Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda en iyi motosiklet kullanıcısını arıyor - Gymkhana 2012

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Dünya'nın en büyük motor üreticisi Honda, toplumdaki güvenli sürüş bilincini artırmak ve motosiklet kullanmanın mutluluğunu paylaşmak için uzun yıllardır değişik ülkelerde Gymkhana aktivitesi düzenliyor. Honda ile motosiklet severleri buluşturan bu aktivite ülkemizde de geçen seneden beri düzenlenmektedir.

Motosiklet kullanıcılarıyla bütünleşmek, bir araya gelmek, güvenli sürüşün önemini vurgulamak ve hep beraber eğlenmek için düzenlediğimiz Gymkhana'yı diğer yarışmalardan farklı kılan, sürücülerin zamana karşı kural hatası yapmadan hızlanma ve ani manevra, 180 derece ve 360 derece dönüşler, 8 figürleri ve diğer yetenek gerektiren hareketleri sergilemesini gerektirmesidir.

Gymkhana 2012'de büyük bir coşku ve heyecanla devam edecek!
    5 Mayıs 2012'de Honda Motosiklet Eğitim Merkezi'nde düzenlenecek aktivitemiz için geri sayım başladı. 150cc ve 1000cc olmak üzere 2 farklı kategoride düzenlenecek yarışlarda, yarışmacılar zamana karşı mücadele edecek. Her iki kategori için de toplamda 30 yarışmacı Honda bayileri tarafından belirlenecek.

Tüm gün boyunca ünlü DJ performanslarıyla müzik ve ikramların olacağı, motosiklet kullanıcıları ve aileleri, Honda çalışanları, bayileri, ünlü motosiklet kullanıcıları ve basının katılacağı bu eğlenceli organizasyonda güvenli sürüş ve eğlence bizleri bekliyor olacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    en iyi motosiklet kullanıcısını bulunca motogp pilotumu yapıcakmış??
    Mustafa Kemal Atatürk

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılımın 200 lira olacağı neden yazılmıyor. 6 ay öncesinden Honda'ya ismimi yazdırmıştım. Duyuru yapıldığında tekrar aradım ve 200 lira olduğunu öğrendim. Baktılar Türkiye'de tuttu hemen paralı yapalım. Sizin zihniyetinize de size de..
    hondacıoguz, Mr.cihans, yaka61 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    200 liraya mi motoru herkese sevdireceklermis, mutlulugunu yasatacaklarmis motosiklet kullanmanin?

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Allah allah beni kimse aramadı..

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Türkiye de ney bedavaki...
    istandabuldan ankaraya motosiklet ile gelirken otobandan değil de beleş yoldan geldim...
    polis çevirip niye otobandan gitmediğimi soruyor...nerdeyse beleş yoldan gittiğim için ceza yazacak...
    ee dedım 1 sene önce istanbuldan ankaraya motorum 40 tl benzın yaktı...12 tl de otobana para verdim...dedım...birşey diyemedi...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    honda motoru iyi kullanan insan bulacağına insanların kullanacağı adam gibi sağlam motor yapsın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Yarışçılara mı 200 TL ? Seyiricilere mi ? Ya da herkese mi ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    Türkiyede herşey parayla diyosunuzda bi abd ye gidin bakalım her şeyden ceza yersiniz aslında burdada aynı cezalar var ama orda uygulanıyor burda pek uygulanmıyor. Ülkeye giriş bile paralı orda

Alıntı hello_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarışçılara mı 200 TL ? Seyiricilere mi ? Ya da herkese mi ?
    Yarışanlara 200 TL.

Kendi motosikleti ile (Sadece Honda marka motosikletler) katılacak olanlar için %20 indirim yapılacaktır. Bu aşamayı geçenler sezon

finaline katılım ücreti ödemeyecekler.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    yarışanlara paralı olması anormal değil bence. ama keşke daha ucuz olsa herşey motorsiklet bu kadar pahalı bir tutku olmasa.... insanlar buna bir inansa bir inanasa hayat bayram olsaaaaa
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Eee milletin motor diyince Honda aklına gelmesi normal demekki başka markalarda yapsada daha fazla etkinlik olsa. Zaten 30 tane yarışmacı olacakmış Honda buradan gelicek gelire güvenerek bu etkinliği yapmadığına göre gerçekten yarışmak isteyenleri seçmiş olurlar mesele 200tl değil yani
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee milletin motor diyince Honda aklına gelmesi normal demekki başka markalarda yapsada daha fazla etkinlik olsa. Zaten 30 tane yarışmacı olacakmış Honda buradan gelicek gelire güvenerek bu etkinliği yapmadığına göre gerçekten yarışmak isteyenleri seçmiş olurlar mesele 200tl değil yani
    Neden 30 kişiyle sınırlı kalıyor. 1000 başvuru olacak belki. Kura ile seçecekler katılacak 30 kişiyi, tamamen saçmalık. Herkes kendini
    deneyebilmeli. 200 lira fazla ayrıca. Paralı olacaksa da o kadar olmamalı. 200 liralık bir hizmet yok çünkü ortada. Amaç özendirmekse
    alınacak meblağ sembolik olmalı. Neredeyse bir kur parası verilmemeli.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paranın daha sembolik olması gerekir ama öyle olsa bile bi ön eleme yapılmalı 1-2 gün.

Gerçekten yetenekli ve istekli olanlar yer alabilmeli. Kura ve 200 tl baya anlamsız geldi açıkçası

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    200 tl çok para birde orada onların motoru ile katılacaklara motora zarar vermeleri durumunda ağır yükümlülükler getiren kağıt imzalatırlar donumuza kadar alıp yollarlar kalsın almiyim 200 tl yi motoruma harcarım daha iyi
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda motoru iyi kullanan insan bulacağına insanların kullanacağı adam gibi sağlam motor yapsın
    dimi bütün motorları dökülüyor genel olarak asya motordan bile kötü
    arkadaş abartma istersen her fırsatta suyu çıkıyııı
    Mustafa Kemal Atatürk

Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 tl çok para birde orada onların motoru ile katılacaklara motora zarar vermeleri durumunda ağır yükümlülükler getiren kağıt imzalatırlar donumuza kadar alıp yollarlar kalsın almiyim 200 tl yi motoruma harcarım daha iyi
    Motorlarına bir zarar gelmiyor zaten. 1.5 metre genişliğinde koruma demiri var. hiç bir şey olmuyor, kağıt da imzalatmıyorlar. Ama insafsızca para istiyorlar

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarışanlara 200 TL.

Kendi motosikleti ile (Sadece Honda marka motosikletler) katılacak olanlar için %20 indirim yapılacaktır. Bu aşamayı geçenler sezon

finaline katılım ücreti ödemeyecekler.
    Peki isteyen misafir / izleyici olarak gidebiliyor mu ?

Alıntı hello_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki isteyen misafir / izleyici olarak gidebiliyor mu ?
    Net bilgim yok ama tahminim gidiliyor yönünde. Çünkü ilk etkinlikte seyirci kabul edilmişti diye biliyorum ve ben kaçırmıştım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dimi bütün motorları dökülüyor genel olarak asya motordan bile kötü
    arkadaş abartma istersen her fırsatta suyu çıkıyııı
    tabi ya honda 200 tl isteyince birşey yok honda tüü kaka diyince suç
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)