimizde dağ bayır cıkacağım ? ... bana tavsiye edebileceğiniz marka yokmuuuuuuuuuuuuuu :'(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:32 ----------

bu arada jack abi yada asıl ismin neyse ailem bu durumdan üzülmüyorlar onlar bana destek veriyorlar babamlada konuştum oda bakıyor bır yandan cRoss veya EnduRo aLacağım fakat guzel bir marka bulamıyorum bahsettiğim cross pocket ler warya cok kucuk olanlar onlardan almak istiyorum fakat güzel bisey bulamadım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:34 ----------

ndn kimse yardım etmiyor ??? koskoca site bir konuya cevap yazamıyor musunuz

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Sen git velin gelsin
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

:( neden bana yardımcı olmuyorsunuz ? yazcağınız bir motor markası

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Marka falan bilmem ama aradığın böyle birşey mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...keyword=pocket bike

görkem abi sendemi bilmiyorsun bana göre motorlarla bisey?

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    pocket bike küçük gelebilir DUCATİ MONSTER 796 anca keser..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

kanucan abi bunlara bakıyorum ama ailem bunlardan alabilirsin diyor

buna bakıyorum:http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35372290/detay
    ve buna:http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ah-beyaz/detay

Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Sahibinden.com a bakın bayağı var pocket ilanı bi onlara bak derim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:54 ----------

birde bu verdiğin ilanlar başka başka yerlerde bi pocket için gidilmez o yollar bulunduğun yerlerde aramaya çalış.
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Bu Gün 12 Yaşında Birisi Motor Almak İstio Şimdi 11 Yaşında Birisi Motosiklet Almak İstio Yaş İyce Küçülüo Galiba Neyse Konuya Dönelim.

1-Yaşın Çok Küçük Öyle Dediğin Gibi Olmuo Dağda Bayırda Bincem Die O Motorun Giderleri Masrafları Bakımları Vs Var.

2-Ehliyetin Yok Zaten Baştan Faul.

3-Kaskın Koruman Yok Cross Enduro Binmek İstiosun YANLIŞ.

4-Ailenle Tekrar Konuş Böyle Bişeye İzin Verceklerini Sanmıyorum.

5-O Televizyonda Gördün 5-6 Yaşında Stunt Yapan Çocuklar Yada Herneyse O Onların Ailesinin Sorunu Bişey Olduğu Zaman Üzülücek Olan Onlar Öyle Göründüğü Gibi Deil O Hareketleri Öğrenmek İçin Kaç Tane Kemiklerini Kırıyolar Biliyomusun Örnek:Jack Chan Adam Vücudunda 120 Fazla Kırık Hepsi Sahnelerde Oldu Deneme Yanılma Yöntemiyle.

Son Olarak...

18 Yaşını Bekle Paranı Biriktir 18 Yaşında Kendiene Göre Bişey Alırsın Hatta 18 Yaşına Kadar Günde 1 Tl Atsan Bir Kenara Çok Kral Makina Alırsın...
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    şaka bir yana motorrla ilgili fazla film izleme...pocket bike işini görür..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

AzRaıL abı masrafları bakımları karsılayacağım 1 motoru aldığım gün kaskı alacağım 2 fakat ehliyet olayından emn deilim bildiğim kadarıyla 50 cc altı için bir ehliyet söz konusu değil ? Azrail abi bilirsin herhalde poketler cok kucuk .! büyük birsey almayacaqım Bak istersen fotoyaa ?? Bu cocuk nasıl bınıyor ..:http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...keyword=pocket

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı GhosTRıdeR01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AzRaıL abı masrafları bakımları karsılayacağım 1 motoru aldığım gün kaskı alacağım 2 fakat ehliyet olayından emn deilim bildiğim kadarıyla 50 cc altı için bir ehliyet söz konusu değil ? Azrail abi bilirsin herhalde poketler cok kucuk .! büyük birsey almayacaqım Bak istersen fotoyaa ?? Bu cocuk nasıl bınıyor ..:http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...keyword=pocket
    Bak Orda Gördüğün 2 Resimle Yada Tv İzlediklerinle Girişme Öyle Bu İşe Orda Adam 2 Tane Resim Çekmiş Koymuş Abartma Yani.

50 Cc de olsa 1 Cc de olsa Altında Benzinle Ve İçten Yanmalı Motosiklet Olup Belli Ölçülere Belli Kurallara Giren Bütün Araçlara EHLİYET Gerekiyor Trafik Polisi İşlem Yapar Sana Ceza Kesmez Babana Ceza Keserler Yasal Hükümlülüğün Onda Olduğu İçin.

Kask Koruma Dediğin Şeyler Ucuz Şeyler Değil Nerden BAKSAN 300-400 Tl Para Sadece Korumalar.

Sen Beni Dinle Yukarda Yazdıklarımı Dikkate Al Ondan Sonra İstediğini Yap Sana Kalmış.

Bu Arada:O Çocuğa Yaptıralan İyi Bişey Değil Fiziki Yapısı Tam Oturmamış Kemiklerinin Hassa Olduğu Bir Dönemde Allah Korusun En Ufak Bişey Sakatlanmalara Maruz Kalıcağını Ailesi Umarım Anlatmıştır.

Her Zaman Çocukların Büyüme Zamanın Kemik Gelişiminde Bu Tür Atraksiyonlu Şeyler Yapmasına Karşıyım.

İlla Bi Spor Mu Yapıcak Koşsun Jimlastik Yapsın Kemik Gelişimine Faydalı Bu Tür Motosikletli Şeyler Çocuk Gelişimi İçin Çok Zararlı.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

azRaiL abi ben motora trafiğe kapalı alanda bineceğim sehir icinde trafiğe yada sokak aralarında değil babamlarla beraber dağda ovada düzlük toprak bir alanda bineceğim

Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    babamla beraber derken gözetiminde olucağınımı kasdediyorsun yoksa baban dadamı motor var bu arada trafiğe çıkmadıktan sonra ehliyet istemez
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

babamın gözetiminde olcağım ..! trafiğe cıkmayacağım deli miyim benn ??xP bildiğiiniz orta boy cross markası varmı varsa söylermisiniz ?

Motosikleti
    klr 600
    çocuk heralde 7-14 yaş arası olan motorlardan soruyo kubanın falan varya crossları adı üstünde 7-14 yaş bence bi sakınca yok onlar zaten trafiğe falan çıkışı yok çocuk kaskını falan takarsa trafiğe kapalı yerde ailesinin kontrolünde kulana bilir heralde adamlar buyaş gurubu için yapmış http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29331971/detay bunun gibi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)