Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

25 Yıldır Vazgeçemediği Tutku

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Tamer Karadağlı, hafta sonunu motosikletiyle geldiği Sapanca Doğapark’ta değerlendirdi.

Yaklaşık 25 yıldan bu yana motosiklet kullanan, ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde ‘Taş fırın erkeği Haluk’ karekterini canlandıran Tamer Karadağlı, hafta sonunu 50′den fazla arkadaşı ile birlikte motosikletleriyle geldikleri Sapanca Doğapark’ta değerlendirdi.

Harley Davidson Bosphorus’un düzenlediği etkinlikte değişik modellerde 54 motosikletli TEM’den Sapanya’ya gelirken grup yol boyunca da ilgi çekti. Harley Davidson kullanıcılarından biri olan Tamer Karadağlı’nın da aralarında bulunduğu, bazı motosikletlerde ikişer kişi olduğundan sayıları 100′e yaklaşan grup, pazar günü öğle saatlerinde, işadamı Ahmet Şahin’e ait ‘Doğapark’a geldi. Motosikletli grup, her yıl “Portokal Çiçeği Sanat Kolonisi” adı altında dünyanın dört yanından gelen sanatçılarının katılımıyla ortak resim, heykel, mozaik ve plastik sanat çalışmaları da yapılan Doğapark’ı gezdi. İşadamı Ahmet Şahin’in sadece dostlarını ağırladığı, içinde birçok hayvanın barınmasının yanı sıra çeşitli bitki türlerinden oluşan botanik bahçesi de olan Doğa Park’a hayran kalan grup akşam saatlerine kadar burada kaldı. Tamer Karadağlı, motosiklet tutkusunun çok keyifli, günün haftanın stresini atmaya yönelik ideal bir uğraş olduğunu belirterek şöyle dedi:

“Zaman zaman vaktimiz oldukça arkadaşlarımızla toplanıp küçük geziler düzenliyoruz. Bugün de İstanbul Harley Davidson Bosphorus’un düzenlediği çok keyifli bir gezimiz oldu. Çok sevdiğimiz bir ağabeyimiz bizi misafir etti. Burası cennet gibi müthiş bir yer. Neredeyse 25 yıldır motosiklet kullanıyorum. Motosiklet tehlikeli bir tutku değil. Aslında araba kullanmak daha tehlikeli. Ama motosiklette herhangi bir korumanız olmadığı için etrafınıza daha tehlikeli görünüyor. Doğru eğitim ve bilgilerle motosiklet kullanırsanız, hiçbir tehlikesi yok. En önemli şey mutlaka motosiklet sürücülerinin kask takması. Onun altını özellikle çizmek istiyorum. Bir de araç sürücülerinin motosiklet kullananlara biraz daha dikkatli davranmalarını öneriyorum. Çünkü motosiklette korumanız yok. En küçük bir hatada 2 teker üzerindesiniz. Çok rahat kaza yapabilirsiniz. Ama sürücüleri de şu yönden anlayabiliyorum. Zaman zaman kuryeler çok tehlikeli hareketler yapabiliyorlar. Onların da eğitilmesi gerektiğine inanıyorum. Araba sürücülerinin biraz daha hoşgörülü yaklaşması gerçekten çok önemli.”

Moto Aktüel
    Online Motosiklet Bilgi Kaynagı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Böyle göz önündeki insanların motosikletle görüntülenmeleri, bazı otomobil sürücüleri tarafından sempati oluşturabilir.
    Şimdi ben motosikletle trafikte kameralara görünsem kim takar beni?

''Has Triend'' lan derler.

Fakat bu gibi insanlar görünürse Türk halkında motosiklete karşı bi sempati oluşur.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Bu adam sempati değil antipati oluşturur gerçi ama neyse..

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Bir kamyon kendisini sıkıştırdığında "aana!!!" diyodur

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Çok güzel mesajlar vermiş bence, teşekkürler kendisine...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kamyon kendisini sıkıştırdığında "aana!!!" diyodur
    Ana! Bababababa taksiciye bak beni sıkıştırıyo. Diyordur kesin.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Güzel konuşmuş amcam, 25 yıldır biniyorsa da helal olsun cidden.

Bu arada bu adamdan çok güzel bir kiralık katil rolü çıkar aslında ama değerini bilemediler... "DARTH VADER"ı seslendirmiş adamı gide gide aile babası yaptılar hemde 2 kere...!!!
    #sürenadam

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Motosiklet kültürünün yaygınlaşması için her yolu denemekte fayda var derim....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

İşte böyle, konuşmasını bilen akıllı kişilere de ihtiyaç var ! Harley biraz kıskandırıyo tabi ))

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Şimdi dikkatli baktim da..
    Gözlüğü sanki photoshop ile yerleştirmişler gibime geldi
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    road king classic kullanıyor kendisi.aksesuarlarıda cabası

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Pazar günü Eskişehir'deki festivalden dönerken tesadüfen karşılaştık kendisiyle. Çok mütevazi bir insan ve boyu TV'de gördüğünüzden daha uzun

@Sinanaksu: gözlüğü photoshop değil
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Tamer Karadağ'lı bi motorsiklet filmi çekse 25 senedir biniyorsa bizde izlesek iyi olmaz mı ?
    ....

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bizde 24 senedir motosiklet kullanıyoruz ama takan yok,benzinciden başka pardon demesini bile öğrenememiş milletiz vesselam
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bende Hyosung Kardeşler Motorun Düzenlediği etkinliğe, Emekçi kardeşim Abdulrezzak Depresifıspanak (23) daveti ile katılmıştım. 69 Motorun ve 52 artçının katıldığı bu etkinlikte, zoptanak haber ajansı muhabirlerinin aracılığı ile topluma dünya barışını aşıladıktan sonra birbirimize küfür ederek motorcu kardeşliğine son vermiştik
    Motosikletli Kaplumbağa...

Fanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 1050
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde 24 senedir motosiklet kullanıyoruz ama takan yok,benzinciden başka pardon demesini bile öğrenememiş milletiz vesselam
    Tamercim selam, sen yeterki iste bi dünya takan çıkar Bu arada hangi benzinci bu adresini posta kodunu verde yakınlarından geçmeyelim takar makar
    SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Fanatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamercim selam, sen yeterki iste bi dünya takan çıkar Bu arada hangi benzinci bu adresini posta kodunu verde yakınlarından geçmeyelim takar makar
    selam Sinan abi,buluruz diyorsun bir takana
    sen zaten takan benzincilere takılıyorsun be abicim Opet Opet geçmiş olsun sanada
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel mesajlar vermiş bence, teşekkürler kendisine...
    Aynı kanaatdeyim.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)