Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Supermoto & Cross Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Bende motordan hiç anlamadığım için çekiniyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Alıntı okan kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende motordan hiç anlamadığım için çekiniyorum
    Amaann biz anlıyoruzda mı biniyoruz gaza bas git frene baş dur, gitmezse tabanvay durmazsa vay anam vay aldım okadar tamir ekipmanı sadece alyan ve tornavida kullanıyorum, birde motoru kullanmayınca sıkılıyor insan kışın yattık biraz şimdi aman diyorum minibüse bineyim

Motosikleti
    honda grom
    Alıntı dalangıç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden korkuyorsun ki benim ve arkadaşların maceralarını forum da oku hadi ben uzun yolcuyum orada atlayan zıplayan da var bence mondialin firma tarihi boyunca yaptığı en iyi iş bu motoru getirmek motor basit, parça ucuz. Valla 5 yada 6 ayda 6000 kusur yol yaptım benzin koymayı unutmak dışında yolda kalmadım... Sen araştır yine bak

hocam cross konusunda bilgili gibisin extremden baska cross bildiğin sağlamdır dediğin japon cross varmı ya da mondialden daha sağlam başka bir çin var mı?

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    hocam cross konusunda bilgili gibisin extremden baska cross bildiğin sağlamdır dediğin japon cross varmı ya da mondialden daha sağlam başka bir çin var mı?
    Yok valla cross konusunda pek bilgim ve ilgim yok neden aldım bu motoru yüksek altımda kaybolmuyor diye ama yakın zaman da Cenkito apacinin crossunu denemişti hayvan güzel dedi gücü falan yerindeymis yani başka da bir fikrim yok açıkçası anlayan arkadaşlar bilgilendirir mutlaka

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Yok valla cross konusunda pek bilgim ve ilgim yok neden aldım bu motoru yüksek altımda kaybolmuyor diye ama yakın zaman da Cenkito apacinin crossunu denemişti hayvan güzel dedi gücü falan yerindeymis yani başka da bir fikrim yok açıkçası anlayan arkadaşlar bilgilendirir mutlaka
    Birde xtreme max ne tam cross ne böyle bisey arada bir yerde sele cross motorla alakası yok depo 10lt işte cross şekli verirsen cross çanta takıp, asfalt lastiği takarsan supermoto değil commuter gibi de değil, kimlik bunalımı gibi bisey yaşıyor alet ama ikisinde de görevini yapıyor

Motosikleti
    honda grom

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Birde xtreme max ne tam cross ne böyle bisey arada bir yerde sele cross motorla alakası yok depo 10lt işte cross şekli verirsen cross çanta takıp, asfalt lastiği takarsan supermoto değil commuter gibi de değil, kimlik bunalımı gibi bisey yaşıyor alet ama ikisinde de görevini yapıyor

hahaha hocam selesi normal crosslara göre daha iyi +avantaj bakıcam hocam bu yaz ormanlarda cross yapmak gibi bi niyetim var ybr,cbf gibi motorlarda hem tipi hemde dağ bayır rahat gitmiceği için cross motor arastırmaya devam bizim ailede çinli motorlara karsı asırı bi önyargı olduğu için hem kötülüyolar hem yardım etmiyolar

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    hahaha hocam selesi normal crosslara göre daha iyi +avantaj bakıcam hocam bu yaz ormanlarda cross yapmak gibi bi niyetim var ybr,cbf gibi motorlarda hem tipi hemde dağ bayır rahat gitmiceği için cross motor arastırmaya devam bizim ailede çinli motorlara karsı asırı bi önyargı olduğu için hem kötülüyolar hem yardım etmiyolar
    Ya zaten o cbf Ve ybr yani aman bitti motor kalmadı al buna bin deseler binmem kötü olduğundan değil şekli hitap etmiyor ,şimdi ufak ufak gaz veriyorum kendime satışa koydum motoru ucundan kıyısından 250 cc biseyler bakıyorum ama yine Japon vs bakamıyorum neden pahalı geliyor hem Çin de olsa Japon da olsa iyi bakarım motora, yoksa bu motosiklet işinin sonu yok aa o da güzel oo ne biçim vayvay gidişe bak derken öyle araştıra araştıra zaman geçer abi bi Kadıköy uzatırmısında kalırız, yalnız güzel zam geldi he iyi geldi yani teğet geçti çapraz girdi :/

Motosikleti
    honda grom
    Ya zaten o cbf Ve ybr yani aman bitti motor kalmadı al buna bin deseler binmem kötü olduğundan değil şekli hitap etmiyor ,şimdi ufak ufak gaz veriyorum kendime satışa koydum motoru ucundan kıyısından 250 cc biseyler bakıyorum ama yine Japon vs bakamıyorum neden pahalı geliyor hem Çin de olsa Japon da olsa iyi bakarım motora, yoksa bu motosiklet işinin sonu yok aa o da güzel oo ne biçim vayvay gidişe bak derken öyle araştıra araştıra zaman geçer abi bi Kadıköy uzatırmısında kalırız, yalnız güzel zam geldi he iyi geldi yani teğet geçti çapraz girdi :/
    valla haklısınız mondial extreme max sizi hiç yolda bıraktımı hocam seneye okula giderken surekli yolda bırakırsa devamsızlıktan kalmıyım bide

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    valla haklısınız mondial extreme max sizi hiç yolda bıraktımı hocam seneye okula giderken surekli yolda bırakırsa devamsızlıktan kalmıyım bide
    Yolda bırakmadı da mesela Alanyadan Antalyaya giderken stop etti daha da rodajı yeni bitmişti hemen saydırmaya başladım tabi sonra depoya bi baktım utandım valla benzin koymayı unutmuşum malum cross ya gösterge yok km sayacının altında başka ufak bir sayaç var bakıp oradan anlıyorsun onun haricinde yolda kalmadım hiç

Motosikleti
    honda grom
    Yolda bırakmadı da mesela Alanyadan Antalyaya giderken stop etti daha da rodajı yeni bitmişti hemen saydırmaya başladım tabi sonra depoya bi baktım utandım valla benzin koymayı unutmuşum malum cross ya gösterge yok km sayacının altında başka ufak bir sayaç var bakıp oradan anlıyorsun onun haricinde yolda kalmadım hiç

en son gidicem bir bayiye alıcam arastırmakla zaman geçmez insallah yakında buraya bir cross aldım diye yazabilirim yakın zamanda

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    en son gidicem bir bayiye alıcam arastırmakla zaman geçmez insallah yakında buraya bir cross aldım diye yazabilirim yakın zamanda
    İnşallah gönlüne göre bi motor bulursun

Motosikleti
    honda grom
    İnşallah gönlüne göre bi motor bulursun
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01622100/detay

yamaha xt125r güzele benziyo ne dersiniz bunun hakkında hocam

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01622100/detay

yamaha xt125r güzele benziyo ne dersiniz bunun hakkında hocam
    canı alınmıştır. km de kimbilir kaç defa sarıldı ) sıfır çin malı al daha iyi

Motosikleti
    honda grom
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canı alınmıştır. km de kimbilir kaç defa sarıldı ) sıfır çin malı al daha iyi
    Kırklarelinde olan akrabaları aradım ilanıda verdim motordanda anlıyolar arastırcaklarmıs eli yüzü duzgun motoru sağlam birsey çıkarsa direk alıcam en azından bir arastırsınlar hocam iki motor alıcaz kısmetse biri cinli olsada diğeri kesin japon istiyoruz o yuzden

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kırklarelinde olan akrabaları aradım ilanıda verdim motordanda anlıyolar arastırcaklarmıs eli yüzü duzgun motoru sağlam birsey çıkarsa direk alıcam en azından bir arastırsınlar hocam iki motor alıcaz kısmetse biri cinli olsada diğeri kesin japon istiyoruz o yuzden
    istanbuldan bakın.

Motosikleti
    honda grom
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbuldan bakın.
    İstanbuldan bulamadım bu motordan en yakın ve tanıdığın olduğu yer kırklareli olduğu için orda birtane vardı :fiyatıda uygun olunca neyse arastırmaktan zarar cıkmaz

Meraba arkadaşlar motora yeni başlıycam ikinci el bir çinli almak istiyorum. Bir gün motoran diyorum birgün apachi birgün lifan birgün asya birgün kuba hepsinin okudum araştırdım artıları eksileri ama ne alacağıma bir türlü karar veremiyorum biraz yardımcı olursanız sevinirim. En son aklım kuba str 250 ye daha çok kaydı ama yinede emin değilim. Boyum 179 kilom 87 bu arada Birde eski yıllarda forum çok daha aktifmiş millet nereye gitti böyle paylaşım çok az ? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Alıntı Montana35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meraba arkadaşlar motora yeni başlıycam ikinci el bir çinli almak istiyorum. Bir gün motoran diyorum birgün apachi birgün lifan birgün asya birgün kuba hepsinin okudum araştırdım artıları eksileri ama ne alacağıma bir türlü karar veremiyorum biraz yardımcı olursanız sevinirim. En son aklım kuba str 250 ye daha çok kaydı ama yinede emin değilim. Boyum 179 kilom 87 bu arada Birde eski yıllarda forum çok daha aktifmiş millet nereye gitti böyle paylaşım çok az ? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
    Artık face var, paylaşımlar orada. Bu markaları pek bilmiyorum ama str hakkında genelde olumlu şeyler duyuyorum.
    Kawasaki KLX Türkiye - https://www.facebook.com/groups/klxturkiye/

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaş arazide bir iki kere atlayıp zıpladıktan sonra şase-motor bağlantısını kırmıştı yanlış hatırlamıyorsam Str de

Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş arazide bir iki kere atlayıp zıpladıktan sonra şase-motor bağlantısını kırmıştı yanlış hatırlamıyorsam Str de
    Çinlilerin hiçbiri fazla zorlamaya gelmiyor. Fiyatı da bu nedenle ucuz.
    Kawasaki KLX Türkiye - https://www.facebook.com/groups/klxturkiye/

Motosikleti
    Honda CRF
    STR'de parça sıkıntısı var ALMA.En bol parça XTREME MAX'ta.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler