Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Yılbaşı ikramiyesi size çıksa ne yapardınız? Hayalini gönder Motosiklet Kazan...

Motovento
    REKLAM ALANI
    sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    bana çıksa motor parası olamayan ama motosiklete çok sevdalı olan kişileri şehir şehir dolaşır bulurdum vede paranın son kuruşuna kadar onların hayel ettikleri sıfır motorları alıp onlara hediye edip sevindirirdim ayrıca onların bu sevinç mutluluklarını paylaşır hayır dualarını almak bence bu paranın on katına bedeldir diye düşünürdüm
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tüzün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o para bana cıksa ilk olarak bu siteyi alır ve sonrasında tamamiyle kapatırdım arkadaslar
    ben şişeden icerim şişeden demiş şair bizi almış başka diyarlara götürmüş biz içtiklerimizle değil içerken düşündüklerimizle sarhoş oluruz

Alıntı tüzün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o para bana cıksa ilk olarak bu siteyi alır ve sonrasında tamamiyle kapatırdım arkadaslar

Motosikleti
    Honda BeaT
    250-300 adet nolan kask alıp kask takmayan her motosikletle sözleşme yapıp(her daim kask takacaqına dair.)onlara daqıtırdım. Ayrıca motosiklet konusunda halkı bilinçlendirmek için türkiye turnesi düzenlerdim.
    [B][COLOR="Red"]Honda BeaT Tutkusu:cat:[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"][COLOR="Black"] By JackAss[/COLOR][/COLOR][/B]

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Yılbaşı ikramiyesi size çıksa ne yapardınız?
    İlk önce ülkenin en iyi ingilizce kursuna giderdim.İyi derecede ingilizce ögrendikten sonra yurt dışında iyi iş şartları saglayıp birdaha geri dönmemek üzere ülkeyi terk ederdim.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Herhalde hiç değerini kaybettirmeden bir dizi yatırım yapardım gelirleriyle de bir gün milli piyango idaresini özelleştirilirse hisselerinin büyük bölümünü alırdım yada hepsini zaten yatırımlardan gelen parayla aradaki hayabusa ferrari yat kat gibi hayallerimi gerçekleştirirdim ama cbr 125imden vazgeçmemmm

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Para bana çıksa; gerçekleştirmek istediğim en uçuk fikri yapardım. "Ne mi?" TCK' dan ve T. Denizcilik İşletmeleri' nden izin alırdım. Trafiği tıkamayacak şekilde köprünün ortasına bir bungy jump düzeneği kurdurturdum. Sonra köprüye çıkardım ve kendimi aşağıya bırakırdım. Eminim ki bir daha tadılamayacak bir duygudur. Gerçi şimdi bile biri gel atla ben düzeneği kuracağım dese anlık bir tereddüt bile etmem. forever freedom
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    bütün parayı 1 haftada yerdim
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

Soru ne yapmazdınız olmayacakmıydı ?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben hayalimdeki kadını aramaya çıkardım ve bulduğum yerde ona kristalden bir taht yaptırıp onunla saten kaplı bir tahtarevan üstünde nikah kıyardım ve balayımı okyanusun ortasında kurduracağım bir kulenin üstünde yaptıracağım bir içi görünmez ama dışı gösterir camdan bir mesken içinde fırtınalı bir gecede yapardım....

kısmet

Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herhalde hiç değerini kaybettirmeden bir dizi yatırım yapardım gelirleriyle de bir gün milli piyango idaresini özelleştirilirse hisselerinin büyük bölümünü alırdım yada hepsini zaten yatırımlardan gelen parayla aradaki hayabusa ferrari yat kat gibi hayallerimi gerçekleştirirdim ama cbr 125imden vazgeçmemmm
    hade lennn cıbır mı görürü gözün o anda
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    08 Funda arar
    hemen las vegas 1 hafta tatil sonra calıfornia harika bi villa 3 katlı falan havuzlu arka bahceye motor ve arabalarımı yıkaması için Rihanna ,ev işlerine bakması için Mischa Barton, özel masaj salonuna bakması için pamela anderson ,bide engin günaydın a 1 milyon dolar werırdım gelsin burhan altıntop karakteriyle evde takılsın

Motosikleti
    YAMAHA YBR
    evet ummet abime katiliyorum tabi birde izmir de muthis bir motosiklet satis servis yedek parca vs, fuar gibi biryer acardim nasil ama...
    biri bizi durdursun yawww :queen:

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    İlk önce güzel bir villa garajda Yamaha vmax,Bmw M6 ve mustangı koyarım içine birde yeni kız arkadaş Kız arkadaş işi şaka
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

buyuk ikramiye

Vallahi , çıkmamış gibi yapardım hem sağlığım hem de çevrem için
    galiba cimri olur , hiiç para harcamaz , şu anki yamaha x-max i de satar , yerine ucuz bir çinli alır ... Hergün bankadaki paramı kontrol eder , kısacası salağa bağlardım

Aman o yüzden bana çıkmasın lütfen ,
    [I][B]YAMAXA X MAX 250
    ISTANBUL[/B][/I]
    [B][COLOR="DarkGreen"]la enfermedad de las vacas locas [/COLOR][/B]

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    eğer yeterse yada benım bıraz verdıgım parayla başlıcaksa 3. köprü için karayolları ile bağlantıya geçerdim memleketim izmir içinse üçyol metrosuna hibe olarak para verirdim hızlı ilerlesin die... mc donalds bayisi açmak için atılım yapardım . mecidiyeköyde de custom chopper magazasının yanına custom cruıser magazası açardım ( daha gösterişli daha amerikan ) benımle yemege çıkmak isteyen butun aptal ama güzel sarşınlarla yemeğe çıkmak ) bodrumda güzel bi yazlık... adıma bi adet kültür merkezi :D okul cami vs.. iş için se kadın kuaförü dükkanı üsküdar meydanında büfe bunun gibi şeyler

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okyanusta bi ada alırım, bi tanede yat, adaya güzel bi villa, kalan parayı emlağa yatırıp ordan gelen kirayla gül gibi geçinir giderdim. eşimle başbaşa,insanlardan uzak. arada karaya çıkıp, ihtiyaçlarımı alıp, birazda motosikletle turlayıp geri dönerdim. bazen ailemi getirirdim... öle bi hayat.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    harcardım anasını satayım
    buzdağı alırdım kutuplardan, getirtip evimin bahçesinde erimesini izlerdim ve küresel ısınmaya karşı şiirler yazardım
    sonracıma dolar alırdım bir kaç ton, kışın yakıp ısınırdım. zaten doğalgaza zam gelmiş ben de para yakarım. türk parası yakmam ben, çünkü üstündew mimar sinan var, fatih sultan var ve Mustafa Kemal'im var....
    sonracıma bütün coca cola fabrikalrını satın alıp sonra da hepsini kapatırdım. israil ordusuna biraz cık da olsa para akışını engellerdim
    sonracıma ülkemizi bu hale getirenleri teşhir etmek için tv kanalı kurardım. bir süre sonra sus payı olarak bütün bu harcadığım paraları geri ödemelri karşılığında seçim döneminde onların tarafında yayın yapar liboş olurdum
    haa, bir de türk malı motosiklet üretebilen bir fabrika açardım ( işte bunu kesin yapatdım. markası bile hazır bende, talih kuşu motosiklet A.Ş )

hepsini yapamazsam bile motosiklet fabrikası kesin olurdu. zaten sektörün içindeyim. buraya da ilan verirdim. motosiklet.net üyelerine ( 100 mesaj yukarısına) %? indirim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler