Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Regal Raptorun Muhteşem Hali

Motovento
    REKLAM ALANI
    ÜmitDURA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX1300 R HayabusA
    Güzel işçilik ve emek var.Yapanın eline koluna sağlık.

Bende kendi aracıma böyle 300mm fat tyre kit uygulamak istiyorum.Nette yurtdışı fiyatları 4500-5000 dolar civarında.Acaba sizlerin bildiği alternatif marketler varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    gidon tasarımı ve alt sakal denen yeri çok beğendim.

motor kısmı keşke daha büyük olaydı daha güzel olurdu boşluk olmazdı.
    sanırım işin esprisi regali o hale getirmek ilan sahibi için. bu yüzden
    bazı yerleri regal olarak bırakmış.

Evet arkadaşlar resimde ki motorun sahibi benim ve forumdaki olumlu olumsuz bütün eleştiriler için hepinize öncelikle teşekkür ederim. Bu motorun yapımı benim tam 3 yılımı aldı. Neden bu kadar uzun sürdü biliyormusunuz? Öncelikle hayatınızda her ne alıyorsanız alın veya her ne yaptırıyorsanız yaptırın parayı peşin vermeyin. Ben verdim. Parayı peşin verdim ve paramın ve motorumun kölesi oldum. Böylece 3 yılıma mal oldu. Yapan ustanın reklamını yapmayı çok isterdim ama yapmayacağım çünkü parasını ödediğim halde işi yarım bıraktı ve tamamen kendim başka bir ustayla tamamlamak zorunda kaldım. Böylesi iyi de oldu bence. Gelelim sizin yorumlarınıza haklı olduğunuz bariz konu 250cc için bu kadar masraf yapılırmı sorusu. Evet arkadaşlar iki teker bir tutku her zaman daha fazlasını istiyor insan bende isterim ama kendim uç noktalarda yaşadığım için kendimi 32 yaşımdan sonra dizginlemeyi ve hız tutkumu köreltmeyi öğrendim. 250cc lik bir motora zaten aktarma parçası eklendi ve 500cc torkunu hissettiriyor, hız da sevmediğim için, benim adıma çok ideal bir motor oldu. Ayrıca şasi müsait olduğundan istenildiği taktirde EN 500 motor konulup yine aktarmayla birlikte 1000cc performansı elde edilebilir... Son derece keyifli bir sürüşü var koltuğu çok rahat ve sürekli yaylanması sürüşe ayrı bir keyif katıyor. Muayene esnasında acaba şasi ve tekerden dolayı problem çıkartacaklarmı diye kafamda onlarca sorun vardı ama hiç biri olmadı sadece çamurluğun iç kısmına yerleştirilmiş led sinyaller muayene esnasında sorun çıkarttı ve ertesi güne sinyalleri değiştirip geldim ve sorunsuz muayeneden geçti. Harley alıp bu kadar dikkat çeken bir motorcu daha hiç görmedim. Yolda giderken herkes gözleriyle sizi takip ediyor. Gerek görüntüsü gerek sesiyle ortaya mükemmel birşey çıkarttığımı düşünüyorum kendimce bu da bana yetiyor. Olumsuz yorum ve görüşler her zaman olacaktır hepsine saygı duyuyorum ve duyacağım. Arkadaşlar anlatılacak o kadar çok şey var ki motorla ilgili inanın yazmaya zamanım yetmiyor özür dilerim. Satma nedenim evlendikten sonra eşimle olan motorsiklet anlaşmazlığıdır. Bebek bekliyoruz bu yüzden araba alacağım veya takaslayacağım şimdilik böyle düşünüyorum. Ayrıca 8.000TL verip sıfır regal alıp 10.000TL harcayıp bu motordan yaptırabilen arkadaşa buradan sesleniyorum bana 10 tane yaptırsın parasını peşin vereceğim....

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Vay beee..Konuyu ben açmıştım. Motorun sahibini bulduk iyi mi

Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı telkarinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay beee..Konuyu ben açmıştım. Motorun sahibini bulduk iyi mi
    Bu konu patlar...
    Ama helal olsun güzel işçilik, görüntü on numara.
    Hayırlı satışlar.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    zevkler ve renkler tartışılmaz demişler....

emek harcanmış olabilir,3 senede sürmüş olabilir..

değeri 30000 ama 60000 tl ye mal olmuş ta olabilir ..

ancak yinede maleseff.

benim gözümde ederi taş çatlasa 5000...oda pırıl pırıl olduğu için....

hatta hiç ama hiç abartmıyorum,zevkime göre bana hediye edilmiş olsa hemen takasa girer orjinal hali ile bi motosikletle takas eder ona binerdim...

işçilik güzel görünüyor lafım yok ama ..
    sevmiyorum işte böyle şeyleri.....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Alıntı fbcino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu patlar...
    Ama helal olsun güzel işçilik, görüntü on numara.
    Hayırlı satışlar.
    Patlayacak bişey olmaması lazım. Fatih üstada zaten konuyu açarken çok çok hoşuma gittiğini belirttim. Umarım güzel bi fiyata satar kardeşimiz. Keşke canlı da görüp deneme şansım olsaydı :(

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı fatihtr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar resimde ki motorun sahibi benim ve forumdaki olumlu olumsuz bütün eleştiriler için hepinize öncelikle teşekkür ederim. Bu motorun yapımı benim tam 3 yılımı aldı. Neden bu kadar uzun sürdü biliyormusunuz? Öncelikle hayatınızda her ne alıyorsanız alın veya her ne yaptırıyorsanız yaptırın parayı peşin vermeyin. Ben verdim. Parayı peşin verdim ve paramın ve motorumun kölesi oldum. Böylece 3 yılıma mal oldu. Yapan ustanın reklamını yapmayı çok isterdim ama yapmayacağım çünkü parasını ödediğim halde işi yarım bıraktı ve tamamen kendim başka bir ustayla tamamlamak zorunda kaldım. Böylesi iyi de oldu bence. Gelelim sizin yorumlarınıza haklı olduğunuz bariz konu 250cc için bu kadar masraf yapılırmı sorusu. Evet arkadaşlar iki teker bir tutku her zaman daha fazlasını istiyor insan bende isterim ama kendim uç noktalarda yaşadığım için kendimi 32 yaşımdan sonra dizginlemeyi ve hız tutkumu köreltmeyi öğrendim. 250cc lik bir motora zaten aktarma parçası eklendi ve 500cc torkunu hissettiriyor, hız da sevmediğim için, benim adıma çok ideal bir motor oldu. Ayrıca şasi müsait olduğundan istenildiği taktirde EN 500 motor konulup yine aktarmayla birlikte 1000cc performansı elde edilebilir...
    tebrik etmek lazım güzel bir çalışma olmuş.

aktarma zincirli sistemden kayışlı sisteme geçilmiş.güç kayıplarını biraz daha engelliyor olabilir ama gücü 2 katına
    çıkaran aktarma parçasını gerçekten merak ettim. ?

sen yazmadın kim oldugunu ben ilk mesajımda yazıcaktım neyse dedim.Gidon,alt sakal,geniş arka teker akrep custom değil'mi?

'"Ayrıca 8.000TL verip sıfır regal alıp 10.000TL harcayıp bu motordan yaptırabilen arkadaşa buradan sesleniyorum bana 10 tane yaptırsın parasını peşin vereceğim.... " Heyecanını,motoruna olan sevgini anlayabiliyorum yanlız yazdığın gereksiz , iddalı bir çıkıştır.

Motosikleti
    İlerde gv650 veya gv250
    Sahiden gerçekten ilginç bir motor sahibinden.comda gezerken gözüme takıldı ayrıca eksiler kasası hiç iyi değil chopper tarz motorların havasını bozan şeylerdir fiyatıda çok pahalı

sen yazmadın kim oldugunu ben ilk mesajımda yazıcaktım neyse dedim.Gidon,alt sakal,geniş arka teker akrep custom değil'mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Akrep custom değil arkadaşım ben Ankarada oturuyorum ve motoru Ankarada yaptırdım.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    işçiliğe motora diyicek yok tabi bu zevk işine dönüşmüş zevkin parası sorgulanmaz ancak 30bin verip 250cc motora binen olmaz sanırım.

imali sırasında hayli güçlükle karşılaşmıssın aslında senin nezdinde motoru dahada ozel kılacaktır.Umarım istedigin fiyata satarsın,Yanlız arkadasların dedigi gibi regal oldugu için o parayı gözden cıkaran olur'mu?Muamma.Akrep'mi ? dememin nedeni;yaptıgı motorlar birbirine çok benziyor,seninkinide onun çalışmasına benzettim.Asıl sormamın nedeni biri sana bir magduriyet yaşatmış ,başka birinin benzer bir tatsız olay yaşamaması için paylaşman faydalı olacaktır.

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Ben kayış aktarmaya takıldım. Sırf bunu bile bile yapabilirsem motoruma tadından yenmez olabilir. Yolu yordamı nedir bunun ?
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    [/COLOR]
    250cc lik bir motora zaten aktarma parçası eklendi ve 500cc torkunu hissettiriyor, hız da sevmediğim için, benim adıma çok ideal bir motor oldu. Ayrıca şasi müsait olduğundan istenildiği taktirde EN 500 motor konulup yine aktarmayla birlikte 1000cc performansı elde edilebilir...
    Boşver şimdi bu motoru satmayı ve 30 bin lirayı, sen bana bu bahsettiğin parçanın patentini sat ben sana 50 bin peşin vereyim
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

Boşver şimdi bu motoru satmayı ve 30 bin lirayı, sen bana bu bahsettiğin parçanın patentini sat ben sana 50 bin peşin vereyim
    Aynen adam diyorki 500 cc birden 1000cc verecek. Yahu ben motor yapiyorum simdi 750 cc bu aktarmayi takarsam ne olacak benimki

Bana satsin 75.bin pesin veriyorum

Varmi artiran
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı fatihtr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar resimde ki motorun sahibi benim ve forumdaki olumlu olumsuz bütün eleştiriler için hepinize öncelikle teşekkür ederim. Bu motorun yapımı benim tam 3 yılımı aldı. Neden bu kadar uzun sürdü biliyormusunuz? Öncelikle hayatınızda her ne alıyorsanız alın veya her ne yaptırıyorsanız yaptırın parayı peşin vermeyin. Ben verdim. Parayı peşin verdim ve paramın ve motorumun kölesi oldum. Böylece 3 yılıma mal oldu. Yapan ustanın reklamını yapmayı çok isterdim ama yapmayacağım çünkü parasını ödediğim halde işi yarım bıraktı ve tamamen kendim başka bir ustayla tamamlamak zorunda kaldım. Böylesi iyi de oldu bence. Gelelim sizin yorumlarınıza haklı olduğunuz bariz konu 250cc için bu kadar masraf yapılırmı sorusu. Evet arkadaşlar iki teker bir tutku her zaman daha fazlasını istiyor insan bende isterim ama kendim uç noktalarda yaşadığım için kendimi 32 yaşımdan sonra dizginlemeyi ve hız tutkumu köreltmeyi öğrendim. 250cc lik bir motora zaten aktarma parçası eklendi ve 500cc torkunu hissettiriyor, hız da sevmediğim için, benim adıma çok ideal bir motor oldu. Ayrıca şasi müsait olduğundan istenildiği taktirde EN 500 motor konulup yine aktarmayla birlikte 1000cc performansı elde edilebilir... Son derece keyifli bir sürüşü var koltuğu çok rahat ve sürekli yaylanması sürüşe ayrı bir keyif katıyor. Muayene esnasında acaba şasi ve tekerden dolayı problem çıkartacaklarmı diye kafamda onlarca sorun vardı ama hiç biri olmadı sadece çamurluğun iç kısmına yerleştirilmiş led sinyaller muayene esnasında sorun çıkarttı ve ertesi güne sinyalleri değiştirip geldim ve sorunsuz muayeneden geçti. Harley alıp bu kadar dikkat çeken bir motorcu daha hiç görmedim. Yolda giderken herkes gözleriyle sizi takip ediyor. Gerek görüntüsü gerek sesiyle ortaya mükemmel birşey çıkarttığımı düşünüyorum kendimce bu da bana yetiyor. Olumsuz yorum ve görüşler her zaman olacaktır hepsine saygı duyuyorum ve duyacağım. Arkadaşlar anlatılacak o kadar çok şey var ki motorla ilgili inanın yazmaya zamanım yetmiyor özür dilerim. Satma nedenim evlendikten sonra eşimle olan motorsiklet anlaşmazlığıdır. Bebek bekliyoruz bu yüzden araba alacağım veya takaslayacağım şimdilik böyle düşünüyorum. Ayrıca 8.000TL verip sıfır regal alıp 10.000TL harcayıp bu motordan yaptırabilen arkadaşa buradan sesleniyorum bana 10 tane yaptırsın parasını peşin vereceğim....
    emeğine sağlık istersen 50000 tl harca ama o motorun o parayı etmiyeceğini sende benim kadar biliyorsun.ben bu işlerden anlamam ve yapmam.benimki kişisel tecrübelerime dayanan bir tahmin.8000tl ye sıfır alınıyor evet.madem masraflar 10000 tl yi geçer diyosun,şu yaptığın şeyleri ve fiyatlarını yazda görelim kç para masraf çıkaracağını....ayrıca sen kendin yazmışsın 2 ustada yapıldı.yani 1. ustaya paranı kaptırdığın için masrafın haliyle artmış.geçmiş olsun diyorum umarım iyi bir tecrübe olmuştur.çünkü aynısını bende otomobil'de yaşadığım için seni anlıyorum...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Taş çatlasa 15bin verilir buna. En azından bir GV 250 motoru kullanılsaymış keşke.

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    bu araca binersin sonrada hastasını bulup 10000 ne satarsın bence çok tatlı olmus chopper sevmeyen anlamaz.elıne koluna saglık kimsenin seni dizginlemesine aldırma kardeş

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Arkadaşa biraz haksızlık yapmıyor muyuz? Konuyu gelip kendisi açmadı.Biz bulduk buraya aldık ve eleştiriyoruz. Ne fiyata satacağı kendi bileceği iştir. Bizim onayımıza sunmuş da eleştiriyoruz gibi oldu. Beğeniriz veya beğenmeyiz ancak yaptığı kişiselleştirmeyi ağır eleştirmeye hatta istediği parayı haketmediğine ahkam kesmeye hakkımız yok. Ayarı kaçırmayalım.
    Gökhan YAŞDAL

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)