Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet muayene istasyonları geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sözcük anlamları tamam...da....siz ne demek istediniz onu anlamadım...konuya balıklama dalıp birine verip veriştirmek yanlış...
    motorkafa kardeşimiz bir soru sormuş sadece...henüz tekir bey cevap hakkını kullanmadı...elit iddaasını nereden çıkardınız...
    anlayamamış olman, değerlendirmede hata yapıyor olman, espiriyi kavrayamaman senin sorunundur; algılamadaki eksikliklerinin hesabını bana soramazsın canım kardeşim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sözcük anlamları tamam...da....siz ne demek istediniz onu anlamadım...konuya balıklama dalıp birine verip veriştirmek yanlış...
    motorkafa kardeşimiz bir soru sormuş sadece...henüz tekir bey cevap hakkını kullanmadı...elit iddaasını nereden çıkardınız...
    bkz : Çin malı.

Çin malı : Ucuz motor, düşük maddi kazanç, cehalet, magandalık vs.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    geçen sene motosikleti muayeneye götürdügümde görevli sert kalkış yap ama ön teker havaya kalkmalı dedi bende dedim ben kaldıramam gel sen kaldır dedim mozart şeklini aldı birden.aklı sıra makara yapıcak.sonra bakındı motorun sağına soluna bir kusur yok son anda arka fren camının çatlak oldugunu gördü hafif kusur olarak yazmış.öyle geçtik.
    adamların farları yanmaz,lastikler kaç senelik belli degil,motorun sağı solu yağ içinde geçer muayeneden .

ben zaten görmedim devletin bir işide işin ehli kişiye yaptırdığını ve rutin kontrol mekanizmasının çalıştıgını.
    çok bilirim araç muayenesinden kesinlikle geçmemesi gereken araçların muayeneden geçtiğini.Ya para çalışıyor (rüşvet ) yada torpil.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    devlet ne yaptığını kendisi de bilmiyorki .. sorun bakalım 4+4+4 nedir bir cevap alabilecekmisiniz.
    delinin biri kuyuya taş atar.....
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Muayne olayı tamamen birilerinin cebini doldurmak için yapılan bir işlemdir, hiç bişeye bakmadıkları gibi ne disk ne balata ne şasi birleşim noktaları hepsi hak getire adı muayne işte yasalmı yasal koyver....
    xawa ve brds bunu beğendiler.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muayne olayı tamamen birilerinin cebini doldurmak için yapılan bir işlemdir, hiç bişeye bakmadıkları gibi ne disk ne balata ne şasi birleşim noktaları hepsi hak getire adı muayne işte yasalmı yasal koyver....
    aynen sana katılıyorum 787 bin 69,62 TL yarı parası devlete gidiyor kabul etsek iyi para yoksa çok ta umrundaydı devletin frenin tutut tutmadığı .

Motosikleti
    yuki üstad 150g
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devlet ne yaptığını kendisi de bilmiyorki .. sorun bakalım 4+4+4 nedir bir cevap alabilecekmisiniz.
    delinin biri kuyuya taş atar.....
    8 yıılık kesintisizde iyidir 4+4+4 ü yeterince anlattılar anlama özürü bulunanlara ne yapsın adamlar,muayene istasyonu sehir içine gelecek muayene yaptıranlar için kolaylık olcak yaptırmayan gene yaptırmaz bunda elestirilcek konu ne anlamdım yaniii................
    -unnamed- bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    GT250R ile muayineye gittim farlar ayarsız dediler,motor numarasını okuyamadılar,ve ruhsatta araç sınıfı yanlış yazıyor dediler gidip 55 tl verip ruhsatı yeniletmek zorunda kaldım bir sürüde küfür ettim sanki benim hatammış gibi.
    Daha sonra jinlun ile gittim bu seferde istihap haddi 4 yazıyor diye yine ruhsat yeniletmeye gönderdiler bi 55 daha gitti yine bi dünya küfür ettim. bu devirde plakasız ruhsatsız motorla sigorta muayine bandrol köprü ödemeden gezicen ozaman devlet baba şevkat gösterecek,bizim gibi temiz çocuk olunca bindikçe biniyorlar.
    motodriftt bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

banada f 650 gs icin eksozun teki neden calismiyo bozuk bu yaptir dedi herif yaa...dedim o eksoz diil katalizor be adam

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Bu ay muayeneden geçtik vallaha görevli her şeyine baktı bi motoru sökmediği kaldı....bence yeterliydi----en ufak yağ sızıntısına kadar kontrol ettiler fakat maalesef benim ruhsatta sürücü dahil 1 kişi yazdığı için şimdi ruhsat düzeltme değiştirme işiyle uğraşıyorum .Gerçi basit işlem ek 1 dilekçe 58 tl muayene yazısı 1 günde halloluyor....Şileden memnunum....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    İki motorumu da muyaneden geçirirken herşeyine didik didik baktılar,doğru olanı da yapıyorlar,araba değilki bu can taşıyoruz sonuçta.
    Ama hizmette ciddi eksiklikler var o ayrı.
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

motodriftt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    arkadaşlar çin malı kullanıyor diye ne bu küçümserlik herkezde kardeşlerim bakın çin malı motosikletin parcası ucuz kendisi ucuz temiz bakarsan saglamda ve yemin ediyorum geçen sattıgım lifan discowery150cc motosikletimle hawa flitresiz honda cbr125r yi rezil ettim şuanki kanunimlede ne ybrler geçdim marka fanatigi olmayın kimseyide küçümsemeyin nice çin malları hani köylü tipi motosikletler arkadaşlarımda war 160 kmh rahat yapıyor birgün yanınızdan rüzgar gbi geçerlerse 600 cc sanmayın motorkafa kardeşim sana deqil bu sözüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

muayeneye gittigimde adam motor noo okuyamadı ön bilyalara baktı firenleri kontrool etti kaskımızı kontrol etti motoru çalıştırır çalıştırmaz egzozu deldigimi farketti sonra firen kablolarına bile baktı farlara sinyallere baktı lastiklere baktı bence güzel kntrol etti memnun kaldım yani ensonda zaten herkezde olduugu gbi farlar ayarsız egzoz delik muayenede kabul edilmeyen ön stop falan yazıyordu hafif kusurlu geçdm

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler