Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ölümle yarış

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    siyah hyosung250gtr
    arkadaşlar dikkat ederseniz firen baatsı veya herhangibişey yok bunlarda fren ağarlık yapıyo die söküyorlar :D valla bence böyle binsinler hiç problem değil sivrisinek gibi yapışırlar bi yere çok var nasıl olsa burda bunlardan :D
    [COLOR="Navy"][/COLOR]:queen:[COLOR="Red"][B][I]........antepliyik tama[U][MEDIA][/MEDIA][/U] yorum ........:queen:[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halidbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 1000 rr Pgo x-hot 125
    yapılan yanlış ama bu tarz seyler herzaman olacaktır , çünkü cahillik ve ekonomik durum bunda etkili oluyor

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    ya bunlarda akıl yok yada biz fazla akıllıyız hangisi olduğunu çözemedim
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    150-zAt
    herkes imkanı dahilinde adrenalin yaşamayı seviyor.Sen 600 lük motoruna binip eğlenirken adama parası yok diye bu heycanı yaşama diyemessin.tamam çok tehlikeli en ufak bir hata ölüme sebebiyet verir ama antepli arkadaş ne demiş geçmişi bataklık geleceği karanlık...

sonuçta herşey imkan meselesi

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    sakat bunlar yaw
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    öyle bir motora binmekten korkarım ama o botları giyip insan icine bi gün çıksam ömür boyu utanırım

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arkadaşlar pediadrik eğitimleri tamamlanmamış ve idrak yolu enfeksiyonu olan arkadaşlar. ALLAH ıslah etsin ne diyim? Kasksız o süratlere çıkmaktan ufacık olan beyinde erimiş. Burun deliklerinden giren rüzgar beyinlerini eritmiş bunların.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Dükkanımın yanına motosiklet tamircisi açıldı,sadece yarış motosikleti tamiratı yapıyolar,50 ytl ye yarışıyolar,yedek parçaları hafifletmek için ne işlemler yapıyolar bende takip ediyorumm,aynı iki parçayı geliyolar benim terazide tartıyolar sonra işlemler yaıpı hafifleştiriyolar sonra gelip tekrar tartıp hafif olanı takıyolarr,elimde deli fotolar varr,160 yaptıkları doğru,bendede büyük motor var diye seviyolar beni,her zaman konuşuyoruzz,aslında ışıl ışıl çocuklar ama yalnış yoldalar,benide dinlemeyeceklerini bildiğim için mualif olmuyorummm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    arkadaşlar bu tip kişiler bu yarışları sırf para kazanmak için yapıyorlar. Bu iştede kumar var anlayacağınız. Polis ne yapsın topla topla bitiremiyorki bunları. Ben nezaman rast gelsem, yanımdan sinek vızırtısı gibi sesiyle geçse(acayipte yüksek sesi var kulağı rahatsız ediyor.)iyi bir rahmet okuyorum. Allah akıl fikir versin demiycem zaten yok olsa bunu yapmaz. Allah ıslah etsin diycem artık. Islah olmayanında en sonunda zaten sonunun ne olacağı belli.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    malesef bu tür davranışlara rastlanıyor.
    hatta bi ara haberlere çıkmıştı antepteki çılgın gençler
    rüzgar hızlarını kestiginden dolayıyatıyorlar galiba

ya o sıra uykuları gelse nolucakk
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    YBR 125
    Temel sorun elbette eğitim ama bu uzun vadeli bir süreçte mümkün,
    kısa vadedeki önlem ciddi cezalar olmalı, ancak yarışan çocuklardan
    çok yarıştıran yetişkinlere uygulanmalı bu cezalar yoksa vazgeçmeyecekler.
    İnsanların hayatları üzerine kumar oynatan sefil yaratıkların da kimler
    olduğunu bilir polis ama onlar hep efsunludur.
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Yasakla ilgili haberi okudum ve Gaziantep te bu uygulama bence Türkiyenin her yerinde uygulanabilir!söz konusu da sadece belli başlı 3-5 cadde! tüm Gaziantep değil.
    Özellikle akrobasi yapanlar ile kulakları sağır eden motosikletler hemen toplatılarak trafikten çekilmeli! yoksa akıllanmaz bu insanlar.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    GT650R
    Alıntı ozgur78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölümle yarış KİLİS'te ince lastik taktıkları motosikletleriyle duble yola çıkarak 160 kilometre hıza ulaşan 15- 20 yaşındaki 15 motosikletli yaşamlarını tehlikeye atıyor.

Trafik ekiplerine yakalanmamak için kapalı kasa kamyona motosikletlerini yükleyen macera tutkunları, Kilis-Gaziantep arasındaki duble yola geliyor. Kask kullanmayan gençler motosiklet üzerinde yaptıkları akrobatik hareketlerle ölüme adeta meydan okuyor.

Yarış esnasında bazı kişiler polislere yakalanmamak için belirli noktalarda gözcülük yapıyor. Zaman zaman meydana gelen kazalara rağmen Kilis'te hafta sonları zaman zaman kazayla sonuçlanan motosiklet yarışlarını sürdüyor. Bu gösteriyi otomobile binen bir arkadaşları da elindeki kamerayla görüntülüyor. Motosikletlerini kendilerinin dizayn ettiklerini ve ince lastik taktıklarını söyleyen macera tutkunları polis ekibinin geldiğini görünce ara yollardan kaçarak izlerini kaybettiriyor.
    Ee arkadaşım anlatmak istediğin nedir bize vermek istediğin bir mesaj mı var, biz zaten bu haberleri ana haber bülteninde dinliyoruz, seninki laf olsun bu 1.
    2. ci si sen ne biçim bir motorcusun ki 160 Km hizden bahsediyorsun, 650 lik motora biniyorum 6. viteste motoru kasmaya başlayınca çıktığım bir hız o benim, böyle bir motordan nasıl beklersin bu hızı, 160 km hızda gözünü bile açamaz bu adam,
    3. sü her kes laf etmiş, anca konuşursunuz zaten fırçayı eline alıp resim yapan yok, alın adama 250 cc bir motor ve koruma ona binsin o zaman..
    Adam elinden geldiği kadarını yapıyor bunu anlamayacak kadar kafanız basmıyor mu o adamlar trilyonluk değil, motor alacak kask alacak, üst baş alacak paraları yok, yok yok.
    Neymiş, bunlar kafayı sıyırmış, deli, ölürler, nasıl olsa bunlardan çok var, sivri sinek gibi ölsünler, insandan bahsediyoruz,
    Adamın biri köpeğe vurur yuvarlanır, burda köpek nasıl iyi mi diyen çok insan var,
    şimdi de insandan bahsediyoruz, sivri sinek kadar değeri yok ölsün gitsin demi.
    Hass
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    ya belkı ağır olacak ama ben birşey olsa bunlara değilde arkasında bıraktıkları insanlara üzülürüm yazık günah ya
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı urcolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ee arkadaşım anlatmak istediğin nedir bize vermek istediğin bir mesaj mı var, biz zaten bu haberleri ana haber bülteninde dinliyoruz, seninki laf olsun bu 1.
    2. ci si sen ne biçim bir motorcusun ki 160 Km hizden bahsediyorsun, 650 lik motora biniyorum 6. viteste motoru kasmaya başlayınca çıktığım bir hız o benim, böyle bir motordan nasıl beklersin bu hızı, 160 km hızda gözünü bile açamaz bu adam,
    3. sü her kes laf etmiş, anca konuşursunuz zaten fırçayı eline alıp resim yapan yok, alın adama 250 cc bir motor ve koruma ona binsin o zaman..
    Adam elinden geldiği kadarını yapıyor bunu anlamayacak kadar kafanız basmıyor mu o adamlar trilyonluk değil, motor alacak kask alacak, üst baş alacak paraları yok, yok yok.
    Neymiş, bunlar kafayı sıyırmış, deli, ölürler, nasıl olsa bunlardan çok var, sivri sinek gibi ölsünler, insandan bahsediyoruz,
    Adamın biri köpeğe vurur yuvarlanır, burda köpek nasıl iyi mi diyen çok insan var,
    Hass
    Getir bana bi mobilet 150-160 yaptırırım.. Bak nasıl o hıza çıkıyo görürsün. 160 km hızda göz açılıyomu açılmıyo mu anlarsın..
    Ve sen nasıl bir adamsın ki bu arkadaşları destekliyorsun
    O motora hiç mi para harcamıyorlar sanıyorsun?
    Üzerindeki cant çemberleri büyütülmüş üzerine yeni ince lastikler takılmış.
    Piston silindir kasnak dişliler v.s. farklılaştırılmış..
    Bu adam buna harcayacağı para ile gider 250 cc bi motosiklet alır.
    Bende motosiklet tamircisim piyasayı senden iyide biliyorum..
    Ordan mesaj olsun diye yazma bilip bilmeden de konuşma..
    Neymiş parası yokmuş bu kadar yapabiliyomuş..
    Kardeşim parası yoksa alsın bi mobilet bu hale getirmesin adam gibi gezsin..
    Eğitim şart abi boş işlerle uğraşan insanla dolu türkiye..
    Sonra ilerliycekmişiz! Bu zihniyetlerle ancak geriye gideriz
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    haklısın bu gidiş
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Alıntı urcolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hass
    Evet arkadaşım bu adam bir geri zekalıdır.Neyi tartışıyon neyi savunuyon sen ya.Ekonomik mekonomik otursun götünün üstüne adam gibi yapsın 160mı 360 neyse.Saçma saçma konuşmayalım.Kimin kimseye ölsün gitsin dediği yok canlar sokaklarda bulunmuyor.Allah herkesi kazadan beladan korusun.Böle zihniyette olan ve olmaya çalışan herkesede Allah akıl fikir versin.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    hadi kendinize acımıyonuz, ya bir araın altında kalsanız ve sizi ezip öldüren adamın suçu ne ki, ömür boyu sızlayan bir vicdan, bir sürü sorun yaşatacaksınız millete...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    ölüme meydan okuyor ne ya?
    ölüme meydan okumuyamazlar zaten yaptıkları resmen aptallık
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Bunları yapanlar sabah evden çıkarken aklını evde unutmuş ondan
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)