Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sıfır Apache xz 250 mi yoksa 2. el Honda CRF 250L mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,
    Ben off-roada yeni heveslenmiş biri olarak alacağım motora 10-13 bin bütçe ayırdım. Sıfır Apache veya Mondial alıp mı başlasam yoksa ikinci el honda crf 250 mi alsam? Bilginizi ve tecrübenizi yazmayı esirgemeyin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Apaçi plakalı değil ,crf plakalı
    apaçi kros , crf enduro
    apaçi daha hafif , crf daha sorunsuz.
    seçim birazda ne kadar tecrubeli , ne yapmak istediğinizle ilgili.
    tamirattan anlıyorsanız apaçi atlayıp zıplamak için daha uygun
    arazide fazla zorlamayacaksanız crf daha uygun
    bir de crf satılır apaçi zor satılır
    Emron ve Carbondioxid bunu beğendiler.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ne güzel açıklamış arkadaş eline sağlık,önce neyin ne olduğunu anlamak lazım.Crf ağır öyle hop uçarım hoplarım dersen hayal kırıklığı olur.Uçarken atında kalırsın platinli günlerin başlar.Bak ciddi olarak söylüuorum cross yapan ne kadar sürücü arkadaşım var ise kırılmadık yerleri kalmadı.Yakınen tanıdığım kawasaki yetkilisi bir arkadaşım sadece platinden oluşmakda .

Ha her kullananda bir yerini kıracak diye birşey yok ama istatistik kırık yönünden çok fazla

Yani cross dediğin alet hafif olacak güçlü olacak ,adamlar boşuna 250 cc crossu 25 30 bine satmıyor .Mesela yamaha nın 250 liği alana kadar hayabusa alınabilir :p

Oha gene bir bakayım dedim 250wr 26500 tl hdhgdgsfd
    atilas bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arazi ve crf 250 L yi yan yana görünce iç çeke çeke ağlamak istiyor, arazide sürerken crften çıkan patır kütür sesleri unutmaya çabalıyorum.

Arazide kullanacaksanız ve motosiklet ile yolculuk yapmakcplanlar dahilinde değilse Benzer fiyatlara KLX e yönelin. Sorunsuzdur, ayarlı ve gerçekten iş yapan amortisörleri vardır, freni zımba gibidir. Kuş gibi uçar, kelebek gibi konar yere. Arazide asfaltta sürer gibi rahat rahat gidersiniz.
    Fakat uzun süre oturmak bu motorda zordur, yorar.

apache kısmına gelirsek... Güçlü, hafif kabiliyetli fakat ben motosikletin dağ başında bozulma ihtimalini minimumda tutmak isterdim
    Az silindir, çok iş

apaçi iyidir sağlam marka diye biliyorum ama nerden geliyor neresi hiç bilmiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)