Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

üniversteye crossla gitmek polisler çevirir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı mckayrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekme belgesi hurdaya çıkarılma belgesi değildir. Tekrar trafiğe sokulabilir. Ruhsatı çıkardıktan sonra muayene gerekecek, far stobu ne varsa tamamlaman gerek. Kross lastiklerle şehir içinde sürmek iyi sonuç vermeyebilir. Asfalt lastiği takman gerekebilir. Bu masrafları gözün kesiyorsa al.
    cvp bana ise ben su anki hali için yazmıstım.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atreyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 Ktm EXC 250
    yaşadığın şehir neresi belirtmemişsin ama tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki (karşılaştığım) polisler genelde krosda ki sinyalizasyon, ayna gibi eksikliklerden ötürü bir ceza yazmadı henüz bende ayna ve sinyallerimi çıkarttım, malum arazide sürekli kırılıyor. Fakat sadece üniversiteye gidecem diyorsan vaktinin büyük çoğunluğunu asfalt üzerinde geçireceksin dolayısıyla diğer arkadaşların biraz ''goygoy'' yaparak bahsettiği gibi bu durumun cezadan daha çok senin trafikte sağ salim yol alabilmen için gerekli olacaktır. Trafikten çekilme kısmına deyinmiyorum bile, yerinde olsam bu motordan vaz geçer biraz para biriktirip en azından yasal evrakları tam olan bir motora bakardım. yani elim anahtar tutar dedikten sonra o fiyatın biraz daha fazlasına da kroslar bulunuyor.
    cenkito bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    muayenesi nasıl oluyor o aletin..eksiği gediği olan bir aracın karayolunda kullanılması illegaldir..

polisler çevirir mi ne bilelim arkadaşım, polisin keyfiyetine kalmış..sen bütün varsayımlarını kaza yapmayacağın, yolda giderken polisin seni standart olarak çevirebilme ihtimaline karşı kuruyosun..bunun kazası var bilmem neyi var...bu cehalet arkasına artçı da alır kaza da yapar sonra ayık la dur pirincin taşını...

sen ve senin gibiler elaleme kızıyor sonra sinyalini kullanmıyor diye...

disturbed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Universiteye sadece cub ve chopper'lar girebilir. Cross liselere izin veriliyor.

Sinyal far tak. Elektrik tesisatı duruyorsa 50tl masrafı olur. Bir de plaka çıkar. Onun masrafı bir kaç yuz lira olur.
    telike ve tinerci bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler