Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni başlıyorum Motosiklet seçimi için yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yaya :(
    Arkadaşlar direksiyon sınavını da geçtikten sonra ehliyetimi alacam kaskımı, ceketimi, dizlik ve eldivenimi de aldım (motordan önce olması biraz ilginç oldu gerçi) geriye kaldı en zoru ve önemlisi. Motosiklet, tarzım Enduro 2.el bir motor almayı düşünüyorum ilk aklıma gelen Hyosung RT125/RX125 oldu ama sonra 90’lı yılların Japon Enduro modellerini (DR600, XT600 ve KLR600) gördüm hatta bazıları fiyat olarak çok uygun. Bu motorlar ile ilgili sorum başlangıç için uygun olup olmadığı değil, 1992 model bir Japon endurosu aldığımda bu makineler beni yolda bırakır mı, sürekli sorun çıkartır mı veya herhangi bir arızasının onarımı motosiklete verdiğim paranın üstüne çıkar mı?
    Kullanma amacıma gelince arkadaşlar bu motor ile dağ tepe gezeceğim ama atlama zıplama olayları olmayacak, uzun yola da gideceğim şehir içinde de kullanacağım

belirttiğim modeller bu işler için uygunmudur ? değilse tavsiyeleriniz nedir
    fiyatta 3500Tlnin üzerine çıkamam tavsiyelerinizde hatırlayın lütfen

şimdiden hepinize teşekkür ediyorum
    ayrıca eklemek istiyorum motosiklet.net bizim gibi geniş motosiklet piyasasından uzak olanlar için gerçekten çok büyük bir yardımcı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    eh be kardeşim 3500 liraya enduro istiyorsun,alırsın ama motorun temiz olması önemli 1992-1993 model enduro ne kadar temiz olabilir tartışılır birde japonların parçası pahalı 3500 liraya alsan bir arıza çıkarsa bittin hondaların eski modellerinde parça sorunu var, bende 1993 model suzuki var 4500 tl ye aldım 2006 da, şimdiye kadar 3500 masraf ettim motor sıfır oldu tabi birden değil param oldukça yeniledim,şimdi köpek gibi oldu kolay kolay yıpranmaz yolda bırakmaz,biraz daha kenara para biriktir iyi bişey al yani arıza açmayacak bir makine den bahsediyorum yine yardımcı olurum

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Bütçeni biraz daha artırıp XL 200'lere bakmanı kesinlikle öneririm.Ömürlük motor.Ayrıca bence de parça sorunu yaşamanız olası.Tabi tercih size kalmış...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler