Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

50.000 TL’lik 112 Acil Motosikleti Hurdacıya Bırakıldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu makinanın acil müdahale aracı olarak kullanılması da saçmalık. Toprak yola bile giremezsiniz o makinayla. Ver sen bu adamların altına büyük bir enduro o zaman gerçekten her yere hızır gibi yetişir. Touring motoruyla acil müdahale anca bizde vadır. Sanki Kars'tan Ankara'ya müdahaleye gelecek adam.
    verilen motorların büyük çoğunluğu Honda Varadero 1000cc. iş görür sanırım.

112ciyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse arkadaşlar sıkmayın canınızı.Urfa saglık müdürüyle görüştüm."makinayı mındar etmeyin verin burda köylere tansiyon bakmaya giderim ücrette istemez gönüllü saglık hizmeti vericem" dedim. Müdür çok sevindi "evladım yarın gel teslim al" diyor.
    valla hocam alemsin
    sürmek için yaşa , yaşamak için sür ...

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    burası Türkiye, normal karşılamak gerekiyor ;)

Motosikleti
    cbf150
    Konuyla biraz zıt ama niçin devlet bu kadar büyük(cc bakımından) motoru alır? Ben onu anlamıyorum. Bu motorla şehir içi gitmek çok kolay olmasa gerek?
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

mmucit

Konuyla biraz zıt ama niçin devlet bu kadar büyük(cc bakımından) motoru alır? Ben onu anlamıyorum. Bu motorla şehir içi gitmek çok kolay olmasa gerek?
    Çünkü bizi yönetecek değil sömürecek insanları seçiyoruz.Aday olanlar sömürebileceklerini iddia ediyorlar.Bizde onlardan birini seçiyoruz.Lider olmakla müdür olmak arasındaki fark gibi.Lider olmadan müdüriyet işe yaramaz.Cebine değil memleket uğruna emek harcayacak lider lazım.Dini veya siyasi emelleri olmayacak.Bu ikisi de tarihte her zaman görüldüğü üzere sapkınlığa dönecek ve sömürü ortaya çıkacak.Başımızda bu tür insanlar olursa ancak boş işlere,yanlış hedeflere,gereksiz alet edevata heba olmaz alın terlerimiz.Kim verdiğim vergilerden nemalana Allah bin türlü belasını versin.

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çünkü tepeden bi anlaşma yapılır. dostluklar kurulur satıcı piyasada satışı hızlı olmayan en pahalı motorlarını topluca satar. satan memnundur alanıda(anlaşmayı yapan) memnun ederler. milletin vergisinden ödenir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:56 ----------

çalıştığım hastaneyede iki tane geldi. ben hemen kullanmak istediğimi söyledim. ama bunlardan birini kullanabilmek için anestezi teknikeri, acil tıp teknisyeni veya saglık memuru olmak gerekiyo. cok ugraştım görüşebileceğim herkezle görüştüm ama nafile
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası Türkiye, normal karşılamak gerekiyor ;)
    hayır arkadaş normal karşılamak en büyük ş..... tir ben gece gündüz demeden köpek gibi çalışacam maaş daha elime geçmeden 600 tl vergi kesilecek (kuyumcular bile benim kadar vergi vermiyor aylık) ee benim maaşımdan kesilen vergiler ne idüğü belirsiz heriflere peşkeş çekilecek yok öyle yağma
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    çay çorba almaya, ayak işlerine baksa en azından hurdaya bırakılmasaydı.

Benim verdiğim vergi bedeliyle alınıp hurda deposunda çürüttükleri sadece bu güzelim motosikletmi sanmıyorum.sadece toplummu cahil tabikide değil başımızdaki yöneticiler acaba adlarının başharflerini biliyorlarmı merak ediyorum.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)