Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İbret olsun diye kaza sonrası resmini Facebook'ta paylaştı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Adana'da, otomobile çarparak ağır yaralanan motosiklet tutkunu, kaza sonrası kask takmadan motosiklet kullananlara ibret olsun diye fotoğrafını arkadaşları aracılığıyla Facebook'ta paylaştı.

Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz pazar akşamı Adnan Menderes Bulvarı'na motosikletiyle giden motosiklet tutkunu 26 yaşındaki Recep İnan, burada motosikletle gösteri yapmak istedi. İnan, motosikletine binip kaskını takmadan gaza basınca motosikletin önünü kaldırdı. Ancak gaz takılı kalınca önündeki otomobile çarptı. İnan kaza sonucu kafasında aldığı darbelerle ağır yaralandı. Arkadaşlarının 112'yi aramasıyla olay yerine gelen sağlık ekipleri, ilk müdahaleyi yaparak İnan'ı ambulansla Adana Devlet

Hastanesi'ne götürdü. Burada yapılan müdahalenin ardından İnan Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne sevk edildi. Burnunda, elmacık kemiğinde ve kafatası ile vücudunun çeşitli yerlerinde kırık olduğu tespit edilen İnan'ın tedavisi devam ediyor.

FOTOĞRAFINI İBRET İÇİN PAYLAŞTI

Kaza sonrası hastaneye gelen arkadaşı Nusret Artaş (31), Recep İnan'ın çocukluktan bu yana motosiklet tutkunu olduğunu belirterek, "Motosiklet onun için bir tutkusuydu. Bir istasyonda pompacı olarak çalışıp motosiklet aldı. Sık sık bu motosiklet ile akrobasi hareketleri yapıyordu. Bu kaza sırasında da motosikletin önünü kaldırdığı sırada gaz takılı kalmış bu nedenle önündeki araca çarparak ağır yaralanmış. Motosiklete bindiği sırada kaskı kafasına değil koluna takmış, bu nedenle kafasından ağır darbeler

almış. Şu an yoğun bakımda yatıyor" dedi.Arkadaşının kazadan sonra kendisine hastanede fotoğrafını çektirerek Facebook'a yüklemesini istediğini anlatan Artaş, "Kask takmadan motosiklet kullananlara ibret olması için bana yaralı halde fotoğrafını çektirip Faebook'a koymamı istedi. Ben de fotoğrafını çekip Facebook sayfasına yükledim. Bunu benden ibret olması için istedi. Kendisi de artık motosiklet kullanmayacağını söylüyor" diye konuştu.

Kaynak: İha

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    skrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Merlin S 150
    Geçmiş olsun...
    "Adım, Admin..."

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Asıl şimdi motosiklet kullanmasının tam zamanıdır. Bir musibet bin nasihatten iyidir demiş atalarımız inşallah kısa zamanda iyileşir ve yaptığı hatadan dersler çıkararak motosikletini zevkle kullanır.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    moda zaten kask sız artistlik...kask takarsa yapamazlar kimse yüzünü görmezse olmaz,hava atamazlar....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Gaz takili kalmis!!!!
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Öncelikle geçmiş olsun demek isterim, sonra kaskın önemi vurgulayarak kask görevini yaptığını inanıyorum. Kask kafasında değil kolundaymış, eminiki kolu kırılmamıştır çünkü kask korumuştur. Keşke kaskı kafasına taksaydıda kafasını korusaydı kaskı koluna takanlara öyle uyuz oluyorumki..... Umarım bu kazadan genç arkadaşımız ders çıkarmıştır, artık kaskı nereye takacağını öğrenmitir.
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaz takili kalmis!!!!
    Tamam işte kurcalama inanmış gibi görün , polemik yaratmayalım durup dururken sonra konu amacından sapıyor
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Geçmiş olsun.

Önce kendileri ibret alsın sonra biz alırız.O can havliyle Facebook'a resim koymayı nasıl düşünmüş bilinmez
    ANGARAJ

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    yazik. artik motora binmeyecekmis.

hizli yasa genc ol. cesedin yakisikli olsun lafi motorda gecmiyor. bunun icin bile kask lazim.

gecmis olsun yazik etmis kendine. Gazi takilmayaymis keske.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genç arkadaşımızı tanırım. Gaz kolunun takılması çok kötü bir olay. Kendisine acil şifalar diliyorum umarım tez zamanda sağlığına kavuşur tekrar aramıza döner...

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Gaz takili kalmis!!!!
    nereye takılmış?!
    35sdk89 bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    kask kokuna takili olduguna gore gazda eline takilmistir. Baska takilicak biryer varmiki. Bos is bunlar yok oyle birsey.
    Yersen koy peyniri tadini hatirlatti.
    35sdk89 bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    artisliğin sonu figüranlıktır malesef, arkadaşımıza geçmiş olsun , keşke kaskı takılı olsaymış ama nafile , bence sağlığına kavuşur inşallah da uzun süre motosiklet kullanmaz , ama sonrasında tedbirli bir sürücü olacağından hiç kuşkum yok ,

keşke müsibet gelmeden önlemimizi almış olsak o zaman keşkeleri kullanma yüzdemiz çok çok aşağılara iner sanırım..
    arca94 bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    yahu bu kaski koluna takip nasil motosiklet suruyorlar anlamiyorum bazi hanimi isten almaya motorla gidiyorum kendi kaskimi kafama onun kaskinida koluma takiyorum alt tarafi 3 km yol gidiyorum vallahi motoru suremiyorum kolum agriyor. ne kadar beceriksiz adammisim millet kaski koluna takip birde ustune teker yapiyor...valla helal olsun
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    acil şifalar diliyorum...Yav kask takmak bence daha havalı niye koluma takıyım ki en azından gizemini koruyosun merak uyandırıyosun hehe
    35sdk89 bunu beğendi.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Kask takmayıp hayatını tehlikeye atıp kaza yapıyor sonra motosiklet tehlikeli oluyor, bir daha kullanılmıyor.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Gaz takili kalmis!!!!
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam işte kurcalama inanmış gibi görün , polemik yaratmayalım durup dururken sonra konu amacından sapıyor
    Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereye takılmış?!
    Çok iyi

Geçmiş olsun diyelim, mucize gibi bişey kurtulmuş olması.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

alcatraz42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah esirgesin ya.Arkadaş gavur bu kask ı çıkardıysa vardır bir bildiği.Tak ya da sonucuna katlan...Allah acil şifalar versin.

oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i
    gene suclu motosiklet oldu.ahhh o gaz teli olmasa butun bunlar olmayacakti ha.

ömer bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    cbr değilmiya yepyeni motoru var adamın nasıl takılmiş anlayamadım elektronik kumandalı değilmi onların gazı.
    debriyajı tel kumandalı sağdece yanlış bilmiyorsam.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)