Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Biz Endurocuyuz..

Motovento
    REKLAM ALANI
    KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    İyi seyirler arkadaşlar inşallah içinize biraz enduroculuk kaçar asfalttan kurtulursunuz

RoofRoof, mombohunter, Trombosit ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Maşallah hocam keyifle izledim Ekibnizde Harika allah ağZınızın tadını bozmasın
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Sağol kardeşim ,enduro ekip işi ekip olmadan çok zor Aslında biz bir dernek/kululübüz ''ANTALYA ENDURO MOTOSİKLET İHTİSAS SPOR KULÜBÜ - AEMK''
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Selam ben ve arkadaşım Mud bizde endurocuyuz..
    bursalıali bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    O enduroculuk kaçar kaçmasına ama imkan meselesi. Aksaray'da ekibi nerden kuracaz Tek başıma olduğu kadar.

Çok güzel olmuş video.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O enduroculuk kaçar kaçmasına ama imkan meselesi. Aksaray'da ekibi nerden kuracaz Tek başıma olduğu kadar.

Çok güzel olmuş video.
    Sende doğru söylüyorsun Hafta sonu konya sillede enduro organizasyonu var. Yakınsan eğer bir tur planla.
    bursalıali bunu beğendi.
    SADECE ENDURO @YOUTUBE

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Efsane bir parkurmuş. Böyle videolar yasaklanmalı
    bursalıali bunu beğendi.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    İstanbulda Bizde Neredeyse Her Hafta Kemerburgaz,,,Göktürk,,,Ayazağa,,Kısırkaya Dolasırız,,,

Enduro Candır,,,

mombohunter ve bursalıali bunu beğendiler.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı KTM250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende doğru söylüyorsun Hafta sonu konya sillede enduro organizasyonu var. Yakınsan eğer bir tur planla.
    Konya'ya gelmeye niyetim vardı. Bu yazıyı görmeden önce. Ama yağmur dolayısı ile gelemedim. Dünden beri aralıksız yağıyor maşallah.

Başka sefere inşallah diyelim.
    bursalıali bunu beğendi.
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam ben ve arkadaşım Mud bizde endurocuyuz..
    e hani ben?
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e hani ben?
    Çok sorry.
    Ben nerde olduğumu bilmiyorum ki.
    1 sezon enduro 1 sezon asfalt.
    2018 sezon 09 diyorum..
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu endurodan çok artık cross olmuş maşallah Allah neşenizi keyfinizi bozmasın..

Biraz lüks bir spor çoğunuzun herhalde plakası yok yani trafiğe çıkış izni yok.. araçlarla taşıyorsunuz herhalde birde her parkur sonrası çıkan masraflarda sağlamdır herhalde..

garipçenin kilyosun oralardada arasıra denk geliyoruz gezilerde orda özel bir alanda yapmışlar tepe falan crosscular ordan hopluyor zıplıyor dikkat ettim hepsi pickuplarla münüzbüslerle falan gelmişlerdi ..sanırım işleri bittikden sonra motorları pickuplara atıp götürüyorlar..
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbf150
    Maşallah sizlere
    Buna biz hardcross diyoruz bunun enduroluğu kalmamış
    bursalıali, mombohunter ve Alonedark93 bunu beğendiler.
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Oğlum çık şu çamurdan pislikten napıyosun orda üstün başın leş gibi olmuş. Desem saldırır mısınız üstüme :D onu bunu bırakta bu kadar çamur toprak nasıl temizleniyor sizin ekipmanlardan? Her araziye çıktıktan sonra 3 4 parti kirlileri makinaya mı atıyosunuz nasıl oluyor?
    bursalıali bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Motosiklet kullanmanın en keyifli hali, Enduro...
    Alonedark93 ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu endurodan çok artık cross olmuş maşallah Allah neşenizi keyfinizi bozmasın..

Biraz lüks bir spor çoğunuzun herhalde plakası yok yani trafiğe çıkış izni yok.. araçlarla taşıyorsunuz herhalde birde her parkur sonrası çıkan masraflarda sağlamdır herhalde..

garipçenin kilyosun oralardada arasıra denk geliyoruz gezilerde orda özel bir alanda yapmışlar tepe falan crosscular ordan hopluyor zıplıyor dikkat ettim hepsi pickuplarla münüzbüslerle falan gelmişlerdi ..sanırım işleri bittikden sonra motorları pickuplara atıp götürüyorlar..
    Tamirattan anlamıyorsanız bu spor epey pahalı.Ben motorumu kendim tamir ediyorum.Sigram ve içkim yok,Cafede falan extra para vs harcamam.sadece motosiklet hobim var.Ama böyle olduğu halde bile beni çok zorluyor. Dün motosikletimi söktüm.
    Sekman baya aşınmış..Pistonu ve sekmanı ölçtürmek için bugun rektefiyeciye gittim.Piston ile silindir arasındaki boşluk normalın üstüne çıktı yani piston lazım.Fiyatı 830 tl..Normal bir sürüş ile yılda bir sefer kesin değiştirmeniz lazım.Bunun dışında a-b-c pistondan sonra silindir değişmesi gerekiyor.takım fiyatı su an 3800tl.Atıyorum filtreyi yanlıs taktınız içeri toz çekti.Silindir çizildi.Direk çöp oluyor.honlama vs yapılmıyor.Nikasil kaplama teknolojisi trde malesef yok..Eksoz var,lastik var,ekipman var herşey çok pahalı..
    Bu sporda herşey ithal ve tl çok değersiz olduğu için çok zor.Benim gibi orta gelirli birisi için zor ve mücadele isteyen bir spor..
    Ama herşeye rağmen değer kaç kere geliyoruz dünyaya Verdiği zevk tartışılmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

motorlarımız çekme belgeli yakın bölgelere binerek gidiyoruz.Polis durdurursa motoru bağlar.Plaka çıkartıp gider alırız.Veya araziya yakınsak kaçmayı deneriz.Uzak yerlere dediğiniz gibi römorkla gidiyoruz..
    RoofRoof, bursalıali ve mombohunter bunu beğendiler.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Tamirattan anlamıyorsanız bu spor epey pahalı.Ben motorumu kendim tamir ediyorum.Sigram ve içkim yok,Cafede falan extra para vs harcamam.sadece motosiklet hobim var.Ama böyle olduğu halde bile beni çok zorluyor. Dün motosikletimi söktüm.
    Sekman baya aşınmış..Pistonu ve sekmanı ölçtürmek için bugun rektefiyeciye gittim.Piston ile silindir arasındaki boşluk normalın üstüne çıktı yani piston lazım.Fiyatı 830 tl..Normal bir sürüş ile yılda bir sefer kesin değiştirmeniz lazım.Bunun dışında a-b-c pistondan sonra silindir değişmesi gerekiyor.takım fiyatı su an 3800tl.Atıyorum filtreyi yanlıs taktınız içeri toz çekti.Silindir çizildi.Direk çöp oluyor.honlama vs yapılmıyor.Nikasil kaplama teknolojisi trde malesef yok..Eksoz var,lastik var,ekipman var herşey çok pahalı..
    Bu sporda herşey ithal ve tl çok değersiz olduğu için çok zor.Benim gibi orta gelirli birisi için zor ve mücadele isteyen bir spor..
    Ama herşeye rağmen değer kaç kere geliyoruz dünyaya Verdiği zevk tartışılmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=FRFp...ature=youtu.be

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

motorlarımız çekme belgeli yakın bölgelere binerek gidiyoruz.Polis durdurursa motoru bağlar.Plaka çıkartıp gider alırız.Veya araziya yakınsak kaçmayı deneriz.Uzak yerlere dediğiniz gibi römorkla gidiyoruz..
    Motor kaç saattir sökülmüyodu ki ? Bildiğin bitmiş motor. Büyük performans kaybı olmuş olmalı.

Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor kaç saattir sökülmüyodu ki ? Bildiğin bitmiş motor. Büyük performans kaybı olmuş olmalı.
    Abi motoru ben aldığımda 60 saat önce pistonu değişmişti.Evet doğruymuş çünkü piston çok kötü durumda değil.benim binmemle birlikte 150 saat olmuştur.piston değiştirken exup söküp temizlememişler.o yüzden epey bakımsız kalmıs.performans sürüş videolarımda var.Diğer speciallere göre daha düşüktü bende sökme kararı aldım.
    Bugün ölçtürdüğümde silindir ile arasındaki boşluk 0.18mm. Orjinal olması gereken boşluk ise 0.055 ile 0.085 olması gerekiyor . Bu boşluk Maximum 0.10mm olabilir yazıyor kitapçıkta fakat benim pistonda 0.18mm boşluk var. Videoda belli oluyor.ölçümde boşluk 0.18 geldi.Rektefeci piston değişmesi lazım diyor.Benim fikrim bu piston idare eder yönünde.Kararsız kaldım sence ne yapmalıyım?

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Abi motoru ben aldığımda 60 saat önce pistonu değişmişti.Evet doğruymuş çünkü piston çok kötü durumda değil.benim binmemle birlikte 150 saat olmuştur.piston değiştirken exup söküp temizlememişler.o yüzden epey bakımsız kalmıs.performans sürüş videolarımda var.Diğer speciallere göre daha düşüktü bende sökme kararı aldım.
    Bugün ölçtürdüğümde silindir ile arasındaki boşluk 0.18mm. Orjinal olması gereken boşluk ise 0.055 ile 0.085 olması gerekiyor . Bu boşluk Maximum 0.10mm olabilir yazıyor kitapçıkta fakat benim pistonda 0.18mm boşluk var. Videoda belli oluyor.ölçümde boşluk 0.18 geldi.Rektefeci piston değişmesi lazım diyor.Benim fikrim bu piston idare eder yönünde.Kararsız kaldım sence ne yapmalıyım?

https://www.youtube.com/watch?v=32Ki...ature=youtu.be
    Elin dardaysa segman at devam et. Motor ölmez bayılmaz sarmaz biraz daha düşük performans çalışır. Nasıl olsa kendin söküp topluyosun işçilik parası vermiyosun. Elin bolardığı zaman yenisini takarsın.

Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elin dardaysa segman at devam et. Motor ölmez bayılmaz sarmaz biraz daha düşük performans çalışır. Nasıl olsa kendin söküp topluyosun işçilik parası vermiyosun. Elin bolardığı zaman yenisini takarsın.
    Evet böyle yapacak gibiyim.Kafama takılan vuruntudan dolayı etek kopar kırılırmı?
    bursalıali bunu beğendi.
    SADECE ENDURO @YOUTUBE

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)