Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Samsun"lu mucidin motosikleti...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı buraketli adlı üyeden alıntı
    bu motosiklet zaten vardı yeni bişey değil bunu çok öncelerde gördüm zaten tüm türkiyede mucize gibi bakılıyor ki öyle bişey yok mucit olduğu doğrudur tüm türkiye motoru görmediyse adam mucit ama yapılmış bişieyi yapmış discoveryde gördüm bu motoru aylar önce

DOĞRU TOPLUMLARINDA "YARATICILIK"ALLAHA MAHSUZ GÖRÜLÜR VE BEYİNSEL TEMBELLİK DE OLDUĞU İÇİN YARATICILIK SIFIRDIR.KIRK YILIN BAŞI BİRİ BİRYERDEN BİR ŞEY GÖRÜP DE BENZERİNİ KAFASINA GÖRE YAPINCA ADI MUCİDE ÇIKAR.EVET BEN DE GÖRDÜM BUNU DİSCOVERY DE..ORDAKİ DAHA KALIN BİRŞEYDİ...ADAM ÜŞENMEMİŞ ,EMEK VERMİŞ YÜRÜYEN BİR ALET YAPMIŞ.ÜRETİMDİR. TEŞVİK EDİLMESİ LAZIM.
    AMA MUCİT DEMEK ÇOK SAÇMA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    Bir arada yine samsunda bi arkadaş uçak yapmıştı atölyede full türk malı bişi ama uçağa öle bir vergi gelmişki adam 19 mayısta yakıcam diye tv ye çıkmıştı belkide bu arkadaştır
    kendi uçağını yapan adam, bu motosikleti yapan Hakan Kahvecioğlu'nun abisi Yusuf Kahvecioğludur. Yusuf Bey, uçak mühendisidir ve tamamiyle kendi üretimi olan bir uçak yapmıştır. ayrıca Yusuf Kahveciğlu ve Hakan Kahvecioğlu SamAir'in sahibidirler. Samsun'lu arkadaşlar eski havaalanı olan Asri Mezarlığı'nın karşısındaki havaalanına gidip hem SamAir'i hemde Kahvecioğlu kardeşleri ziyaret edebilirler, oldukça misafirperver insanlardır. bu arada aynı yerde Yusuf Kahvecioğlu'nun yaptığı hovercraft'ı da görebilirsiniz şanslıysanız eğer çimlerin üzerinde giderken de izleyebilirsiniz.

bu arada Hakan Kahvecioğlu sağlam bir motorcudur da. endurocudur bir çok motosiket kullanmıştır, sanırım şuan kırmızı bir XT 600'ü var, havaalanında gazlar durur çok keyifli bir adamdır..

vampir112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY cup100
    WALLA HELAL OLSUN ADAM UĞRAŞMİŞ YAPMIŞŞŞŞŞ
    [COLOR="Red"]UMUT DENEN ŞEY UMUTSUZLUK KORKUSU İNANÇ DENEN ŞEY YOKLUĞUN DUYGUSU[/COLOR]

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı mehmethan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samsunlu Hakan Bey'i tebrik ediyorum. Böyle adamların ellerinden öpmek lazım. Dicovery Channel'da ben de seyrettim bu aleti. ama hemen eleştiriye başlayan arkadaşları anlayamıyorum. bazı şeyleri sormak lazım onlara:

televizyonda seyrettiğiniz her aleti siz hemen yapabiliyormusunuz?

hakan bey, "yav bu zaten icat edilmiş, boşver ne uğraşacağım, gideyim her akşam kahvede 5 saat okey oynayayım" deseydi daha mı iyi olurdu?

motosikleti, otomobili, cep telefonunu vs. bilmem kim yıllar önce icat etti diye başka kimse motosiklet, otomobil, telefon vs. üretmeseydi tüketici olarak halimizin ne olacağını hiç düşündünüz mü?

Çinlilerin sırf kalitesiz üstelik birebir taklit ürünlerden yılda kaç milyon dolar kazandığını biliyormusunuz?

Bizim insanımız güzel bir şey yapınca destek yerine hemen köstek olmak bize ve ülkemize ne kazandırır acaba?

Bu ülkenin en büyük sorunlarından biri üretim eksikliği değilmi acaba?

Neden taklitte olsa yüzde yüz türk malı bir motosiklet veya otomobil üretemiyoruz acaba? ......
    Cok doğru konusmussun bea
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

vallaya bu cok onceden berı vardı yanı bu yenı mucıt degıl gordugunu taklıt etme

foglamp51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6
    ooo çok karizmatik motor

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arada yine samsunda bi arkadaş uçak yapmıştı atölyede full türk malı bişi ama uçağa öle bir vergi gelmişki adam 19 mayısta yakıcam diye tv ye çıkmıştı belkide bu arkadaştır

Türkiye komedi yaff hey allaamm

yusirus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yurdum insanı...

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada zamanında birtane de motor paraşütle işe gidip gelen bir adam vardı. O da televizyona çıkmıştı. Neden sonra yüksek gerilim hattına takılıp 5 saat sallanınca toplu taşıma araçları daha cazip gelmişti arkadaşa.

Uçak yapan adamcağızı zamanında havaalanında görmüştüm. Uçağını piste çıkarıp telsiz vasıtasıyla kuleden kalkış izni istiyordu. Aralarında ne konuşma geçtiyse o sinirle telsizi çekip koparmıştı. Bu ülkede müteşebbüs insanların önünün kesilmesi çok acı.

ufacık forumumuzda bile şöyle bir insana bu kadar eleştiri geliyorsa dışarıda ki cahil kafaların verdikleri tepkiler normal karşılanabilir

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

böyle insanlara yurt dışında daha değer veriliyo... yurdumuzda suyla çalışan motor yapıldı evet yanlış değil su ile ama adam 1 kez tv lere çıktı ertesi akşam yok oldu... yani derindevlet...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ula iyi güzelde bualet şimdi enduro desem değil, chopper desem değil,racing desem hiç değil hayde bakem bunun tarzı nedir, bilene bundan bitane hediye bu arada bunu kullanırken kask takıcakmıyız

bu model Chemberr nasıl ama?
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

serdar6135 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biride türk yapımı bi race makina yapsa

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler