Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ramzey 200 CC Cross Modifiye.

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam,

Arkadaslar ramzey 200 CC Cross alırsam eger bu vıdeodakı gıbı modıfıye yapabılır mıyım? Bıre bır aynısı olsun ıstıyorum, kolay gelsın.

http://www.youtube.com/watch?v=tGnn1LldIFI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    valla videoyu izleyemiyorum mağazamın interneti blok koyuyo ama akşam bakayım bşi merak ettim
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Şenonar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Yanlız o egzoz motorun yarı fiyatı kadar bilmem biliyormusun
    Bahadır Şenonar A rh(+)
    Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.

Abı dısardaydım bıraz gec cevap verıyorum kusura bakmayın. Egzoz olmasada olur yanı komple sıyah yapmıs ya cok cıx duruyor :D

Soylemeyı unuttum bıde lastıklerde oyle olsun ıstıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Zs 200 Gy-2
    Supermoto Jantları kafadan 1500-2000 lira.
    Lastikleri 300-500 lira
    Akrep 1000 lira
    Boya 100 lira
    Sinyal vırt zırt 50-100 lira...

"Ben yaptım." demenin verdiği huzur...

PAHA BİÇİLEMEZ!!!!!

Peki cikslik???

Onu bilmem.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:01 ----------

Skyteam supermoto alıverirsin,

Üstüne harcayacağın taş çatlasa 500 lira.

Ama parçasını bulamayabilirsin.

Motosikleti
    şaun 150 li lik crosuu supermoto hemde turbo taktırmakla uğraşan biri olarak şöle söliyim önce gidiyosun skyteam jantları buluyosun toplam 250-300 tl arası tutar artı lastikler ki sana en az 150-200 yada maksimum 400-500 arası kalitesine göre deiğişir artı egzost el yapımı yaptırırsın tahminen 500 e falan gelir videoyu izleyemedim henüz ama eve gidince bakcam yine nerden baksan 1000-1500 arası bulur masraf

Alıntı Enduromania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Supermoto Jantları kafadan 1500-2000 lira.
    Lastikleri 300-500 lira
    Akrep 1000 lira
    Boya 100 lira
    Sinyal vırt zırt 50-100 lira...

"Ben yaptım." demenin verdiği huzur...

PAHA BİÇİLEMEZ!!!!!

Peki cikslik???

Onu bilmem.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:01 ----------

Skyteam supermoto alıverirsin,

Üstüne harcayacağın taş çatlasa 500 lira.

Ama parçasını bulamayabilirsin.
    Anladım tesekkurler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:44 ----------

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaun 150 li lik crosuu supermoto hemde turbo taktırmakla uğraşan biri olarak şöle söliyim önce gidiyosun skyteam jantları buluyosun toplam 250-300 tl arası tutar artı lastikler ki sana en az 150-200 yada maksimum 400-500 arası kalitesine göre deiğişir artı egzost el yapımı yaptırırsın tahminen 500 e falan gelir videoyu izleyemedim henüz ama eve gidince bakcam yine nerden baksan 1000-1500 arası bulur masraf
    Abı ben daha net acıklıyorum ıstedıgımı, sımdı ramzey 200cc cross alsam sıfır 3000 Lıra desek ve ustune senın dedıgıne gore 1500 Lıra masraf yaparsam eger onun gıbı bır motor sahıbı olabılır mıyım acaba?

Bıde ımzanızdakı ılanda sehbanın ustunde duran motor cok hosuma gıttı.

Motosikleti
    kanka valla o motor aprilla yani beğenmemek mümkün değil ama istesen yardımcı olabilirim modifiye ile ilgili pm den mesaj attım

oke ekledım msn

Motosikleti
    iş yerinde olduğum için msn açamıyorum dostum ondan dedim akşam konuşuruz diye ama kısaca soruyim motorun varmı tam olarak ne tarz istiyosun kafanda bişey varmı

Motorum yok, ben bı ara Derbi Gpr125 R ıstıyodum olmadı, sonra Honda Cbr125 ıstıyodum oda olmadı, sımdı artık son kararım kısmet olursa tabıı kı Ramzey Cross 200 CC alıp, sızın ılandakı sıyah motor gıbı yapıp %70 sehır ıcı kullanıp, %30 arazıde, dagda, bayırda, kullanmak.

Motosikleti
    sana tavsiyem skyteam st 200 alman supermoto versiyonunu alırsan eğer zaten jantların supermoto jantı olcak bi kere ordan kurtarmış olcaksın 2. şasi modifiye ye daha yatkın zetn grenajları da gayet iyi duruyo sadece daha kalın lastik boya led stop bide on far alırsın çok daha ucuza getirirsin

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    İstersen sana bir skyteam vereyim hemen 2500 liraya ondan daha güzel. ;)

Ne renk istersen boyarız. CRF 250 grenajları var üzerinde. Egzozu ondan daha tatlı. Tek derdi ufak bir kazası olması. Ben ER6 mı hırpalamamak için şehiriçinde kullanmak amacıyla aldım istersen satarım. Ama ondan daha tatlı buna eminim.

Düşündüm de vazgeçtim ya... Ben ER den bundan aldığım zevki alamıyorum ki...

Tam keçi. Ama istersen başka bir şeyler buluruz bunun gibi yaparız. Çevrem crossçudan geçilmiyor.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ne renk istersen boyarız. CRF 250 grenajları var üzerinde. Egzozu ondan daha tatlı. Tek derdi ufak bir kazası olması. Ben ER6 mı hırpalamamak için şehiriçinde kullanmak amacıyla aldım istersen satarım. Ama ondan daha tatlı buna eminim.

Tam keçi. Ama istersen başka bir şeyler buluruz bunun gibi yaparız. Çevrem crossçudan geçilmiyor.

Slm şu skyteam ın bi resmini görebilirmiyiz nişanlım skyteam düşünüyorda

eren874 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900 spcy110
    ben ce skyteam alınmaz parça bulmak çok zor

Motosikleti
    var dostum parçaları aradınmı herşeyi bulunuyo emin ol

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana tavsiyem skyteam st 200 alman supermoto versiyonunu alırsan eğer zaten jantların supermoto jantı olcak bi kere ordan kurtarmış olcaksın 2. şasi modifiye ye daha yatkın zetn grenajları da gayet iyi duruyo sadece daha kalın lastik boya led stop bide on far alırsın çok daha ucuza getirirsin
    Anladım ben onu bı arastırayım o zaman, dun aksam erken cıktım ısten msn de bulusamadım bu aksam msn de konusuruz detaylı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:38 ----------

Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sorun yoktur ınanıyorum da ben sıfır almak ıstıyorum aslında. Su motorun fotosunu ekleyebılır mısınız merak ettım nasıl bıseymıs, bu arada sızın msn ı eklıyorum ordan da konusuruz.

eren874 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900 spcy110
    tamam bulan olursa bana haber verin arkdaşlar :=)

Motosikleti
    skyteam min 0 yok ki

:S pekı temız sıfır ayarında bırsey bulabılır mıyız?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler