Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başlamak için enduro

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba abilerim , 15 yaşındayım motor sporuna büyük bi ilgim var. özellikle enduro motorlar çok ilgimi çekiyor. dağlarla arazide şehirden uzaklaşıp kampımı kurup gezmek istiyorum. yaşım çok mu küçük bilmiyorum ama ktm freeride elektrikli endurodan sonra bende öğrensem şu işi olayları geziyor aklımda. profesyonel bisikletçiyim sürüşde problem yaşayacağımı sanmıyorum.ama nereden başlasam diye kalıyorum hep. boyum 1.76 kilom 55 6 aydır nerdeyse tüm bilgi videolarını izledim ama nereden başlayacağımı bilmiyorum. yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    690 Enduro R alınabilir. 139Kg - 67Hp

http://www.ktm.com/tr/enduro/690-enduro-r/highlights.html#.VF-UnzSsVnY
    500px.com/importantphotogalleryblogspot

Çokda büyük değilmi? haart diye kafama geçirmeyeyim? hem şehir içi hem de hafif alıştırma için freeride e düşünmüştüm

Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı DenizK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çokda büyük değilmi? haart diye kafama geçirmeyeyim? hem şehir içi hem de hafif alıştırma için freeride e düşünmüştüm
    Chip tuning ile güç 10hp civarına düşürüldüğü taktirde sürüş karakteri wr125'ten farklı olmayacaktır. 125,150cc commuterlerin 120kg civarı olduğu göz önüne alındığında başlangıç için 139kg tehlike oluşturabilecek bir ağırlık değildir.
    500px.com/importantphotogalleryblogspot

Peki bunun eğitimini alabileceğim yer varmıdır? biraz araştırdım ama kesin bir sonuç bulamadım. Mayıs ayına doğru kesin bi şekilde başlamak istiyorum. Gis akademi honda güvenli sürüş sadece normal tip motorsiklet eğitimi veriyor. balıkesirde böyle eğitim veren biri varmıdır yada illaki izmir istanbul büyükşehirlere mi gitmem gerek eğitim için?

Motosikleti
    Subaru Xv
    Peki bunun eğitimini alabileceğim yer varmıdır?
    Spormoto.com/egitim/

Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Alıntı DenizK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abilerim , 15 yaşındayım motor sporuna büyük bi ilgim var. özellikle enduro motorlar çok ilgimi çekiyor. dağlarla arazide şehirden uzaklaşıp kampımı kurup gezmek istiyorum. yaşım çok mu küçük bilmiyorum ama ktm freeride elektrikli endurodan sonra bende öğrensem şu işi olayları geziyor aklımda. profesyonel bisikletçiyim sürüşde problem yaşayacağımı sanmıyorum.ama nereden başlasam diye kalıyorum hep. boyum 1.76 kilom 55 6 aydır nerdeyse tüm bilgi videolarını izledim ama nereden başlayacağımı bilmiyorum. yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.
    Bütçen nedir ?
    Kawasaki KLX Türkiye - https://www.facebook.com/groups/klxturkiye/

Bende aynı durumdayım honda gseğitimini 17 yaş ve üstündekilere veriyor 15 yaş için olan var mı?(gis akademi de yaş sınırı var mı?)

Yaza 10 k toplayabilirim çok rahat bir şekilde. Motor falan almak zor iş değilde,eğitimi alıcağımız yer problem gibi geldi bana biraz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler