Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosikletli Spiker : Sinem Dinçay

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama arada bi fark var; o taş gibi motora biniyo. Sende daha tık yok.
    saçını yolarım bakkkk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ruh aynı, cc'nin kaç olduğu önemsiz.

:)

Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben henüz motosiklet kullanan bir kadın görmedim çevremde.

Fikren çok ilginç gelmiyor ama etrafta bir kadının motosiklet kullandığını görsem bayağı şaşırırım herhalde

Fotoğraf çekimi sırasında kaskını bir kenara koymuş olabilir mi?
    bakırköyde bir lahmacun / pide salonuna çalışan bir bayan arkadaş var (dükkanın ismi aklıma gelmiyor) bir gitte senin tozunu alsın :D
    abi sen dikkatli bakmıyorsun demekki yada senin güzergahında sana denk gelmiyordur. son zamanlarda sayıları bayağı bir arttı.

dinçay hanımıda tebrik ediyorum. ve sonunda kendisini bulduğuna inanıyorum. (kırmızı hapı almış demekki )
    SERSERİNİN TEKİYİM DİYAR DİYAR GEZERİM...
    NE YERDE GEZERİM NE GÖKTE ESERİM...
    BİR GARİP SERSERİ'yim...

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı serseri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakırköyde bir lahmacun / pide salonuna çalışan bir bayan arkadaş var (dükkanın ismi aklıma gelmiyor) bir gitte senin tozunu alsın :D
    abi sen dikkatli bakmıyorsun demekki yada senin güzergahında sana denk gelmiyordur. son zamanlarda sayıları bayağı bir arttı.

dinçay hanımıda tebrik ediyorum. ve sonunda kendisini bulduğuna inanıyorum. (kırmızı hapı almış demekki )
    Esasında ben Ankara'da normal motorcuya da pek rastlamıyorum (memur şehridir ama her kapıda yatan araba vardır)

Fakat ben kadınların bu trafikte motor kullanmasını da endişeyle karşılıyorum.

3-5 magandanın oyuncağı olabiliyorlar.

Keşke huzurlu bir trafiğimiz olsa da kadınların tozunu yutsak motor kullanırken.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    cooper lara haaaayır cooper lara haaaayır cooper lara haaaayır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:09 ----------

Alıntı kerem999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cooper lara haaaayır cooper lara haaaayır cooper lara haaaayır
    aynı zamanda chopper larada hayır

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bence anlatımlarına bakılırsa dogruları söylüyor.motorun üzerinde giderken ellerinizi açıyorsunuz rüzgar karşıdan esiyor varmı bundan ötesi plot olmak tabii.geçenlerde caddebostanda sahilde endurocular geldi,genelde görüyorum zaten 1.60 boylarında bir bayan motor ne diye soruyor gibisinin varedero,helal dedim valla ufacık boy kocaman motor bir kıvrak sürüyor görüceksiniz motoru belli rüzgarı yediği şaşırmamak lazım yani.etraf çok güzel motor kullanan bayanlarla dolmaya başladı.zaten erkeğin kullanıpma bayanın merak sarıp kullanmadığı birşey kalmadı gibi
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    Vayyy be nereden nereye
    STV'de açılım yapmış,1990 'lı yıllarda türbanlı spikerler vardı,2010'da harley sahibi spikerler var
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Tarzım değil ancak güzel motosiklet

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:19 ----------

Alıntı airman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayyy be nereden nereye
    STV'de açılım yapmış,1990 'lı yıllarda türbanlı spikerler vardı,2010'da harley sahibi spikerler var
    Görünüme aldanmaaa...büyüklerimiz ne öğretti bize...güzel bayan tabi olarak meclis dışarı ancak aklımızı çelmek için '' Kör Şeytan '' bin bir kılığa girermiş...onun için açılım maçılım yok sakın aldanmayın
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    İstanbulda motosikletli bayan bu kadar ilgi çekerken düşünün ben Rize'de arıyorum.. Yok arkadaş yok..

Motosikleti
    Hyosung GV650
    istanbul gibi yerde playboylar, mankenler falan harley kullanmaya başladı ya... insanı harley'den soğutacaklar yakında. harley bir ruhtur, motosiklet markası değil. her önüne gelen kullanmamalı (Evet, bu konuda duygusalım ve bunun için mantıklı bir sebebim yok.)

Alıntı Maturin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul gibi yerde playboylar, mankenler falan harley kullanmaya başladı ya... insanı harley'den soğutacaklar yakında. harley bir ruhtur, motosiklet markası değil. her önüne gelen kullanmamalı (Evet, bu konuda duygusalım ve bunun için mantıklı bir sebebim yok.)
    Yok yok bu düpedüz kıskançlık :D :D hoşuma gitti

Ama yanlış anlaşılmasın, sevdiğini kıskanır gibi, çok samimi bir arkadaşını başkalarından kıskanır gibi olanından

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam Güzel Ülkem de bu günleri de mi görecektim ) HD felsefesini benimsemiş woman riderlar çıkıyor artık bu topraklardan

"Ona katılamayacağım, çünkü son derece disiplin isteyen bir hobim var. Motosiklet kullanmak başka bir felsefe. Sadece araç olarak kullanmıyorum motosikleti, işimi halletmek için kullandığım bir araç değil. Motosiklet çocuğum gibi. Bir yeri çizildiği zaman gerçekten çok üzülüyorum. "

Evlen Benimle !!!!!!!!!!

Yanlış anlaşılmasın kendisi evliyse bunu bir iltifat olarak alın lütfen
    Comfirmation Bias

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İfrit oluyorum bu haber görüntülü röportajlara,gündemde kalmak için büyük çaba sarfetmiş,Kaç km si varmış motor üzerinde?.

Sanki bu ülkede hiç hanım motorcu yok;
    Eli anahtar tutan,tek başına uzun yol yapan hanım motorculara,kara jawalar,Mz ler,mobylette ler üzerinde yıllarda artçılık yapmış yengelere hürmetlerimi sunarım.

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İfrit oluyorum bu haber görüntülü röportajlara,gündemde kalmak için büyük çaba sarfetmiş,Kaç km si varmış motor üzerinde?.

Eli anahtar tutan,tek başına uzun yol yapan hanım motorculara,kara jawalar,Mz ler,mobylette ler üzerinde yıllarda artçılık yapmış yengelere hürmetlerimi sunarım.
    ''İFRİT'' OLMANIZA ÜZÜLDÜM AKSİNE MUTLU OLMANIZ VE DESTEKLEMENİZ GEREKİRDİ! ŞAHSEN BENBÖYLE HABERLERİ GÖRDÜĞÜM ZAMAN MÜTHİŞ KEYİF DUYUYORUM NE MUTLU Kİ ARTÇILAR GİBİ KULLANICILARDA VE BİLMEDİĞİNİZ Bİ AYRINTI BELKİ AMA ''GERÇEK ''KULLANICILAR ,YANİ SİZİN DEYİMİNİZLE ELİ ANAHTAR TUTAN HANIMLAR VAR ! 15 YILDIR ELİMDEN NAHTAR HİÇ DÜŞMEDİ UZUN YOL TEK BAŞIMA Bİ ÇOK KEZ YAPTIM ...BU 9.MOTORUM KM 'Mİ SORMUŞSUNUZ YÜZ BİN ÜZERİ SANIRIM BU İNFO SİZİN ''İFRİT'' OLMANIZI Bİ NEBZEDE OLSA TÖRPÜLER DİYE DÜŞÜNMEKTEYİM !

Saygılar
    Sinem DİNÇAY

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Saygılar sunuyorum.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Savaskayanın mesajından sonra Sinem hanım gerekli açıklamayı yapmış,
    ne kadar motosiklet tutkunu bir bayan olduğu ve bu röportajın "reklam için röportaj" olmadığı belli oluyor.

Gazetedeki bu röportajı okuyunca bende gayet keyif aldım, çünkü bayan motosiklet kullanıcılarının sayısı fazla değil.
    Reklam için olabileceği aklıma dahi gelmedi. Neden konu özellikle bu boyutlara çekiliyor anlamıyorum ?

Kendisini tebrik ediyorum.
    Kazasız sürüşler...
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler