Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Neden çarptın kamyoncu abi

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Ne diyelim artık... Sana cok cok gecmis olsun ama bu insanlar da ne kadar serefsizler, hadi hastaneye kadar goturdun sonra niye kacıyon...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı Arap Kadri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun

bir daha yaşamamanı temenni ederim
    teşekkürler kimseye yaşatmasın rabbim.....
    Alıntı kameniv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kendisi cnn türkte nası yani programında şarkı söyleyen arkadaştı sanırım
    aynenteşekkür ederim o programın benim farkedin artık adlı şarkımızı söylediğim bölüm
    http://video.google.com/videosearch?...k&sitesearch=#
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Büyük geçmiş olsun...

Senin başına gelmiş olması ironik bir durum aslında...

Tez zamanda iyileşirsin umarım
    ...Sergerdan...

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    ogüncüm çok üzüldüm.umarım en kötü kazan bu olur. geçmiş olsun.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    çok büyük geçmiş olsun ogün kardeşim
    allah beterinden saklasın ucuz yırtmışsın walla
    umarım kısa zamanda sağlığına kavuşur bize gene şarkılarını söylersin
    sevgiyle kal
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun,çok önemli bişey olmaması sevindirici,bu son olur inş..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    büyük geçmiş olsun.
    İnşallah bir an önce sağlığına kavuşursun.
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Çok geçmiş olsun abi...Umarım en kısa sürede ayağa kalkarsın.İroninin de böylesi...İlginç bir ülkede yaşıyoruz gerçekten.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    TİGER 250 S
    yine benim için hayatımın güzel yelerine koyduğum sevgiyle andığım belki kendileri bu derece bilmezler ama gezilerimizde etkinliklerimizde azda olsa yanyana olduğum arkadaşlarım bana geçmiş olsun dilekleri içimde mutluluk kıvılcımlarını kocaman bir ateşe çeviriyor inanıyorumki samimisiniz çünkü biz aynı dili konuşan sevdanın tutkularıyız.
    çok sağolun ayrı ,ayrı yerlerde yaşasakta zaman, zaman görüşsekte hep beraberiz o yüzden sizlerde kendinize çok dikkat edin ve bu üzücü durumları yaşamayalım.
    benimki küçük atlatılmış bir kaza gibi görünsede ölümden son anda döndüğümü yüz yüze birgün anlatırım .
    Malesef yine kayıplar vermeye başladık ağlama mevsimi geldi' dediğim gibi gençleri uyarmaya devam tafiğe dikkate devam taki motosiklet kültürü oturana kadar .
    sevgilerimle..........

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Tekrar büyük geçmiş olsun. Allah tekrarını göstermesin, son kazan olsun inşallah bu.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    TİGER 250 S
    şimdi aldığım bir mail ve telefon yine beni çok mutlu etti her zaman dediğim gibi birlik beraberlik içinde olmaz isek ülkemizde motosiklet kültürü serseri motorcudan ileriye gitmez diye ama ülkemizin gerçekten motosikletci için uğraş veren bilinçli dernekleri var onlarda çaba ve gayret içindeler.
    az önce beni arayan sevgili emok başkanım uğur becerikliler'e yine emok as başkanım Erem yücele ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi borç biliim biribirimize sahip çıkmak çok anlamlı biliyorumki herbiimiz mesleklerimizde başarılı çalışkan insanlarız bu bağlamda birbirimize her zaman ihtiyaç duyarız ve el verdikce kocaman bir aile olacağız işte o zaman birçok şeyi daha rahat başaracağız inancındayım.

Sevgili başkanımın duyarlılığı bana onur verdi tüm emok gurubuna değerli başkanıma teşekkürlerimi borç bilirim konser vs etkinliklerdede hiçbir maddi kaygı gözetmeksizin motosikletcinin yanında olduğumu bilmelerini isterim aynı MARMOK güneş başkanım, sakarya SMSK Kemal başkanım ,gibi KMSK faruk başkanım YMK göksel başkanım ve motosikletcinin olduğu her yerde varım her zaman kimliğimle, müziğimle yanlarında olduğumu bilmelerini isterim...

Sevgili Ogün,

Büyük geçmiş olsun. Motosiklet sevdasını notalara döken kişi olarak seni sevgi ve ilgiyle izliyoruz. Acil şifalar dilerim. İyileştiğinde bir gün külübümüzü ziyaret etmeni ve üyelerimizle tanışmanı çok isterim.
    Sevgiler
    Erem Yücel
    EMOK Başkanı

hoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Ogün kardeşim çok ucuz atlatmışsın bu kazayı... Büyük geçmiş olsun diliyorum buarada manşette olmuşsun Geçen haftalarda bende ufak bir kaza geçirdim fakat senin kadar ağır bir kaza olmadı tabiii.
    Umarım kısa zamanda aramıza dönersin...

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı hoxy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ogün kardeşim çok ucuz atlatmışsın bu kazayı... Büyük geçmiş olsun diliyorum buarada manşette olmuşsun Geçen haftalarda bende ufak bir kaza geçirdim fakat senin kadar ağır bir kaza olmadı tabiii.
    Umarım kısa zamanda aramıza dönersin...
    hakan cım sağol sende camiamızın güzel köşelerinden değerli bir motosikletcimiz sitesiyle hizmet veren arkadaşımızsın hayır konserlerinde çocuklarımıza emeklerin vardır sanada çok teşekkür ederim ve çok geçmiş olsun bu arada benim gazete haberimin çıkmasına kaza geçirdiğimi duyurmaya ilk murat ABZAH arkadaşım vesile olmuştur onu hep kendimizden daha yakın gördüğüm için bahsetmedim ama o olmasaydı samimiyetimle kaza haberim duyulmayacaktı.
    kendisi bize çok samimi arkadaşı olan hayatını kaybeden benimde çok sevdiğim hasan kardeşimizin emaneti parçasıdır oda basınımızın değeri ve bizlerin en yakın takipcisi canımızdır.
    sevgili murat her zaman yanımızda olmuştur aynı benim yaşadığım olaydaki gibi sağolsun muratcım sana ne kadar teşekkür etsem az bunu biliyorsun

hoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan cım sağol sende camiamızın güzel köşelerinden değerli bir motosikletcimiz sitesiyle hizmet veren arkadaşımızsın hayır konserlerinde çocuklarımıza emeklerin vardır sanada çok teşekkür ederim ve çok geçmiş olsun bu arada benim gazete haberimin çıkmasına kaza geçirdiğimi duyurmaya ilk murat ABZAH arkadaşım vesile olmuştur onu hep kendimizden daha yakın gördüğüm için bahsetmedim ama o olmasaydı samimiyetimle kaza haberim duyulmayacaktı.
    kendisi bize çok samimi arkadaşı olan hayatını kaybeden benimde çok sevdiğim hasan kardeşimizin emaneti parçasıdır oda basınımızın değeri ve bizlerin en yakın takipcisi canımızdır.
    sevgili murat her zaman yanımızda olmuştur aynı benim yaşadığım olaydaki gibi sağolsun muratcım sana ne kadar teşekkür etsem az bunu biliyorsun
    Önemli olan kimlerin ne oldukları değil kardeşim buna emin ol birlik beraberlik içerisinde güzel anılar yaşayabiliyorsak sorun yok demektir.
    Dürüstlük ve samimiyet bizleri biz yapan özelliklerimiz.
    Zaman gelir gezeriz, zaman gelir oturur sohbet eteriz, bir zamanda acılarımızı paylaşırız tıpkı sevinçli zamanlarımızda olduğu gibi.. Motosiklet böyle bir araç işte karşılıksız sevgi gibi bişey. Bu araçın üstünde olan herkes değerlidir benim için...
    Birdaha böyle kazalar üzücü durumlar yaşamamak üzere...

Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    Dostum cok gecmis olsun ya .Buyuk bi olay olamadiginada cok sevindim. Umarim arac surucusude bir arayip sorar , onlarda baya korkmus anlasilan.
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun ustadım..
    cok uzuldum simdi gordum.
    Allah sifalar versin insallah.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    abi çok geçmiş olsun ya çok üzüldüm
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı Bandit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum cok gecmis olsun ya .Buyuk bi olay olamadiginada cok sevindim. Umarim arac surucusude bir arayip sorar , onlarda baya korkmus anlasilan.
    kamyon şöförü dünya iyisi bir kardeş çok üzüldü abi ne yaptım ben dedi sorun onda değil bana söz veren şirket sahibi patronlarında onlar söz verdiler bizden şikayetci olma biz senin masraflarını karşılayacağız dediler sonrasında yok oldular allahım şahit 1 liraları nasip olmadı bırak onu insan bir arar ya telefonlarıma çıkmaz iş yerlerine gittik yanımıza gelmedi orada olduğu halde dışarı yanımıza çıkmadı.
    ben sadece ondan lafında durmasını bekledim yoksa sağolsun benim ailem kardeşim bana destek oldular ama bana büyük ders oldu umarım benim gibi kimse aldanmaz iyi niyetli davanmaz yapı meselesi birde ben kimseye kıyamıyorum zaten o yüzdende........... böyle işte daha devam etmeyeyim sizler sağolun sizlerden manevi destek almam bana güç veriyor sağolun ........

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamyon şöförü dünya iyisi bir kardeş çok üzüldü abi ne yaptım ben dedi sorun onda değil bana söz veren şirket sahibi patronlarında onlar söz verdiler bizden şikayetci olma biz senin masraflarını karşılayacağız dediler sonrasında yok oldular allahım şahit 1 liraları nasip olmadı bırak onu insan bir arar ya telefonlarıma çıkmaz iş yerlerine gittik yanımıza gelmedi orada olduğu halde dışarı yanımıza çıkmadı.
    ben sadece ondan lafında durmasını bekledim yoksa sağolsun benim ailem kardeşim bana destek oldular ama bana büyük ders oldu umarım benim gibi kimse aldanmaz iyi niyetli davanmaz yapı meselesi birde ben kimseye kıyamıyorum zaten o yüzdende........... böyle işte daha devam etmeyeyim sizler sağolun sizlerden manevi destek almam bana güç veriyor sağolun ........
    Tekrardan geçmiş olsun Ogün...

O adamıda Allah'a havale ediyorum..Vicdanıyla başbaşa kalsın...

Ama bundan bir ders çıkart kanımca...
    Sözle peynir gemisi yürümüyor bu memelekette..

Keşke kanuni olarak hakkını arasaydın..
    O adamı (neyse) görürsen etek giymesini söylee, yada ziyaretine gidersen yanında
    şöyle çiçekli bir çingene eteği götür hediyen olsun..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Gecmis olsun..
    Yolda direkt giderken sinyal vermeden kut diye donuyorlar ya cok tehlikeli bir durum oluyor :(
    lutfen sinyal verinnn ve ani donuslerden kacinin..
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)