Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

46 bin doları veren, İstanbul’da trafik sorununu yaşamayacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Güzel bişey ama yine de motora deişilmez
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    60 lı yılların popular mechanics arşivlerine bakarsanız hemen her sayıda geleceğin otomobili ilan edilen bu tip taşıtlara rastlarsınız. Ayrıca 20.000 dolara rus helikopterlerinden aşırılma karşıt rotasyonlu palsisteminden ibaret bu çöplükten çok daha kıvrak autogyrolar, daha fazla kullanım lanına sahip yer atkili uçaklar satın alınıp kullanılabilir.

Not: yer etkili uçaklar deniz üzerinde 15 metre mesafeden daha fazla yükselemedikleri için kurallar gereği tekne sayılır ve herhangi bir uçuş lisansına ihtiyaç duymaksızın kullanılabilir.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Alışkanlıklarımız değişmez...

1. haber. Airscooter üzerinde cep telefonu ile görüşen genç otomobillerin arasına daldı.

2. haber. Böylesi görülmedi, Ailesi ile birlikte Airscooter e binen ... havalandıktan sonra, 2 çocuğu ve eşi ile birlikte yere çakıldı.

3. haber. Havada yakıtı biten, Airscooter yatak odasına daldı.

4. haber. Yolda yürüken kafasına Airscooter düştü.

5. haber. Otobüse sellektor yapan Airscooter sürücüsü feci şekilde can verdi.

6. haber. Boğazda geziye çıkan Airscooter, yük gemisine çarptı.

7. haber. Bagdat caddesindeki Airscooter yarışı, kazayla sonuçlandı.

8. haber. Trafik ışıklarına pervaneleri takılan Airscooter trafiği birbirine kattı.

vs vs. sürer gider.

Henüz karadenizlilerin kullandığını hayal bile edemiyorum.
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    helikopter kullanmak dünyanın en zor işidir arkadaşlar, bunu başınızın üzerinde bir basket topu ile tek tekerlekli bisiklete binmeye benzetirler, ben radyo kontrollü helikopter kullanıyorum, bu airscooterda olduğu gibi kontrarotorlu helikopterlerin kullanımı daha kolay kuyruk rotorlulara göre ancak genede bu tip bir aracı yurdumuzda görebileceğimi sanmıyorum çünkü sürekli dikkat ve konsantrasyon gerektiren bir aygıt ve çok kararsız, RC modelleri bile iyi kullanabilmek için en az 6 ay sıkı çalışmanız gerekiyor. bir ihtimalde pilot hatalarını düzelten bilgisayarların bu tip aletlerde kullanılması olabilir, mesela savaş jetlerinide bilgisayar desteksiz kullanmak imkansız, belki bu tip çok gelişmiş jiroskoplarla böle aletler günlük hayatımıza girebilir. bu çok primitif bir hava taşıtı ancak gerekli donanımlarla daha güvenli bir hale gelebilir bu mümkün, bu seferde fiyatı artar, yani çokta kullanılabilir birşey değil gibi

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    dusunsenize onde bi airscooter,arkadakine halatla bagli ve vurdurmaya calisiyolar.
    Ayrica ben bunlara binmem,ayaklarimin yerde olmasi en guzeli.hem ne on kaldirabilirsin ne de arka
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Seri kıvrak ve kullanışlı değil. Yerden üç metre ancak havalanabildi. Ben de ağaçların üstünde bir tur atıp gelecek diye bekledim ama olmadı.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    valla ben 40.000 dolara alırım bi tane burgman 650 executive abs kim nasıl giderse gitsin ben o motorla hem trafikte uğraşmam hem param artar hemde istanbul ve türkiyeyi ayrıca ülkeleri gezerim beee

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler