Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Enduro olmaaz

Motovento
    REKLAM ALANI
    yorulmaz50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600 f imm
    merhabalar arkadaslar. Daha once de aynı amaçla topik açtım ama tatminkar bir cevap bulamadım . Ben 190 boyunda 100 kilo 30 lu yaslarda kibar bir devlet memuruyum (arkadaslık ilanı vermiyorum ) 93 model 350 lik jawa style motorum var. Boy deyince hep enduro yada cross önerisi alıyorum ve bu tip motorlardan hoslanmıyorum. Motoruda zevk için kullanan biriyim. Bu şartlar altında spor güçlü ve üzerinde sırıtmayacağım sport touring naked yada chopper motor ne önerirsiniz (4000 liraya kadar )
    kazasızz belasız ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı yorulmaz50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaslar. Daha once de aynı amaçla topik açtım ama tatminkar bir cevap bulamadım . Ben 190 boyunda 100 kilo 30 lu yaslarda kibar bir devlet memuruyum (arkadaslık ilanı vermiyorum ) 93 model 350 lik jawa style motorum var. Boy deyince hep enduro yada cross önerisi alıyorum ve bu tip motorlardan hoslanmıyorum. Motoruda zevk için kullanan biriyim. Bu şartlar altında spor güçlü ve üzerinde sırıtmayacağım sport touring naked yada chopper motor ne önerirsiniz (4000 liraya kadar )
    koptum yalnız
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    2006 cbr 600 f imm
    eyvallah kardes
    kazasızz belasız ...

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    varadero xl olmassa olmaz ama sen enduro istemiyosun
    aklındaki motorları üzerine oturarak denemen lazım fuarlarda ya da motorcularda üzerinde bi bak derim
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    üzerinde sırıtmak lafını anlamıyorum sonucta altındakı motor senı tasıyor sana uyacak sport tourıngler var genelde 1000 cc uzeri ,tek onlarda sırıtmassın fıyatları 20 bın tl o fıyata uzerınde sırıtmayacagın bır motosıklet yok maalesef...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Jawa senin gibi ince, narin ve kibar arkadaslar için biçilmis kaftan bir motosiklettir.
    Bence binmeye devam et.
    Onun disinda tabii ki seçenekler var ama onlar senin seçeneklerin degil.
    Butçe meselesi isi bozuyor maalesef.

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Sana naked da olur sport Touring de olur Cruiser da olur. sen zaten sana yakışacakları kendin bulmuşsun .şimdi kaldı bütçene göre motoru bulmaya .
    Hadi kolay gelsin sana gir satılık ilanlarına .
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    boy ve kilona oranla sana tavsiye edebileceğim tek makina FZ6 FAZER olacaktır...

Motosikleti
    2006 cbr 600 f imm
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jawa senin gibi ince, narin ve kibar arkadaslar için biçilmis kaftan bir motosiklettir.
    Bence binmeye devam et.
    Onun disinda tabii ki seçenekler var ama onlar senin seçeneklerin degil.
    Butçe meselesi isi bozuyor maalesef.
    evet bana layık gördüğün javam aslında hiçte fena değil gerek hız gerek torku gayet iyi ama velakin yedek parca yakıt ve ihtiyarlığın getirmiş olduğu sıkıntılar insanı uzuyor bide şu marştan motor calıstırmak cok hos bide motorun eskiyse ustalar bile bakmakistemiyor ayr tutturamazlar tutar iki gün sonra bozulur pşatini ayrı yağ karıstırması ayrı her benzinci benzin vermez vs vs

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzerinde sırıtmak lafını anlamıyorum sonucta altındakı motor senı tasıyor sana uyacak sport tourıngler var genelde 1000 cc uzeri ,tek onlarda sırıtmassın fıyatları 20 bın tl o fıyata uzerınde sırıtmayacagın bır motosıklet yok maalesef...
    kardes o dediğin motorların sele yuksekliği parasıyla değil hepside 80 cm nin altında bizim paralara sport touring buraalarda var aa tabi almayada binmeyede yürek ister

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:33 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:26 AM ----------

ha unutmadan ben iki cocuk babası bir adamım racing e binip arkaya karsı cinsi atıp ilk üç haneli rakamları km bazında üçe katlayıp gecelere akabilecek değilim ben haftada iki üç kez binip 100 150 km yi geçmeyen uzun yol bile kolayına yapmayan biriyim motor fazla soun cıkarmasın parcasını fazla aratmasın 4 zamanlı en az iki silindirli enaz 250cc olsun ama demi jawayıda aratmasın yane
    kazasızz belasız ...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Senin motor budur hocam.
    Ama tuzludur.
    Ondan seyttim Jawa diye.

Yani illa bu diye bisey yok.
    Muadili bir makina da isini omur boyu gorur.
    Ama muadili makinanin çin isini bulman lazim ki butçeye uysun.

Ben tekrar muadili yazacam.
    Kelime çok hosuma gitti.
    Muadili.

Motosikleti
    2006 cbr 600 f imm
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin motor budur hocam.
    Ama tuzludur.
    Ondan seyttim Jawa diye.

Yani illa bu diye bisey yok.
    Muadili bir makina da isini omur boyu gorur.
    Ama muadili makinanin çin isini bulman lazim ki butçeye uysun.

Ben tekrar muadili yazacam.
    Kelime çok hosuma gitti.
    Muadili.

ya coq kardes dediğim gibi o paralara bir motor alsam evde yanımda durması bana hem kadınlık hem cocuklarıma analık etmesi lazım cunki yengen motorla eş zamanlı evi terkeder arabamız bile 10 15 000 likken calınma derdi paca problemi (bulunur tabi ama motor parasıdır ) bu motor yada muadili motorlar yada muadili(bende sevdim bu keimeyi) çinliler biraz pahalı (hyo nun 650 liği) ve javaya bindiğim gibi binersem parca problemi tepeme biner gibi geliyor valla bilmiyrum kafam cccok karısık
    kazasızz belasız ...

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boy ve kilona oranla sana tavsiye edebileceğim tek makina FZ6 FAZER olacaktır...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Giysi değilki bu yakışsın; isterse yakışmasın. Millet beğenecek diye motora binilirmi?

Sen neyi sürmekten hoşlanıyorsan onu al. Tarzın nedir; onu düşün.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Giysi değilki bu yakışsın; isterse yakışmasın. Millet beğenecek diye motora binilirmi?

Sen neyi sürmekten hoşlanıyorsan onu al. Tarzın nedir; onu düşün.
    Haklısında fikir alamak istiyor arkadaş
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    2006 cbr 600 f imm
    abi amaç sadece ulasım olsa binerim scutura azda yakar sıkıntısızda ama dedimya keyfii bi durum söz konusu fikir almak benim durumumda olanların çözümlerini öğrenmek istiyorum
    kazasızz belasız ...

Alıntı yorulmaz50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi amaç sadece ulasım olsa binerim scutura azda yakar sıkıntısızda ama dedimya keyfii bi durum söz konusu fikir almak benim durumumda olanların çözümlerini öğrenmek istiyorum
    mrblr bence yakışıp yakışmama değilde,oturuş pozisyonu hakimiyet diye ele alsak daha iyi ama bazen öyle anlar olurya bi motora baktığında benim motorum bu derya insan öyle bi motor aramalısın kendine yani olay yine sende bitiyor hem sonra birdoksan abartı bi boy değil bizim büyükşehir belediyesinin sahil motorize zabıtaları arasında öyle biri vardıki boy ikiyirmi civarı abartısız kilo 130 üstü kullandığı motor yamaha aerox 100 yani scooter hatta öyleki sahildeki bankların ölü noktalarından bakınca adam çok hızlı koşuyo sanırdık gerçi normaldede öyle sanırdıkya

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Her türden motor illaki bulunur da o bütçeyle zor biraz...
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    2006 cbr 600 f imm
    yokmudur diyorsunuz yane arkadaslar
    kazasızz belasız ...

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    o paraya malesef olmaz. istedigin seyi bulamazsin.
    kawasaki er5 gibi biseylere terfi et bence(fiyatida uygun) jawadan sonra ucak gibi gelicektir sana emin ol
    http://difm :cat:

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    Suziki gs 500 fena sayılmaz. Biraz oynama yaparsın daha bir yakışıklı olur uzun yıllar binersin.
    Çinlilere de uzun yıllar binersin ama tam anlamıyla zevkine varamazsın.
    Çin işi hem kalitesizdir hem performansı düşüktür. max 175km/s yapan spor motosiklet mi olur allahaşkına.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler