Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Ne Denir ki?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar. Konu üzerinden uzun zaman geçmiş fakat bu kadar ulaşmaya çalışan kişi olduğunu görünce tekrar gündeme getirmek istedim. Bahsi geçen Osman Gürsoy benim dedemdir. Şu an Fethiye'de misafirim kendisi. İrtibata geçmek isteyenler, tanışmak, görüşmek, hikayelerini dinlemek deneyimlerini dinlemek isteyenler benimle irtibata geçsinler. Bunla ilgili bir konu'da açtım şu an onay bekliyor. O konudan ve özel mesajdan bana ulaşabilirsiniz.. Mesajlarınızı bekliyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Gerçekten maceraperest bir abimizmiş, bu yazıyı okumak bile insanı bir hoş ediyor, teşekkür ederim

Motosikleti
    Mondial 100 ukh
    off abi helal olsun bee biz Türklerin azmi işte her şeyi sıkılmadan usanmadan yapabiliriz..duygulandırıcı

Forumdan Uzaklaştırıldı

sa

Alıntı onderozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Konu üzerinden uzun zaman geçmiş fakat bu kadar ulaşmaya çalışan kişi olduğunu görünce tekrar gündeme getirmek istedim. Bahsi geçen Osman Gürsoy benim dedemdir. Şu an Fethiye'de misafirim kendisi. İrtibata geçmek isteyenler, tanışmak, görüşmek, hikayelerini dinlemek deneyimlerini dinlemek isteyenler benimle irtibata geçsinler. Bunla ilgili bir konu'da açtım şu an onay bekliyor. O konudan ve özel mesajdan bana ulaşabilirsiniz.. Mesajlarınızı bekliyoruz.
    osman ab,inin anlatıklarını ses kasetlerin yayınlamayı düşünüyormusun onunla ilğili bir yazı diziside yapılabilir bu siteden yayınlarsan herkez faydalanır ve onunda adı tanınır diye düşünüyorum resimlerini filan yayınlasan en azından tanımak istrim ne yazıkki ben istanbulda siz fethiyedesiniz kısmetse tanırım kendisini

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    İşte hayalimdeki de böyle birşey en fazla 250cclik motorla dünyayı gezmek.Zaten zevkide düşük cc li oluşunda.Helal olsun adama.

Motosikleti
    125 zn
    mondial 125 zn ile deneyeceğim türkiye turu için iyi bir örnek olmuş Osman abim. Ordu'ya gidersem bi çayını içmek isterim. canlı dinlemek isterdim bu hikayeyi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler