Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

TVS ve BMW ortaklık için görüşmelere başladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Hindistanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan TVS Motor'un büyük hacimli motosiklet üretimi için BMW motosiklet ile görüşmelere başladığı Wall Street Journal tarafından duyuruldu. Bu stratejik ortaklıkla BMW'nin teknolojik bilgi birikim desteği ile TVS Motor pazar payını genişletmeyi hedefliyor. TVS başkanı Venu Srinivasan bu ortaklık konusunda teknik bir sözleşme yapmayı planladıklarını daha fazla ayrıntılı bilgiyi şimdilik veremeyeceğini söyledi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Hadi bakalım hayırlısı

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Arkasında BMW tecrübesi yatan uygun fiyattan TVS büyük hacim bir motor tercih edilir. Ancak işin arkasında nekadar BMW varsa okadar da pahalı olacaktır. Ters orantılı bir denklem
    #sürenadam

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Tvs ucuz ve kaliteli bir motor olarak bilinirdi
    Artık Pahalı ve kaliteli olarak bilinir
    Ne kadar pahalı olursa o kadarda iyi sayar canım ülkem marka vermim daha ucuza daha iyisi varken daha pahalıya hada kötüsünü Honda diye alan ülkem
    turkish39, ERROR88 ve M.balibey bunu beğendiler.
    Sado

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar pahalı olursa o kadarda iyi sayar canım ülkem marka vermim daha ucuza daha iyisi varken daha pahalıya hada kötüsünü Honda diye alan ülkem
    Aynen öyle.

ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boxer lı apache ler geliyorr
    Live to ride,ride to live

AKsaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Tvs demekki bu işi bilmiyor
    turkish39 ve ERROR88 bunu beğendiler.
    İmza Yok

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    inanın bana şimdiye kadar TVS Apache gibi güzel bir makinanın Türkiye'deki dispiritör'ü kadar üçkağıtçı kimse görmedim. TVS'nin 160, 180 modellerine o kadar talip var ki... Arz talep dediğin işte budur. Ancak hakikaten bunlar tüketiciye Apache 150'yi zorla satmış oluyorlar. Makina güzel olduğundan nasıl olsa alacak diye diğerlerini getirmiyorlar. 2009 yorumlarına bakıyorum bazı arkadaşlar konuştuk bu yıl getiriyorlar diyorlar, işte 2012'yi bitireceğiz ama gelen giden ir şey yok... En iyisi gidicen kendin alacan ve gelecen!!!
    turkish39 bunu beğendi.

MeKo_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda CBF250
    Zuhahahaaaaaa

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    O zaman Hondaya fiyat rakibi çıkacak E Y W A H.Hondacılar biraz daha pahalı binecek galibaOlsun pahalı mal iyi maldırArtık en pahalı hangisiyse onu alacaz.Ama büyük hacimli diyor yaw.Honda küçük hacimlilerde de geçiriyo.O zaman iki kere E Y W A H...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Ben bu iş olsun istemiyorum. ne gerek var durup dururken marka zam yapacak millet titreme felanda görmez bmw varya king olur hemen
    www.erkakurye.com

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Başımıza taş yağacak.Bmw Tvs biri hindistanın ücra köşelerinde kurulmuş.
    Biri savaş sırasında uçak fabrikası olarak kurulmuş.(Espri yaptım )
    Neden Bmw onu anlamadım?Büyük motor derken Racing,Enduro Naked hangisini kopyalacak acaba ?
    Husquvarna ile Bmw ortaklaşa motor yaptı.Bırak satış patlamasını türkiyeye bile gelmedi.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    apache iyice pahalı olur yede parça içinde borusan'ın insafına kalırız.allah yardım etsin.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Adam büyük hacimli motor yapabilmek için BMW ile ortaklığa giriyor. Büyük ihtimalle üzerlerinde kullanacakları motorları da BMW verecektir. 600 cc üzeri motorlar tabi ki pahalı olacak. Bu onuda ciddi olmasalar gidip BMW ile anlaşmaya çalışmazlar, Çin'liler gibi kopyalaya kopyalaya, duvara toslaya toslaya yapmaya çalışırlardı. Ayrıca bu anlaşmanın küçük hacimli modellerin fiyatlarını etkleyeceğini düşünüyorsanız yanılırsınız. Onlar zaten BMW'nin ilgi alanına girmiyorlar.

TVS'nin Türkiye distribütörüne ne söylense az, imkan olsa hepsini falakaya yatırmak lazım. Zaten sattıkları motorlar Hindistan'a göre anormal pahalı, bir de tutup en alt modelini getirtiyorlar.

Motosikleti
    HONDA XL650 v Transalp
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu görüşe katılmıyorum, bir çin yada hindistan motorunu sıfır alıp iki yıl sonra hurda olması var bir de honda alıp yıllarca kullanmak var, tabiki her pahalı kaliteli demek değil ama iyi mühendislik ve iyi malzeme kullanıp yıllarca kullanılacak kaliteyi hiçbişeye değişmem, sonuçta bende HONDA cıyım ve gerçekten çok uzun yıllar kullanılabilecek araçlar üretiyor. tabi bunun yanı sıra gerçek dışı fiyat veren markalarda aprilla gibi ne bileyim vespa gibi, bence ederinin çok üzerinde fiyatlarda satılıyorlar, örneğin bir ktm nin 125 cc likmotoru var adamlar tutmuşlar 600 cc lik honda fiyatında satıyorlar yani çok mantıksız şeyler, tamam ktm çok kaliteli olabilir ama o kadar etmez. tabi benim fikrim bu. asla 125 cc lik motora 8-10 bin gibi fiyatlar vermem

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkasında BMW tecrübesi yatan uygun fiyattan TVS büyük hacim bir motor tercih edilir. Ancak işin arkasında nekadar BMW varsa okadar da pahalı olacaktır. Ters orantılı bir denklem
    aynen katılıyorum önümüzdeki sezon motorumu değiştirmeyi düşünüyordum yüksek hacımlı motora gecmeyi düşünüyordum. bekleyelim bakalım.
    uzaklar yolcusu.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    UKaç tane hint li motor eskittiniz çok merak ettim kullan madıgınız ürün hakkında gereksiz yorum yapmayın bilmediniz zaman susmak daha hayırlıdır 5 seneden önce tvs nin hiç bir motoru dagılmaz dağıtan motordan anlamıyor demektir chobaris saygılar hindistan da japonların nüfusu kadar motosiklet var bilginiz olsun
    M.balibey ve miginfly bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kredi çekip 10 tane apache alcaksın ortalık olursa voleyi vururuz olmazsa taklaya geliriz RİSK BUDUR.
    Asayiş berkemal

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    fiyatları uçururlarsa ilerlemeleri zor olur.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı chaosbaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu görüşe katılmıyorum, bir çin yada hindistan motorunu sıfır alıp iki yıl sonra hurda olması var bir de honda alıp yıllarca kullanmak var, tabiki her pahalı kaliteli demek değil ama iyi mühendislik ve iyi malzeme kullanıp yıllarca kullanılacak kaliteyi hiçbişeye değişmem, sonuçta bende HONDA cıyım ve gerçekten çok uzun yıllar kullanılabilecek araçlar üretiyor. tabi bunun yanı sıra gerçek dışı fiyat veren markalarda aprilla gibi ne bileyim vespa gibi, bence ederinin çok üzerinde fiyatlarda satılıyorlar, örneğin bir ktm nin 125 cc likmotoru var adamlar tutmuşlar 600 cc lik honda fiyatında satıyorlar yani çok mantıksız şeyler, tamam ktm çok kaliteli olabilir ama o kadar etmez. tabi benim fikrim bu. asla 125 cc lik motora 8-10 bin gibi fiyatlar vermem
    Hint malı iki senede dağılan bir motor yok. Hiç sevmesem de en güzel örneği TVS Apache'dir. Daha bir tane bile dökülenini görmedim.
    ERROR88 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler