Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Enduro için Ekipman tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

cümleten selamün aleyküm arkadaşlar,

enduro (cross için değilde daha çok uzun yol ve şehir içi ) için ekipman tavsiyesi verebilir misiniz? CRF250L üzerinde sırıtmayacak şekilde

*kask için terekli olanlar gözüme hoş geliyordu ama 100km üzeri hızlarda boyun ile ilgili sorun yaşarsın dediler bu konu hakkında görüşleriniz benim için önemli
    *mont için sadece yazın kullanmayı planladığım için ona göre bir şeyler bakıyorum ama bilgisiz olunca neye bakacağımı da bilmiyorum göğüst ve sırt koruması olan modeller bakmaya çalıştım ama bu korumalar herhalde ek olarak temin ediliyor? montta amacım tek seferde tek bir ürün ile korumayı sağlamak bundan dolayı bütün korumaları içinde barındıran birşey bakıyorum tabi böyle bi ürün var ise
    *eldiven için avuç içinde de koruması olan modeller bakıyorum ama yaz için nasıl olur çok terletir mi yakar mı bilemediğim için yorumlarınıza muhtacım

birde crf nin orjinal lastikleri ile asfalt kullanımında problem yaşar mıyım? genel kullanım %90 asfalt %10 arazi şeklinde düşünüyorum
    şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

not: bütçem 6bin TL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    N/A
    Ekipman alabildiniz mi aldıysanız yazar mısınız benimde bu aralar ekipman ihtiyacım var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler