Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kasklı tecavüzcü ödüllü tenor çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Kasklı Sapık Odullu Tenor Cıktı

Ankara’da siyah kask takarak motosikletle takip ettiği 10 kız çocuğuna tecavüz eden kişi, İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin kadrolu sanatçısı, 31 yaşındaki ödüllü tenor Şahin Ö. çıktı. Parmak izi ve DNA testleri tecavüz delilleriyle uyuşan Şahin Ö. kendisini, "Nasıl olsa kadın olmayacaklar mıydı?" diye savundu.

ANKARA’da polis, çeşitli semtlerde 2008 mayıs ayından itibaren yaşları 10 ila 15 arasında değişen 10 kız çocuğun tecavüz edip kaçan motorsikletli sapığı yakalamak için özel ekip kurdu. Şüphelinin siyah chopper motosikletle, tanınmamak için kafasına siyah kask takarak küçük kız çocuklarını takip ettiğini belirleyen dedektifler, Ankara’da motosiklet ehliyetli 35 bin kişinin bilgilerini tek tek incelemeye aldı.

Çocukların ifadelerinin dışında ellerinde hiçbir delil bulunmayan polis, şüphelinin, küçük çocuklar evlerine girdiğinde su isteme bahanesiyle kapıyı çaldığını, ardından bıçak çekerek çocukları etkisiz hale getirdiğini belirledi. Şüpheli, çocukların ellerini koli bandıyla sardıktan sonra tecavüz ediyordu. Her tecavüz olayında aynı yöntemi kullanan şüpheli, tecavüzü gerçekleştirdikten sonra çocukların ellerini rahat açması için yanlarına bıçak bırakıp kaçıyordu.

Parmak izi ele verdi

15 gün önce yaşanan bir tecavüz olayının ardından sapığın kullandığı siyah renkli motosikletin "Mondial" marka olduğu belirlendi. Ankara’da bu renk ve marka 228 motosiklet vardı. Bir adım daha yaklaşan polis, birçok bölgede ekip bekletmeye başladı. Çankaya’da sıkıştırılan bir şüpheli 15 dakika süren kovalamanın ardından, ara sokaklara girerek kaçmayı başardı. Aynı günün akşamında bir alışveriş mağazasının otoparkında bulunan motosiklet ve kaskta parmak izi incelemesi yapıldı ve önceki olaylarda alınan izlerle benzerlik tespit edildi. Plakasından motosikletin İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin ödüllü tenoru 31 yaşındaki Şahin Ö.’ye ait olduğu tespit edildi. Halen uzun dönem askerlik görevini yürüten şüphelinin, bir süre önce askerden kaçtığı ve Çankaya’daki evinde gizlendiğini belirleyen polis, operasyonla Şahin Ö.’yü yakaladı. Şahin Ö. önce tepki gösterip, "Ben Türkiye’nin en ünlü tenoruyum" dedi. 10 küçük çocuk emniyete getirildi ve canlı teşhis yaptırıldı. Çocuklar, gözyaşları içinde tecavüz eden kişinin Şahin Ö. olduğunu söylediler.

Nasılsa kadın olacaklardı

Parmak izi, DNA ve teşhislerin tamamlanmasıyla tecavüzleri kabul eden Şahin Ö., bu kez "Nasıl olsa kadın olacaklardı" diye savunma yapınca polisleri bile şoke etti. "Bir kadını elde etmek için ya cinsel cazibe ya para ya da kariyer gerekiyor. Bunların hepsi bende var" dediği iddia edilen Şahin Ö.’nün kız arkadaşının da olduğu belirlendi. Asker olduğu için inzibatlarca adliyeye sevk edilen Şahin Ö., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İstanbul’daki sapık mı

Bu arada İstanbul’da geçen yıl Beşiktaş ve Kadıköy’de yaşları 14 ile 17 arasında değişen 5 genç kız, motosikletli ve kasklı bir sapığın cinsel saldırısına uğramıştı. Kaskını hiç çıkartmayan sapık, Kadıköy’de lise öğrencisi A.A.’ya tecavüze yeltendiği sırada bir sitenin güvenlik kameralarınca 3 saniye boyunca görüntülenmişti. Tecavüz olaylarının yaşandığı dönemde İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde görev yapan Şahin Ö., ifadesinde bu olayları kabul etmedi. Ancak İstanbul’daki olayda mağdurlardan elde edilen şüpheliye ait sperm örnekleri, Ankara’ya gönderildi. İstanbul polisi de, Ankara polisinden çizilen robot resimleri istedi. Sapığın, bıraktığı izlerin kriminal incelemesinin ardından aynı kişi olup olmadığının belirleneceği belirtildi.

2000 yılında iyi dereceyle mezun oldu

Şahin Ö., 1995-1996 sezonunda girdiği Hacettepe Devlet Konservatuvarı’ndan 2000 yılında iyi dereceyle mezun oldu. 31 yaşındaki şüpheli, pek çok konsere imza attı. Mozart’ın "Sihirli Flüt" operasında, solist sanatçı ve reji asistanı olarak görev yapan Şahin Ö., 2002 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda öğrenimine devam etti. 2003-2004 sezonunda Cemal Reşit Rey Salonu’nun açtığı sınavları kazanarak "Kuvvayı Milliye" operasında korist sanatçı olarak çalışmaya başlayan ve ardından İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin açtığı sınavı kazanan Şahin Ö.’nün, kurum bünyesinde 15’den fazla oyunda irili ufaklı rollerin yanısıra korist sanatçı olarak görev yaptığı öğrenildi. Şahin Ö. 2007 nisan ayında Siemens’in düzenlediği Opera Yarışması’nda mansiyon ödülü kazandı.

Kaynak:Hürriyet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    şimdi içerde var gücüyle anırmaya bol bol fırsatı olacak.......pardon kendi istemesede anırttıracaklar mesleğini en iyi şekilde icra edecek -koğuş ağası
    evet anırıyoruz 1 ki.....yermisin yemezmisin evet devam 1 ki 1ki...
    orada tecavüzcülere ve sapıklara neler yapılıyor bilenimiz bilir...

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    bide askermis 3 gunu kalmis filan dediler..kacmismi yani 3 gun kala nedir ben anlayamadim..

race resmini de koymuslar...tam bilmiyorum ama motor race olcagini sanmiyorum ben..

ama cuk yasamaz icerde indirler bunu...
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar, yukarıdaki haberde sağ tarafta siyah motorla yayınlanan resim benim resmim. Zaten beni tanıyan birkaç kişi arayıp haber verdi. Avukatım şu anda gereğinin yapılması için Hürriyet gazetesi ile görüşüyor. Büyük ihtimalle manevi tazminat davası açabilirim. Konu hakkında yardımcı olabilecek avukat arkadaşlar yorumlarını yaparlarsa sevinirim. Şu anda haberin resmini düzeltmişler ama bildiğim kadarıyla bunu "tekzip" ile yapmaları gerekiyordu.

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    honda beat
    arkadaşlar benim kask da siyah.bu olaydan sonra herkez bana bakıyor

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    ayıp ya senin motorundan kullanan herkez artık senin gibi bu sayfaları okuyanların göz hapsinde olacak, bunlar gazetecimi, fırsatçımı belli değil eyer yaptıra biliyorsan gazetenin bir gün çıkmamasını sağla; böylece sana ödiyecekleri tazminattan daha çok zarara sokarsın, bu haberin resmin koyan adamında koltunu sarsarsın( ama bu imkansız gibi bişey herhalde hukuksal yönünü bilmiyorum benim ki tavsiye)

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Vay sapık yaa.. Böylelerini keseceksin...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, yukarıdaki haberde sağ tarafta siyah motorla yayınlanan resim benim resmim. Zaten beni tanıyan birkaç kişi arayıp haber verdi. Avukatım şu anda gereğinin yapılması için Hürriyet gazetesi ile görüşüyor. Büyük ihtimalle manevi tazminat davası açabilirim. Konu hakkında yardımcı olabilecek avukat arkadaşlar yorumlarını yaparlarsa sevinirim. Şu anda haberin resmini düzeltmişler ama bildiğim kadarıyla bunu "tekzip" ile yapmaları gerekiyordu.

Bence de, artık bu kadarı da çok fazla.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Ülkemizde haberciyim diye geçinenlerin hep yaptığı şeyler bunlar. Motosiklet ile ilgili haberlere dikkat ediyorum, haberde anlatılanla konan resmin genelde ilgisi olmuyor. Haberde söylenen motorun marka modeliyle resimdekinin alakası olmuyor, haberciler oradan buradan buldukları resimleri kimin olduğuna bakmadan istedikleri yerde kullanıyorlar. Aynı şekilde bir yerde kullanacağınız resme dikkat edin, başınız derde girebilir.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi içerde var gücüyle anırmaya bol bol fırsatı olacak.......pardon kendi istemesede anırttıracaklar mesleğini en iyi şekilde icra edecek -koğuş ağası
    evet anırıyoruz 1 ki.....
    inş yakın zmn da intar etti kogusta astı kendini die fln haberini alırıs onu hadım edip taksimde piyasaya sürmek lazım

merttunax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Bu olay motosikleti de geçen iğrençlik boyutunda bir olay...
    İnsanın midesi nasıl kabul edebilir??? nasıl yapabilir anlamıyorum???
    Motosiklete gönül verenlercede iğrenç ama denebilicek bişey bulamıyorum...
    Lanet ediyorum böyle Sapık, Kendini bilmez, İğrenç insanlara...
    Mağdur olan küçüklerede geçmiş olsun Allah sabır versin...
    Kaza Anında Sizi Korur...

Motosikleti
    malesef yok ama inş.olcakkk
    pis sapık geber içerde senin o lafını yerirtirler sana şerefsiz

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet anırıyoruz 1 ki.....yermisin yemezmisin evet devam 1 ki 1ki...
    orada tecavüzcülere ve sapıklara neler yapılıyor bilenimiz bilir...
    Opera sanatçılığı dünyanın en saygın ve zor işlerinden biridir. Opera sanatçısı olmak pop starı olmaktan çok daha zor bir iştir. Operayıda anırmak olarak nitelemek operanın kendisine hakarettir. Her meslekten sapık psikopat çıkabilir.
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yasal olarak bişey elde edebilirmisin bilmiyorum ama bizdeki medya ya tükürsen "yarabbişükür yağmur yağıyor" derler.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    ne opera nede motoru göz önünde bulundurmayın bu insanın içinde olcak bu adam insan degil dini imanıda yoktur tarikatcıların eline vericen bunu bak ne yapıyolar bu ayıya...

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    Alıntı sperdoo_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim kask da siyah.bu olaydan sonra herkez bana bakıyor
    yan yan demiii..
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

ENGİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne yazıkki artık yok
    İlk kez bu haberin sunumundan bu yana yazılı ve görsel basınımızın ne kadar yanlış zihniyette olduğunu görmemek için kör olmak gerekir. Nedense motosiklet sürücülerini itham eder nitelikte haberlerin yapılması oldukça üzücü, kaldıki bu haberleri yapan insanlar arasında da motosiklet kullanan basın mensupları olması garip bir realitedir. Olayın takipçisi olursanız ne yazıkki bir süre sonra çeşitli sebeplerden dolayı ceza indirimi veya bir süre sonra af gibi uygulamaların hayata geçirilmesi ile bu ve bunun gibi sapık, tefeci, hırsız, katil v.s. suçluların bir çoğunun serbest kalacağını gözlemleyebilirsiniz. Ne yazıkki kanaatimce caydırıcı gücü çok az olan yaptırımlarla bu tarz suçluların aramızda dolanması kaçınılmaz olacaktır. Aslında bu ve bunun gibi sapıkların en güzel cezası HADIM etmektirki bir daha aynı haltı ömrü billah yiyemesinler.

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    [QUOTE=boy;1308600]Arkadaşlar, yukarıdaki haberde sağ tarafta siyah motorla yayınlanan resim benim resmim. Zaten beni tanıyan birkaç kişi arayıp haber verdi. Avukatım şu anda gereğinin yapılması için Hürriyet gazetesi ile görüşüyor. Büyük ihtimalle manevi tazminat davası açabilirim. Konu hakkında yardımcı olabilecek avukat arkadaşlar yorumlarını yaparlarsa sevinirim. Şu anda haberin resmini düzeltmişler ama bildiğim kadarıyla bunu "tekzip" ile yapmaları gerekiyordu.

Avukat tutman yerinde olmuş, onlar gereğini yapar. Tekzip olsa da olmasa da doğrudan manevi tazminat davası açman olanaklı. Yalnız kullanılan fotoğrafın sana ait olması kadar, o fotoğrafta senin tanınmana yol açacak ve toplum içinde sıkıntıya sokacak belirgin unsurların da mevcudiyeti aranabilir. Yani bir motosiklet ve üzerinde yüzü dahi belirsiz bir sürücü değil de, onun sen olduğunu herkesin kolaylıkla ayırt edebileceği bir fotoğraf olması gibi. Her durumda hakkını ara kardeşim.
    Tecavüz olayına dair ise bir yorum yapmak istemiyorum, çünkü terbiyemi koruyamayabilirim, yalnızca midemin bulandığını söylemekle yetineyim. Dilerim sapık herif en ağır cezayı alır. Peki ya o çocuklar ? Allahım, yıllar boyu sürecek ağır bir travmaya teslim olmuştur o yavrucaklar :(

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içeride fazla yaşayamaz...

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı yucika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Opera sanatçılığı dünyanın en saygın ve zor işlerinden biridir. Opera sanatçısı olmak pop starı olmaktan çok daha zor bir iştir. Operayıda anırmak olarak nitelemek operanın kendisine hakarettir. Her meslekten sapık psikopat çıkabilir.

Yasal olarak bişey elde edebilirmisin bilmiyorum ama bizdeki medya ya tükürsen "yarabbişükür yağmur yağıyor" derler.
    sn yucika;
    sert bir çıkış olmuş kabul ediyorum operaya laf etmek anlamıyla kurmadıgım bi cümleydi afedersiniz, kendim operayı çok severim sıkı bi 'emma shaplin' hayranıyımdır, sadece çok kızdım duyarlılıgınız için teşekkür ediyorum.

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    La artık her motorcuya bilen bilmeyen " la motorcu değilmisiniz sapıklıkta üstünüze yok,aha bak .." deyip biz motorsiklet kullanıcıları zan altında barakacaklar ya aha ona yanıyorum... Milletin ağzı torba diil ki büzesin..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)