Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motosikleti Nasıl Çaldılar? (Video)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O. cocukları. Bunların sçn'da kabahat. Şerefsiz i.ler. Hepsini asmak gerek. Son damlasına kadar içmek gerek bunların. Hatta öldürmeyip işkence yapmak gerek.
    Ben buna şahit olsam , yanımda silah vs olsa hiç acımam. Hatta yakalarsam polise haber vermem bir hafta bağlarım bunları biyere çaldıkları her motor için bir çeşit işkence yaparım. Itler. Hayvanlar'dan beter bunlar , şerefsizler. Ne diicemi bilmiyorum bunlara ne desen azdır. Ne küfür etsen azdır. pcler. Umarım benim cbr'i çalmazlar demiicem , umarım çalmaya girişirler de ben görürüm bunları. Umarım görürüm, silahlı olup olmaması umrumda diil sıksın bana bitane... Bunlardan birine zarar verebilirsem ne mutlu bana. Vatana millete hayırlı olurum.
    4 yıl önce telefonum çalınmıştı , saklandığı eve kadar kovalamıştım adamı , sonra evin önünde telefon açıp polise polis çaırıp bastırtmıştım , adamı yakalamışlardı... Keşke bunlardan da yakalayabilsem. Geçen motor ittiren bi adam gördüm hemen polisi arayıp plaka verdim... Sahibiyse kusura bakmasın , acelem vardı araştıramadım... Vay pzvkler vay... Gitsinler bacılarını satsınlar motor satcaklarına
    dogru soze nedenır... aynen baskasının malını alacagınıza kendı g.... ver daha iyi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kusura bakmayın... bu arada bu video'yu Honda'ya da gönderin kesinlikle!!!
    Ana haberlere yollamanız da çok faydalı olacaktır, sonuçta her kanal haber peşinde koşuyor...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı delicoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dogru soze nedenır... aynen baskasının malını alacagınıza kendı g.... ver daha iyi
    delicoban biraz daha sakin...

Forum kuralları

22. Mesajlarda küfür (sansürlenerek de olsa), maksadi asan argo, satasma, asagilama vb. içerikler bulunamaz. Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karsi, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrimina yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanicilarini küçümser davranislar sergilemek, tiksindirici veya herkes tarafından hoş karşılanmıyacak resimler göndermek yasaktir. Forum sayfalarına gönderilecek resimlerin boyutu max : 640X480 pixelden daha büyük olamaz.

SERKAN(MONDİAL) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS

ilginç !!!

öncelikle geçmiş olsun ama bukadar süre nasıl çekim yapılmıs anlayamadım motor beli bi yere götürülüp orda çalıstırılıo
    geldiğn zaman bosluk dolduran değil, gittiğin zaman yeri doldurulamayan ol !!!

Motosikleti
    movistar
    bu arada bizim motorun gidon kilidininde yalan olduğu ortaya çıktı. fren kilidini illaki takmak lazım...
    gerçi bu gibi maymunları durdurmak için daha neler gerek bilemiyorum.

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    ve bunca görüntüye rağmenki bu görüntüler polislerdede vardır... bu kişiler hala yakalanamadı hala aramızda ve belkide daha kaç can yakmışlardır.
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

Alıntı Lindenbaum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada bizim motorun gidon kilidininde yalan olduğu ortaya çıktı. fren kilidini illaki takmak lazım...
    gerçi bu gibi maymunları durdurmak için daha neler gerek bilemiyorum.
    Evet... Gerçi zaten güvenmiyordum gidon kilidine... Ama alarmlı disk kilit de şart. Hoş pahalı onlarda... Bende şu an sadece çelik zincir kilit var LUMA marka. Kadıköyden almıştım... Ispanya malı.
    Freni boşaltma mekanizması yapcaksın bunlara Çaldıklarında geberip gidecekler tek tek ne güzel... Ama senin başına da gelebilir o olay... Öylesine söyledim...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ati_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsn...inş yakın bir zamanda bulunur hırsızlar...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    burası türkiye canım arkadaşlarım daha başka ne denilebilir ki
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

manyakenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yalan oldu
    o. çoçukları bunlar yaaaa . adi şerefsizler......

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!

:(

Kardeşim çok geçmiş olsun. Gerçekten kendi motorum çalınmış gibi üzüldüm.
    Bu insanların homosafiens grubuna ait olduklarını sanmıyorum. Bir insan var ki; alın teriyle, helal parayla aldığı, her kullanışından sonra silip kontağını kapattığı motoruna öz evladı gibi bakar. Bir insan vardır ki; şerefsiz,insanlıktan 1 gram nasiplenmemiş. Aman Allahım, bu insan olan yaratıklar, senin önünde nasıl hesap verecekler. Son olarak Sayın arkadaşım bu videoyu yüzlerce defa izle. Yüzleri zihnine kaydet. Ne gerekiyorsa yap. Görüntüleri TV lere, Honda Türkiye'ye, varsa kasko şirketine heryere dağıt. Saygılar...
    Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...
    Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Alıntı kamberhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası türkiye canım arkadaşlarım daha başka ne denilebilir ki
    Kanım dondu yaa sanki benim motorumu çalıyolardı allahından bulsunlar
    BU ALANA REKLAM ALINIR

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işi biliyolar bnlar geçmiş olsun kardeş ihşall en yakın zaaman da bulurlar
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

Motosikleti
    Aeon 180 cc ATV - 125 cc Dorado Scooter
    motorun bulunması ihtimali düşük
    1. motor ve şasi numaraları değiştirilip sahte ruhsat ile trafikde dolaşır
    2. motor hemen bileşenlerine (parçalarına) ayrılıp çıkma parça satanların vitrininde yaşamaya devam eder
    3. kesin olmamakla beraber bu şekilde hırsızlık yapanlar genellikle bir yerlerden bağlantılı olduğu için bulunması ihtimali yokdur.
    Bürokrasinin bu kadar arttığı bir sistem içinde bir şeylerin yapılması biraz zor görünmekte
    Düşündüğüm bir sistem var onu sizinle paylaşayım istedim
    geçen gün benzin alırken benzincinin plakayı yazdığını ve bunun merkezi bir sisteme entegre edilebileceğini düşünüyorum. çalıntı ihbarı yapılan motorlu araçların takip edildiği bir sistem. internet fiyatları makul bir seviyede ( her ne kadar hız açısından tatmin etmesede) plaka yazıldığı anda merkezi veri bankasından bu araç için bir çalıntı veya benzeri bir sorun olup olmadığı sorgulanır en azndan bu aracın nerede olduğu takip edilebilir. eğer biraz da şans varsa o araç güvenlik gücü tarafından takibi kolaylaşır. bir çeşit cep telefonlarının IMEI sistemi kontrolü gibi
    Bu düşünce hakkında sizin fikirleriniz nedir.

Cok tuttum güzel bir fikir
    Ama bazı benzin istasyonları istemediğinde plakanı yazmıyorlar. Yani daha doğrusu fiş kullanmicam dediğin zaman yazmıyorlar. Ayrıca hırsızlar çaldıkları zaman ilk fırsatta plakayı değiştiriyorlar. Çalıntı motorla dolaşamazlar. Daha çok başka ile satıyorlar. Ama siz yinede sizin motorunuza benzeyen motorları takip edin...

nedym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alıcım
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videonun en sonunda yardıma gelen scooterin plakası görünür gibi oluyor mu,yoksa banamı öyle geldi?
    plakası görünse n olucak be kardes onuda calmıstır o.... cocukları

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    cıx cıx cıx cıx yazıkk yaaa vallaaa

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı prelude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. kameranın görüntüsün de etrafta birileri var ama ne anlıcak lar calındığını, motoru çalınan arkadaşımıza geçmiş olsun bulunur inşallah,
    Çok çok geçmiş olsun.

1. Motorun yanında kapısı açık bir minibüs var.Olayı perdeliyor gibi.Demek ki motoru bir yere bırakırken, bir aracın perdeleme yapmamasına dikkat etmeliyiz.

2. Motoru tanımayan kişilerin, etrafındaki adamın hırsız mı mal sahibi mi olduğunu ayırt etmesi mümkün değildir.

3. Bu adi namussuzlar kaza yapıp kollarını bacaklarını kırarlar inşallah.Biz görmesek de Allah yaptıklarını yanlarına bırakmaz.Allah imhal eder (mühlet verir) ama ihmal etmez.

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    bişey sorucam orada duran minibüs acaba hırsızlar tarafından konulmuş olabilirmi karşı kaldırımdan kapatıyo motoru gözükmüyo,ayrıca o minibüsün kapısı açıktı dikkat etiyseniz!!!! demek istediğim orada duran minibüsde bu işin için olabilir!!! çünkü onu çalmaya uğraşmadılar bile kapısı açık olduğu halde!!!!
    ÇOK geçmiş olsun

netbecks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Geçmiş olsun...
    İlk motosikletimi henüz daha alamadan güvenliğini nasıl sağlayacağım diye kara kara düşünür oldum, off off!!!

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler