Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Günlük kullanımda enduro?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CG 125/Honda Titan Es
    Öncelikle iyi bayramlar. Günlük kullanım için enduro motosiklet önerir misiniz? Gideceğim en uzun mesafe haftada 1 gün 35km onun haricinde dershaneye sağa sola giderken kullanacağım, teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    rx3
    180 cm üstündeysen her işini görür. İlk motorum 125lik crostu. O dönemde çorumdaydım. İşe alışverişe bankaya hep onunla gittim. 188cm boyundayım. Crosuda bilerek değil bisiklet gibi göründüğunden almıştım. Her yola gidiyordu . 400 km gezdiğim günler bile oldu. Ben 250 den sonra toto ağrısı hissederdim ama bazısı 100km dayanamaz. Kendi adıma olur diyorum. Toprağa çıkmam diyorsan dişli lastik yerine yol lastiğide takarsan süper olur..
    makrofaj bunu beğendi.

Motosikleti
    Hocam sağol cevabın için. Tarsustan yazıyorum bilirsin havasını. Boyum 179cm falan olması lazım. Mondial x-treme serisi düşünüyordum birkaç kişi günlük kullanım için alacaksan alma dediler. Selesi falan inceymiş rahat değilmiş. 115kg civarındayım. Rahatsız eder mi beni bu model? Yoksa enduro tiplere mi bakmalıyım crossdan vazgeçip

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Enduro da motocross da mutlu etmez seni. Touring makina al bi tane. Bütçene göre mondial rx3 ya da vstrom gibi bişeyler

Motosikleti
    Ns200 tavsiye eder misiniz?

Motosikleti
    Mondial Xtreme Enduro 250
    Mondial xtreme max kullanıyorum selesi gayet rahat ve kalın haftada bir gün 35 km de gidersin ben de genelde okula gidiyorum yazın ya da haftasonları geziyorum bence çok rahat bir motor 115 kilo olduğunu söylemişsin yüksek bir motor altında küçük de kalmaz tavsiye ederim
    makrofaj bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı EXtremeRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial xtreme max kullanıyorum selesi gayet rahat ve kalın haftada bir gün 35 km de gidersin ben de genelde okula gidiyorum yazın ya da haftasonları geziyorum bence çok rahat bir motor 115 kilo olduğunu söylemişsin yüksek bir motor altında küçük de kalmaz tavsiye ederim
    Teşekkürler, ama hala kafam çok karışık herkes pulsar öneriyor. Fiyatı uygun olduğundan gönlümde xtreme serisi yok değil.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Ben çok memnunum. Günlük kullanımda çok iyi. Haftasonlarıda dağ bayır gezerim. Altı değmediği için şehiriçindede iyi. Kaldırım refüj vs her yerden gidebilirsin. :D manevrası yüksek olduğu için dar alanlarda dönüşüde kolay.
    makrofaj bunu beğendi.

motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    Ayriyeten ulkemizde asfalt cukur tumsek ve cokuntulerden olustugu icin oh dersin konfor olarak rahat edersin.
    makrofaj bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    günlük kullanımlık enduro pişmanlıktır. totosuna rahat batan enduro alsın ve rahatsızlığı iliklerine kadar hissetsin.
    makrofaj bunu beğendi.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Günlük kullanım için geçtiğimiz günlerde crf 250 l aldım. Büyük motosikletimin yüzüne bakmıyorum. Arabayı zaten unuttuk. Eski günlerde ki gibi bir motorcu hissediyorum kendimi. Hem haftasonu doğa gezileri, denize gitmeler. Hafta içi işe gidip gelmek. Tavsiye eder miyim? Fazlasıyla.
    makrofaj bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çok memnunum. Günlük kullanımda çok iyi. Haftasonlarıda dağ bayır gezerim. Altı değmediği için şehiriçindede iyi. Kaldırım refüj vs her yerden gidebilirsin. :D manevrası yüksek olduğu için dar alanlarda dönüşüde kolay.
    Alıntı motosero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayriyeten ulkemizde asfalt cukur tumsek ve cokuntulerden olustugu icin oh dersin konfor olarak rahat edersin.
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günlük kullanımlık enduro pişmanlıktır. totosuna rahat batan enduro alsın ve rahatsızlığı iliklerine kadar hissetsin.

Hepiniz sağolun araştırmalarım devam etmekte. Spada Anton diye bir marka-model buldum. Cross görünümlü asfalt motoruymuş duyan, bilen, tavsiye eden, etmeyen var mı içinizde?[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günlük kullanım için geçtiğimiz günlerde crf 250 l aldım. Büyük motosikletimin yüzüne bakmıyorum. Arabayı zaten unuttuk. Eski günlerde ki gibi bir motorcu hissediyorum kendimi. Hem haftasonu doğa gezileri, denize gitmeler. Hafta içi işe gidip gelmek. Tavsiye eder miyim? Fazlasıyla.
    Siz spada antonu biliyor musunuz? Tavsiye eder misiniz?

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Bunların hepsi aynı soydan. Çin de bir kaç firmaya değişik markalar vurdurularak getirilen motorlar.
    Sizin yerinize olsam tipine değil, servislerine, satış adetlerine ve parça bulunabilirliğine bakarım.
    Kim getiriyor? Kaç seneden beri aynı motoru, benzerlerini getiriyor? gibi..

Bence bunların hepsi pişmanlık. Ucuz diye alınan motorlar.
    İçlerinde istisnalar olduğu söyleniyor.

Motosikleti
    Anlaşılan dönüp dolaşıp 200ns alacağım

Motosikleti
    rx3
    Bütçenide açıklarsan daha çok yardıncı olabiliriz.
    makrofaj bunu beğendi.

Motosikleti
    toplam 9bin liram var. ekipman parası da dahil içine. Açıkcası kafam çok karışmış durumda mondial 250mtc önerisi geldi az önce. Çıldıracağım neredeyse bir türlü karar veremiyorum

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    9 bine bir adet temiz homda pcx alınır ve binilir. Günlük kullanim icin en ideali scooterdir.

Motosikleti
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 bine bir adet temiz homda pcx alınır ve binilir. Günlük kullanim icin en ideali scooterdir.
    ekipmana para kalmıyo öyle de hocam kask bile alamıyorum :/ Yoksa aklımda kendisi

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Dual sport lazım sana, enduro değil.

drz400s, crf 250l, hyosung rx125, mondial xtreme 150,200,250 vs.

Kullanan arkadaşlar kızmasılar da, mondialin "dual sport" görünümlü commuter motorları yani xtreme max gibi, yol için tasarlanmış aletler. max 200 al geç.
    makrofaj bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    birgün herkez enduro cu olacak ....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)