Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alanya'da yüzlerce motosiklet çürümeye terkedildi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Antalya'nın Alanya ilçesinde, çeşitli trafik cezalarından dolayı bir otoparkta bekletilen ve sahipleri almaya gelmeyen motosiklet ve araçlar 17 dönüm araziyi doldurdu.

Sahipleri tarafından alınmayı bekleyen ve adeta bir motosiklet mezarını andıran arazide araçların birçoğu çürümeye başladı.

Alanya Cikcilli Beldesi Merkez Mahallesi'nde bulunan Aslan Otopark'a, her gün çeşitli trafik cezalarından dolayı birçok motosiklet ve araçlar çekiliyor. Bazıları, sahipleri tarafından cezaları ödendikten sonra alınırken, bazıları da yıllar geçmesine rağmen alınamadı. Biriken motosiklet ve araçların birçoğu 10 yıl öncesine dayanıyor. 17 dönümlük araziyi dolduran motosiklet ve araçlar adeta bir mezarı andırıyor. 2 bini geçkin motosiklet ve bine yakında otomobil, minibüs, kamyonet, cip otoparkta adeta çürümeyi bekliyor.

Otopark yetkilileri, bu motosiklet ve araçları Alanya Mal Müdürlüğü'ne bağlı Milli Emlak Şefliği'ne bildirdi. Milli Emlak Şefliği de motosiklet ve araçların sahiplerine yazı yazarak almaları konusunda bilgi verdi. Alanya Mal Müdürü Salih Daşdemir, bütün hak sahiplerine bilgi verdiklerini söyledi. Daşdemir, "Hak sahibine bilgi veriyoruz. Yazı yazdık. Cevap bekleniyor. Bunun sonucunda almaya gelmeyenlere yasal işlem yapılacak." dedi.

Otopark görevlisi Süleyman Balık da birçoğunun evrak eksikliği veya sigortası olmamasından dolayı alınmadığını söyledi. Bazılarının ise motosikletlerinin burada olduğundan da haberleri olmadığını ifade eden Balık, "2 bin tane motosikletin bin tanesinin problemi yok ama sahiplerinin haberi yok. Biz bunlara indirim yaptık. Daha önceki günlerde de yerel gazetelere ilan verdik. Yüzde elli indirim yaptık ama yine de gelip almıyorlar. Biz motosikletlerine sahip çıkmalarını istiyoruz vatandaşların." şeklinde konuştu.

Cezalar yazıldıktan sonra motosiklet ya da araçları almaya giden çekici Burhan Sütçü; icralık olan, egzozdan alınan, vize ve sigortası olmayanların motosiklet almaya gelmediğini ifade etti. Sütçü, günlük 4 veya 5 motosikletin egzozdan bağlandığını kaydetti. Sütçü, "Yazık yani otoparka da yazık, ceza alan sürücülere de. İstiyorum, gençler gelsin veya aileleri gelsin bu motosikletlerini alsınlar. Özellikle gençler, egzozu kapalı, dürüst binsinler motosikletlerine." diye konuştu.

Kaynak: CİHAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    bi motosikleti iki km çekiciyle çektik diye 100 tl para isterseniz
    bu adamlar o motoru alın bi ...................................
    diyerek size bırakırlar....
    harley is making love with davidson

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    vay be alanyalı olarak bilmiyordum bu kadar motor mu varmış toplanan
    bu arada çoğunluğu hak ediyor yaptıkları davranışlara göre düzgünce sür bak bakalım sana karışan oluyor mu
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Antalya'da bu toplamalar olmasa demek kafanı çevirdiğin yerde Apache gorecen tam Apache cenneti
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya'da bu toplamalar olmasa demek kafanı çevirdiğin yerde Apache gorecen tam Apache cenneti
    yanlış yerde nefes alıyon kanka... yürü bas maşa alanyaya..

kartal07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Toyota Yaris 1,33 2013
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be alanyalı olarak bilmiyordum bu kadar motor mu varmış toplanan
    bu arada çoğunluğu hak ediyor yaptıkları davranışlara göre düzgünce sür bak bakalım sana karışan oluyor mu
    fatih im hiç mi gitmedin cikcilli deki otoparkın oraya anlaşılan motoru hiç kaptırmadın bizim arabayı götürmüşlerdi de polis amcalar iyi biliyorum
    Rüzgarı ruhunda hisset

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İrfan abi yapıştırrR..

Ekmek çıktıı..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Kırklarelinde de aynı.Ama burda adam motor alır ehliyet almaz.Ama ehliyetin 2 katı ceza öder.Motorun fiyatı cezadan düşükse motoruda almaz.
    vlknsyrn bunu beğendi.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Manavgat ilçesindede durum farklı değil.böyle mezarlık buradada mevcut.ehliyetim yokken bws motorumda o mezarlıga 2 kere girdi-çıktı.motor orda çizilmesin biyeri kırılmasın diye hemen çıkarttım.ama kötü bi manzara üzücü
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış yerde nefes alıyon kanka... yürü bas maşa alanyaya..
    kanka benzin koyarsan gidelim orda iş bulur çalışırız zaten bizdeki makinalar da tam apache işi ybr

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka benzin koyarsan gidelim orda iş bulur çalışırız zaten bizdeki makinalar da tam apache işi ybr
    kanka bizim salkano fatih orada yeter.. bize gerek yok bayrağı tek başına götürür.. apaçi fatih

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka bizim salkano fatih orada yeter.. bize gerek yok bayrağı tek başına götürür.. apaçi fatih
    evet adaşım bizim yokluğumuzu belli etmez ama yaz aylarında bizde olsak hiç fena olmaz antalya güzel memleket

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı kartal07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih im hiç mi gitmedin cikcilli deki otoparkın oraya anlaşılan motoru hiç kaptırmadın bizim arabayı götürmüşlerdi de polis amcalar iyi biliyorum
    abi biliyorsun her evrağım tam motor bağlayacak bir durumum olmadığı için bilmeme normal değil mi

aynen koray abi ben yeterim buraya sizin yokluğunuzu belli etmem apaçhenin kralı benim

evet adaşım bizim yokluğumuzu belli etmez ama yaz aylarında bizde olsak hiç fena olmaz antalya güzel memleket
    yani ben yeterim bura da gelseniz hiç de fena olmaz yazın güzel olur buraları tam istediğiniz gibi zaten koray abi biliyor antalyanın nasıl olduğunu anlatmaya gerek yok
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len koray abin bilse ne olur eğer oraların kıymetini bilse bu tarafa yerleşmezdi

motodriftt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    apaçi emre geldi beyler görelim bakalım apaçileri burdalarmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)