Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ktm exc 2017

Motovento
    REKLAM ALANI

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

exc yle beraberliğimiz bir kaç ay önce başladı .
    Selçuk Keleş bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Çok güzel makine kazasız belasız.. gerçi dağda taşta kaza yapmazsiniz da neyse.
    Benim bildiğim kadariyla motorun saatlik olması sebebiyle bakim derdi var. Sürekli bakım isteyen ve nazlı bir motor olduğunu biliyorum doğru mudur?

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel makine kazasız belasız.. gerçi dağda taşta kaza yapmazsiniz da neyse.
    Benim bildiğim kadariyla motorun saatlik olması sebebiyle bakim derdi var. Sürekli bakım isteyen ve nazlı bir motor olduğunu biliyorum doğru mudur?
    çok teşekkürler. 2013 ten beri sadece bu tarz motorlarla ve sadece arazide enduro yapıyorum. geçtikleri yollara bakarsak pek nazlı oldukları söylenemez. hobilere baştan parasal yönden yaklaşırsak hiçbir zaman hobimiz olmayabilir. her hobinin başlanacak ucuz yolları vardır. sandalla başlarsın çevre olusur motorlu tekneyle takas edersin yıllar geçtikçe ufak ufak büyütürsün gibi. motor saatlik ama bakımı titizlikle yapılıp takip edilirse kitabın söylediği değiştirme zamanı iki üç katına çıkıyor. herşey tecrube , deneyim ve bilgiyle alakalı. vakit veya nakit sorunları oluşursa da biraz ara verince masraf olmuyor. altı yıldır keyifle yapıyorum bu sporu . bir günde arazideki en güzel yerlere ulaşabiliyoruz bunu yapabilecek başka bir araç yok. şehrin stresinden uzaklaşmak içinde saatlerce yol yapmıyorum yarım saatte karmaşa ve gürültüden kaçabiliyorum. herkese tavsiye ederim

KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    İyi günlerde kullanın,çok güzel motosiklet.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

Aynen katılıyorum.
    atilas bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)