Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet sürüyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu tarz videoları çok kıskandığım için izleyemiyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Alıntı C.Q.Legend adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videolar harika ve insan doyamıyor. Kazasız belasız keyifli sürüşler.
    Videoları beğendiğinize sevindim,Bu hafta sonu inşallah yeni bölümler çekeceğim takipte kalın

Silkelenin kurtulun artık şu asfattan,çamur teninize değsin.Atın piknik tüplerini,Yakın kaslarınızı,kendinize gelin
    SADECE ENDURO @YOUTUBE

Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Geçtiğimiz hafta sonu enduro turumuzu konu alan yeni enduro motovlog videosu Video müziksiz ve biraz uzun ayrıca mikrofon bağlantısını tam yapamadığım için ses çok iyi değil.Yakında geliştireceğim.

zulu ve nat675 bunu beğendiler.
    SADECE ENDURO @YOUTUBE

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Hakkımı helal etmiyom la size , binen var binemeyen var... Tekerinize taş,toprak,su,ağaç,ot,yosun ne varsa deysin.. , şaka bir yana çok imreniyorum size. Videolar için teşekkürler , devamını bekleriz..

Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Alıntı zulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkımı helal etmiyom la size , binen var binemeyen var... Tekerinize taş,toprak,su,ağaç,ot,yosun ne varsa deysin.. , şaka bir yana çok imreniyorum size. Videolar için teşekkürler , devamını bekleriz..
    sağol kardeşim
    SADECE ENDURO @YOUTUBE

Çok güzel, çok beğendim, ama bu iş için hem gençlik hem de kondüsyon şart. Yine de izlemesi bile çok zevkli, yapması kimbilir ne keyiftir, ben doğa yürüyüşü yaparken bile uçuyorum helecandan, keyiften, bu kimbilir nasıl bir adrenalindir. Yabancılarda görünce biz de olmaz sandığımız şeyleri bizim memleketin çocukları yapınca gururumuz okşanıyor be yav. Helal olsun vallahi.

Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel, çok beğendim, ama bu iş için hem gençlik hem de kondüsyon şart. Yine de izlemesi bile çok zevkli, yapması kimbilir ne keyiftir, ben doğa yürüyüşü yaparken bile uçuyorum helecandan, keyiften, bu kimbilir nasıl bir adrenalindir. Yabancılarda görünce biz de olmaz sandığımız şeyleri bizim memleketin çocukları yapınca gururumuz okşanıyor be yav. Helal olsun vallahi.
    Aramızda 45-50 yaş aralığında abilerimizde var,bu alanda epey iyiler sizede tavsiye ederim.En azından bir dual sport ile başlayabilirsiniz.
    SADECE ENDURO @YOUTUBE

Alıntı KTM250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramızda 45-50 yaş aralığında abilerimizde var,bu alanda epey iyiler sizede tavsiye ederim.En azından bir dual sport ile başlayabilirsiniz.
    Başlayacam umarım, kafamda crf250 rally var ama nakit yok. Bu arada esasen pek çok yaştaşıma göre epey sportmen ve fit bir adam sayılırım, ilk yorumu yazdıktan sonra, ulan az zorlasam ben de beceririm sanki demedim değil hani. sizin kadar olmasa da toprak yollarda sürmek keyfine erişeceğim umuyorum gelecek yaza.

Sizin yaptığınızı yapmak için sanırım bir süre ralli dersi almam ve yeniden ciddi olarak spora eğilmem lazım.

Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Evet arkadaşlar çekimlerde kullandığım kameranın inceleme videosunu çektim.Artı ve eksilerinden bahsettim.Video biraz uzun ama bu kamerayı almak isteyen arkadaşlar mutlaka izlemelidir..

SADECE ENDURO @YOUTUBE

Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Bu gezide,Antalyada bulunan eski trt vericisinin olduğu tepeye stabilize yol kullanarak tırmandık,sonrasında Likya yolundan göynük kanyonuna doğru yol aldık.Video iki bölümden oluşuyor ve biraz uzun direk aksiyona girmek istiyorsanız 5:00 dakikadan izlemeye başlayabilirsiniz.Meraklı arkadaşlar için videoda tüm detayı anlatmaya çalıştım.iyi seyirler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:00 ----------

evet beyler buyrun Geçen pazar yapmış olduğumuz turun videoya dökülmüş hali
    1 bölümü 1 üstü mesajda 3 bölüm ise yarın inşallah

Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Hard endurolikya yolu dönüş.

Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Antalya/Hisarçandır bölgesi Sarıçınar trt vericisi gezisi ve Eski likyalıların kullanmış olduğu patida sert bir sürüş gerçekleştirdik

Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Selamlar arkadaşlar geçtiğimiz hafta sonu ülkemizde düzenlenen Redbull Sea to sky yarışına izlemeye gittim tabi boş durmadım video kaydettim .Bileğim sakat olduüu için yarışa katılamadım ama süper bir organizasyondu.Videoları buraya ekliyorum.
    plaj yarışı

proları motorları yakarken seyretmek istiyorsanız buyrun.

hill climb

cp10 ile 11 arası

Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Geçtiğimiz haftasonu yağmurlu bir günde gerçekleştirdiğimiz enduro turunu video olarak özetledim.Bu bir keşif turuydu dolayısıyla ne ile karşılaşacağımızı bilmiyorduk.Çok keyif aldık.iyi seyirler

SADECE ENDURO @YOUTUBE

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler