Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motor fiyatlari hk...

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birgün herrkes shadow alacaaaakk
    bunu bilir bunu söylerim )
    Birgün param olursa sırf stop lambası için alacam o shadowu
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Muzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    once ucuz bi motor ile baslangic yapicam. bakayim motor benim tarzimmi. daha sonra ya shadow yada dragstar alicam
    herkes bir gün ölür, ama aslında herkes yaşayamaz...

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be hocam, o kadar değil =) VN varken
    Ben de arkadaşlarımın Shadow ve Dragstar'ını kullanmıştım. Size göre hangisi deyince ikisi de VN demişti .D
    RamuthRa bunu beğendi.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birgün herrkes shadow alacaaaakk
    bunu bilir bunu söylerim )
    herkesi bilmem ama param olunca alacağım

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Muzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sahibinden.com sitesinden ilanlara bakiyorum ama fiyatlar biraz garip geliyor bana (tabi ikinci el herkes kendi malinin degerini belirleyebilir.)
    piyasayi fazla bilmedigimden sizlere danisayim dedim.
    mesela 45000km de 2005 model gv250 ye 5000tl verilirmi? yanlis hatirlamiyorsam o yillarda bu motorun sifir fiyati 5500 civariydi.
    yada 39000km de 1999 model en500 e 7500tl verilirmi?

cinlilerden
    13000km de 2006 model DD 250E-9 4000tl edermi?
    10000km de 2006 model Roadstar 250 4500tl edermi?

sizce hangi model, kac km de nekadar eder?

saygilar...
    Ekonomiye göre 2005 yılındaki 5500tl ile şuanki 5500tl aynı para değildir. Rakamlarının benzemesi sizi yanıltmasın. Bu motosikletin sahibi eğer 5500tl ye satarsa "vay be 7 yıl kullandı 1tl zarar etmedi" diyen kişi ekonominin "a" sından anlamıyor demektir :p
    2005 yılının 5500tl si şuan 9000tl ediyor. yani bu kişi aslında motosikletini aldığı fiyatın %40-45 daha aşağısına satıyor.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Daha ne oldu hele mayıs bir gelsin fiyatları birde ozaman görün.
    Ben de mayısta ilanı yeniden ve daha yüksek fiyattan vermek için kaldırdım.
    Nedenmi. Sıfırı 3150 tl olan motoru 1550 tl ye satıcam diye yırtınıyordum.
    Kış ortamı millet nazlana nazlana bakıyor. 2011 model 7000 km de sıfırdan farksız motora hurda muamelesi yapıyorlar birde.
    Mayısta sıfırının fiyatıda artar bende 2000 den aşşağı vermem. Tabi bunun yanında gerçekten saçmalayanlar da . Onlar da satamadıkça anlıyorlar olayı.
    UNdocab bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    serbest piyasa herkes kendi fiyatını belirler motorculara sorarsak sahibinden.com fiyatları baz alınmamalı diyorlar ama daha geniş
    ve ilan sayısı olarak ona da yaklaşan başka bir mecra da yok sahibinden.com da ilanı olan birçok insan vardır burada da herkes
    malını pahalıya satmak ister orası kesin ama bazı kişiler var ki motorlarını alır almaz aldıkları fiyatın üstüne bir kaç bin koyup
    ilan veriyorlar amaçları nemi zeki olduklarını sanıp bir kek gelirde oturduğum yerden bir kaç bin havadan para kazanayım diye
    böyle ilan çok e ne oluyor bu ilanları gören normal satıcılarda aaa benim motorun değeri meğerse baya iyiymiş dur bende arttırayım
    böylece uçuyorlar ama bilmiyorlar ki satıcıda bir gün alıcı olacak ve bu olaydan kendisi de etkilenecek
    sezer aykaç bunu beğendi.
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

ANTHYPATHY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 nasipse olucak...
    Arkadaşlar kimse akıllı mantıklı bir fiyat olmayınca zaten ilan sahibinden.com da mı yoksa başka yerdemi arama zahmetine bile katlanmıyor. Piyasayı sonuçta orası belirlemiyor. Benim takip ettiğim ilanlar var yaklaşım 1 yıldır hala duruyorlar. Tabi isteyen istediği fiyatı çeker ama kolay kolay kimse hiçbir makinayı araba yada motorsiklet yada başka birşey piyasasının üstünde almaz. Sonuçta hepimiz bir tanıdık bildiğe bakıp sorup ona göre alışverişimizi yapıyoruz.
    Şu sıfır meselesinde ise açıkçası baze gerçekten komik rakamlar çekiliyor sofor fiyatına bakıpta. Şu bir gerçektir ki piyasada en tutulan bir araba motor vs dahi olsa plakayı taktığınız an sıfır değerinden %20 civarı kaybeder. Bu gerçektir. Birde aksesuar meselesi var. İnsanlar motorsikletlerdeki arabalardaki aksesuarı paraya sayıyorlar. Elbette kullanıcı olarka haklı para verip almış. Emek vermiş takmış. Makainayı daha hoş daha kullanışlı bir hale getirmiş ancak malesef motosikletin aksesuarlı olması özellikle ikinci elde çokda önemli değil. Alıcı kendiside aksesuarı alabiliyor zaten. Ancak horkullanılmış olmaması daha ön planda bu bakımdan ikinci elde aksesurınızın olmasınında pek fiyata katkısı olmuyor. Çünkü verilen para motorsikletin kazasız olmazı kilometresi modeli vs göre belirleniyor. Ankca tabi hiçde etkisi yok değil. Size satış esnasında birazda olsa pazarlık gücü katar.
    Sonuçta biz hiç birbirimizi yormayalım herşeyin piyasası alıcıyla satıcı arasında oluşacaktır.
    Herkese iyi pazarlıklar diliyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)