Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kenan Doğulu için özel bir motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Yahu arkadaşlar..
    Adam beğenmiş ki kullanıyor..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle harika çizgiler.
    www.motorumla.net

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Para para paraa:D Sanki pek rahat değilmiş gbi kenan üzerindeama hoş bi custom çalışması olmuş

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Vitrine koyup karşısına oturup izlemek isterseniz, olmuş.

Ama biryerden diğer bir yere ulaşmak için bir araç olarak kullandığınızda, olmamış.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Grhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Reklamın iyisi kötüsü olmuyor...
    Dumanla haberleşmeye son.
    Her yer DUMANSIZ HAVA SAHASI

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Hakan şu oturuş hangi tarz olursa olsun insan evladı oturuşu mudur?

Bu motosiklet gerçekten güzel belki ama gidonu tutmak için harcadığı zahmeti azaltamadıktan sonra neylerim güzelliği Euroları...

Bu arada inşallah bir portatif ön çamurluğu vardır. Güzel bir gezinti gününde yağmur bastırırsa veya komple yol sulamasından yollar çamur olmuş bir yerden geçerse o verdiği euroların arkasından bol bol saydıracaktır diye düşünüyorum.
    Yaf Gökhan, sen yapma allahını seversen. Adam bunu bayramda anneannesinin elini öpmeye giderken kullanmayacak herhalde. Bu motor koleksiyon parçası.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    adam beğenmişse bize çok yemek düşer ama yinede çikin :D
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence gidon az daha yüksek olmalı motor kısmını biraz öne alıp güzel bir ön çamurluk da taktık mı tadından yenmez gibime geliyor

Güle güle kullansın kazasız belasız inşallah

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben çok beğendim.Ayrı bir tarzı var ve Kenanada çok yakışmış
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    gv-650
    BU DURUŞPOZİSYONUNU Bİ YERDEN HATIRLIYORUM...ASLINDA HERKEZ HATIRLIYORDUR..GENELDE SABAHLARI VE YEMEKTEN SONRA....))))))
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    kimse kusura bakmasın ülkenin en büyük motosiklet forumunun motosiklet kültürü bu kadarken motosiklet adına hiçbir şey gelişmez iyileşmez...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sürüş görünümü klozette gazete okur pozisyonda değil mi arkadaşlar?
    gazete okurken olacağı üzere acı biber sonrası yada sıkıntılı bir mide spazmı sonrasında mecburi oturuş pozisyonuna benziyor..

kafamda çakan ışığa göre wc lere de böyle gidon misali şeyler konulursa bahsettiğim ve ya benzeri durumlarda sıkıca tutunmak sureti ile faydasını görebilme ihtimalimiz hiç te yabana atılır cincten değil gibime geliyor....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse kusura bakmasın ülkenin en büyük motosiklet forumunun motosiklet kültürü bu kadarken motosiklet adına hiçbir şey gelişmez iyileşmez...
    Biz millete önce motosikleti adam gibi kullanmayı, motosiklet sürücüsü haricinde kalanlara da motosikletlere saygılı olmayı öğretelim. Bobber , Cafe Racer, Custom Chopper vs sevmeyi öğretmeyi, kültürünü sonraya bıraksak da olur. Öncelik bu değil
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum dostum. Türk milletinin klasik özelliği işte, birileri el emeği göz nuru birşeyler yapar, çıkarır ortaya gösterir. Biz de hemen kusurlarını armaya eleştirmeye başlarız. Ya bi hayırlı olsun de önce be. Senelerdir bunu yapıyoruz işte durumumuz ortada. Madem beğenmedin daha iyisini sen yap da görelim. Yok yapamıyorsan; yeteneğin/imkanın yoksa ve motosikleti sadece Enduro ve SuperSport'dan ibaret görüyorsan git biraz diğer tarzları/oturuş pozisyonlarını vs. vs. araştır öyle gel ahkam kes. Yok efendim gidon aşşağıda, çamurluk yok, yan yatar, çamura batar vs. vs. Gidonu öyle olsaydı, selesi böyle olsaydı, çamurluğu da şöyle olsaydı falan filan, adam gidip seri üretim bi Cruiser alsın bari. El insaf yahu resimlerde gördüğünüz motosiklet DÜNYADA TEK kardeşim eşi benzeri yok, kişiye özel yapılmış hala anlayamadınız. Yorumları okuyunca ister istemez sinirlerim geriliyor ya... Kediyle ciğer ilişkisinden başka birşey değil yapılan muhabbet...
    FOR THE HORDE...

buruc72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir zamanlar 600 rr
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu gidon tersine dönse, kollar düzleşecek, sırt dikleşecek nispeten daha konforlu bir alet haline gelecek. Montaj hatası vardır belkim :D
    Bencede gidon biraz yukarıda olsa düzecek gibi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    evet arkadaşlar..
    kimse yazmamış ben yazacağım...

ben 20 küsür senedir motosiklet kullanan ama kültürsüz olan gariban bir vatandaşım...

el emeği göz nuru denilen şey de görecelidir bence... birinin bayıldığı şeye öbürü burun kıvırabilir...

zenginin malının züğürdün çenesini yorması,kedi ciğer muhabbeti hadisesi hiç değildir bu iş...bu motoru bana verseler,bağışlasalar fiyatı atıyorum 5 adet goldwing ediyorsa bile bi tane verenle takaslamazsam ne olayım..binmem abi bu şeye..zorlamı...

beğenmiyorum böyle garip bir ne idüğü belirsiz icadı...zorlamı?????

siz kültürlülere göre...
    kargacık burgacık ne olduğunu sittin sene çözemeyeceğiniz bir resme milyon dolarlar akıtanlar varken ..

o ne kardeşim adam sanki boyaları dökmüş eliyle şöyle bir karıştırmız al sana resim..uzungölün tablosu bunun yanında milyon kere güzel diyen birisi kültürsüz olabilir....
    bana göre değil....

yada ne dediğini hatta demediğini bile anlamadığınız bilmem kaçıncı senfoniyi duyduğunda ..

yahu ne diyo bu deyip ....canım Türkiyem parçasını binlerce kez tercih eden de kültürsüz olabilir....

bence değiller....

kimi Orhan Gencebay sever kimi Barış manço.... kime ne????

konu ile alakalı olarak...

şimdi yeni yetişen motosiklet sevdalısı kardeşlerim cup motorlara envayi çeşit çıkartma ,led ışık,boyama v.s uyguladıklarında hemen düşünmeden yahu şu apacheler dersiniz...

peki bu nedir???

zengin apacheliğinin dik alasıdır...

pardon onlar motosiklet kültürünü yemiş bitirmiş kişilerdir....

yerim öyle kültürü...yerim öyle beğenmemiş olana aşağılık gözüyle bakan kültürlülüğü......

bu şeyleri beğenmemek kültürsüzlük ise,denyoluk ise,ne bileyim daha da aşağılayıcı ne tabir varsa..

onlardanım bende kültürsüzüm arkadaş...varmı ötesi???????
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Şu Custom Chopper in ortaya çıkış öyküsünün iç yüzünü bir bilseler ne kültür olduğunu kavrayacaklar da

Ayrıca , beğenmedik arkadaşım beğenmedik.. Beğeni kültür ü ifade etmez.. Beğeni kişiye özel bir kavramdır. Ben bu Custom motoru beğenmiyorum, oturuş pozisyonu bana göre çok rahatsız. Adı üstünde "CUSTOM" Kişiye özel.. Bana göre değil. Kenan'a göre de değil bana göre ya neyse, adam sevmişse o konuda bir şey deme hakkımız yok. Ama bu demek değildir ki başka bir Custom ı da beğenmeyeceğim. İnsanları beğenileri sizinle uyuşmuyor diye, kültürsüz olarak yaftalamak haddinize düşmüş bir şey değildir.

Aha buyrun Brad Pitt dayının bindiği motosiklet. Bana göre yine berbat bir alet. Ben bununla sırt ağrısından ölürüm..

Ama Rahmetli (kim acaba ) nin gene Brad için yaptığı şu motor bende olsa üzerinden inmem hatta üzerinde uyurum. Bilmem ekstra kültürlü zihninizde bir ampul yandı mı ?

Ama pardon bunlar aynasız değil mi ? La havle....
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sürüş görünümü klozette gazete okur pozisyonda değil mi arkadaşlar?

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    elbette beğeni meğeni meselesi olabilir....

kültürüne de birşey diyemem

bi amacı, bi tarzı da olabilir de... hadi ben enduro sevmem, spor motor, çıplak gezi felan...

cruiser'lar da bi yere kadar da...

şimdi ben şu motosiklete bakıp da bi motosiklette aradığım temel özellikleri göremiyorum....

hakimiyet? frenaj? viraj?

hadi görünüm konfor kişiseldir de, bu motosikletin hakimiyetinin kolay olacağına, frenajının verimli olacağına virajının yeterli olacağına inanmam da inanmam

beğenisine görselliğine birşey demek bize düşmez. adam isterse afedersiniz hacetini yapıp teker takar onu sürer ... o ayrı... ama bence "motosiklet" aracı olarak çok gereksiz... alıp vitrine koyarsan eyvallah ama bunu yola çıkarmak öteki araçlara risk bence... ki, gördüğüm custom chopper tarzının %95'i böyle zaten...
    !?

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Alıntı sessizsakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elbette beğeni meğeni meselesi olabilir....

kültürüne de birşey diyemem

bi amacı, bi tarzı da olabilir de... hadi ben enduro sevmem, spor motor, çıplak gezi felan...

cruiser'lar da bi yere kadar da...

şimdi ben şu motosiklete bakıp da bi motosiklette aradığım temel özellikleri göremiyorum....

hakimiyet? frenaj? viraj?

hadi görünüm konfor kişiseldir de, bu motosikletin hakimiyetinin kolay olacağına, frenajının verimli olacağına virajının yeterli olacağına inanmam da inanmam

beğenisine görselliğine birşey demek bize düşmez. adam isterse afedersiniz hacetini yapıp teker takar onu sürer ... o ayrı... ama bence "motosiklet" aracı olarak çok gereksiz... alıp vitrine koyarsan eyvallah ama bunu yola çıkarmak öteki araçlara risk bence... ki, gördüğüm custom chopper tarzının %95'i böyle zaten...
    Neye göre frenaj ve viraj dediğine bağlı dostum. Bir SS ya da Naked makinenin fren ve viraj performansını bekleyemezsin zaten bu aletten. Frenaj, viraj derken kendi tarzına göre yapabileceği max hız zaten bellidir bu motorların. Kullanan kişinin de 200 km'ye çıkmaya çalışacağına pek ihtimal vermiyorum. Orta şeritte gürül gürül kendi halinde 100-120 km hızla seyrederken frenleri de virajı da gayet yeterlidir diyesim geliyor...
    FOR THE HORDE...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler