Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Amerika'nın En Hızlı Kadın Motosiklet Sürücüsü: Leslie Porterfield

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Yorumları okuyunca kısmen alakalı, geçen Pazar başımıza gelen bir şeyi de anlatmadan edemeyeceğim.

Yaptığımız gezide 3 motor, iki şeritli ve iki yönlü yolda giderken (SIrayla Aye-Halis-Morrigan ), önümüzdeki motor grubunu, hızımızın fazla olmasından dolayı geçmek istedik. Kontrollü şekilde sinyallerle yol müsait olunca aralarına girerek geçtik.

İçlerinden 2 tane 1200 GS'li abi, bir kızın kendilerini geçmesini hazmedemeyip, kendi gruplarından koparak ve bizden birilerine çarpma pahasına beni ve önümdeki Halis abi'yi sollayıp (ki tehlikeli sollamaydı).

-Biz diğer yöndeki araç geçtikten sonra hemen sollamaya çıkacakken onlar bizim solumuza geçip tehlikeli bir ego tatmini yaptılar.Bizi solalrken ne sellektör ne sinyal gördüm adamlarda. İyiki devamlı gözlerim devamlı aynalarda yol kontrolündeydi.
    Yoksa 1200 GS'lerin altında eşşek arısı pestili olacaktık motorumla.

En önden giden Aye'den ayırdılar bizi sağolsunlar.
    Sonra Aye'de bunu farketti sanırım o da hız kesip geçmelerine izin verdi.

Güzel güzel yazmışsınız, oh beni de geçsin falan diye ama böyle yedirememezlik yapmasın kimse. Her erkeğin kanında var kanımca
    Cins ayırmayalım hepimiz uzaylıyız.ppP
    Toplumsal mesajımızıda verdik. :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tarikiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SWT
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumları okuyunca kısmen alakalı, geçen Pazar başımıza gelen bir şeyi de anlatmadan edemeyeceğim.

Yaptığımız gezide 3 motor, iki şeritli ve iki yönlü yolda giderken (SIrayla Aye-Halis-Morrigan ), önümüzdeki motor grubunu, hızımızın fazla olmasından dolayı geçmek istedik. Kontrollü şekilde sinyallerle yol müsait olunca aralarına girerek geçtik.

İçlerinden 2 tane 1200 GS'li abi, bir kızın kendilerini geçmesini hazmedemeyip, kendi gruplarından koparak ve bizden birilerine çarpma pahasına beni ve önümdeki Halis abi'yi sollayıp (ki tehlikeli sollamaydı).

-Biz diğer yöndeki araç geçtikten sonra hemen sollamaya çıkacakken onlar bizim solumuza geçip tehlikeli bir ego tatmini yaptılar.Bizi solalrken ne sellektör ne sinyal gördüm adamlarda. İyiki devamlı gözlerim devamlı aynalarda yol kontrolündeydi.
    Yoksa 1200 GS'lerin altında eşşek arısı pestili olacaktık motorumla.

En önden giden Aye'den ayırdılar bizi sağolsunlar.
    Sonra Aye'de bunu farketti sanırım o da hız kesip geçmelerine izin verdi.

Güzel güzel yazmışsınız, oh beni de geçsin falan diye ama böyle yedirememezlik yapmasın kimse. Her erkeğin kanında var kanımca
    Cins ayırmayalım hepimiz uzaylıyız.ppP
    Toplumsal mesajımızıda verdik. :D
    Gs kullanıp bu tarz ego tatminleri peşinde olan insanlarda olur mu demeyin, son model mercedesin arka camına kıroyuz ama para bizde yazanları düşününce garip gelmiyor...
    Bazen orta şeritte sakin sakin giderken yanımdan son sürat ss ciler geçiyor heleki aynadan görmediysem korkudan kısa süreli düğümlenme yaşayabiliyorum..

Bu arada abla en hızlı motorcu seçilmiş.. Yanında en güzel motorcu tacınıda verseler hakedermiş
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)