Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Transalp XL650 Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese iyi akşamlar iyi forumlar hali hazırda elimde bulunan motosikletimi enduro almak üzere sattım ve deneyimlediğim hepsini eğitimde kullanma fırsatı yakaladığım 2010 model F650GS..2010 Model DL-650 ve 2007 Model XL650 Transalp modellerinden birisini satın almaya karar verdim eğitimde beni en çok etkileyen ve rahat hissettiren Transalp modeliydi bütçe olarak da yalnızca Transalp şuan için uyuyor fakat şöyle bir sorum olacak 2005 Model 100.000 Kmde bulunan extra olarak çanta seti ve çakar seti bulunan motosikleti almak mantıklı mıdır transalpin km konusunda kendisini ispatladığını biliyorum fakat tecrübeli arkadaşların yorumlarını almak isterim teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    V-strom al, başın rahat olsun. Transalp kamyon gibi yakıyor. V-strom’da kendini kanıtlamış ve bol parçası olan bir alet. Yedek parça önemli bir mevzu.

Cevap verdiğiniz için sağolun fakat V-storm maalesef uymuyor bütçeme

Motosikleti
    MT-07
    V-strom forumunu bir hortlat. İllaki birşeyler çıkar. Aradaki benzin farkına bile kendisini amorti eder Suzuki.

Öneriniz için eyvallah sağolun fakat kıyaslamadan ziyade Transalple ilgili bilgi alabilmak asıl amacım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Ta NIN YAKITTAN BAŞKA DEZAVANTAJI YOK
    10 numara makina

100.000 kmde olması hakkında görüşleriniz peki örneğin masraf açar mı veya ne maddiyatta bir masraf açar en yüksek dereceli

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    f650 al derim, hem yakıtı, hem teknolojisi(enjeksiyon abs vs) bi adım daha ön planda tek dez avantajı tek silindirli olması. TA ya göre daha hafif, bende hepsini test ettim, şehiriçi ağırlıklı kullandığım için, hem yakıt, hem abs hemde daha hafif olduğu için f650 tercih ettim gayette memnunum. Servis parça sıkıntısı yok, her türlü parçasını bulabliyorsun.

Bütçem yetmiyor maalesef f650 ye transalp için anlaştık almaya gidicem inşallah

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Km.sinden daha çok, motora nasıl bakıldığı önemli, şasi geometrisini bozacak bir kazası var mı, bakımları zamanında yapılmış mı, büyük arızası olmuş mu, olmuşsa hangi usta/servis bakmış, kâğıt üstündeki yakıt değerleri belli, sizin için sorun değilse yakıtı sorun değildir, iyi bir usta ve bu işten anlayan bir arkadaşınızla gidin karar verdiyseniz

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Merhaba Tüm Motosiklet Sever Dostları Youtube Kanalıma Bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Bu Video Size Yardımcı olacaktır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    V-strom al, başın rahat olsun. Transalp kamyon gibi yakıyor. V-strom’da kendini kanıtlamış ve bol parçası olan bir alet. Yedek parça önemli bir mevzu.
    V strom yakıtı ne kadar acaba. yeni aldim benim transalpım var yakıtı hesaplayamadim daha.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    marka ve modelden ziyade o yaşta iyi kondisyonda, bakımlı, yağsız binilmemiş bakımları zamanında yapılmış bir motosiklet bakın, özellikle arkadaş çevresinde bilinen motosikletler km yüksek dahi olsa sahibinin motoruna nasıl baktığını bilirler ve ilana düşmeden satılır bazı makineler, bu tarz bir araştırma yapın, transalp taş gibi motor, 650cc eski nesil bir motorun yakıt tüketimi normal olarak fazla olacak, zaten yakıtını düşünen adam 650cc ye bulaşmaz daha düşük hacim tercih eder.

Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marka ve modelden ziyade o yaşta iyi kondisyonda, bakımlı, yağsız binilmemiş bakımları zamanında yapılmış bir motosiklet bakın, özellikle arkadaş çevresinde bilinen motosikletler km yüksek dahi olsa sahibinin motoruna nasıl baktığını bilirler ve ilana düşmeden satılır bazı makineler, bu tarz bir araştırma yapın, transalp taş gibi motor, 650cc eski nesil bir motorun yakıt tüketimi normal olarak fazla olacak, zaten yakıtını düşünen adam 650cc ye bulaşmaz daha düşük hacim tercih eder.
    ben de bole dedim aldim
    joshua bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)