Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Harley Night Rod hakkında fikirleriniz, bildikleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Naked :)
    test edicem sadece. Aklımda yoktu ama merak ediyordum. Fırsat çıkmışken geri çevirmedim. Sakin olun herşey kontrol altında

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahadır gene ne içtin sen ???

Abicim Z1000 ile başladık ZZR1400 deyiz . Yarın açacağın başlıktan şimdiden korkmaya başladım artık ben senin motor tercihlerine yorum yapmayacağın kardeşim sakın alınma

Sevgiler
    Kendim için doğru olanı ancak kendim deneyerek bulabilirim abi. Fikirlerinizi aldım zaten artık top bende. Saygılar

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ben bu motoru senin diger actigin forumda zaten dile getirmemismiydim? Begenmemistin hani , simdi ne oldu yahu?
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Night rod bu konuda konuşuldu. Diğer başlıkta sportster konuşulmuştu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

Night rod a o konuda ne olduğu belli değil demiştim sadece. Görüntü olarak güzel kimse çirkin diyemez sanırım. Ordan yola çıktım ama deneyince de ölüp bitmedim yani.

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam bende diyorumki Sportster in konusuna ben Night Rod u koymustum , begenmemitin. Simdi baslik acman tezat olmus diyorum.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam bende diyorumki Sportster in konusuna ben Night Rod u koymustum , begenmemitin. Simdi baslik acman tezat olmus diyorum.
    Üstte ekledığim gibi beğenmiyor değilı.m. Sadece değişik bir tarzı var ne olduğu belli demiştim o konuda. Zaten alana kadar başka konu açmıcam. Kararsız olmam da rahatsız ediyor kimilerini. 125 lik ybr lerin konuşulmasından sıkılmıyorlar bellikı. Küçumsemiyorum sadece forumun genelinde konuşulan motorlar 125 lik ybr ler cbrler

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Üstte ekledığim gibi beğenmiyor değilı.m. Sadece değişik bir tarzı var ne olduğu belli demiştim o konuda. Zaten alana kadar başka konu açmıcam. Kararsız olmam da rahatsız ediyor kimilerini. 125 lik ybr lerin konuşulmasından sıkılmıyorlar bellikı. Küçumsemiyorum sadece forumun genelinde konuşulan motorlar 125 lik ybr ler cbrler
    Benim parami harcamadigin surece istedigin motoru alabilirsin, yada konusabilirsin o yuzden bana hava hos.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Bahadırcım alınganlık yapmışsın , sadece senin gibi deneyimli bir sürücünün sadece motor konusunda değil bu kadar zıt uçlardaki tarzlar arasındaki geçş hızın bizi şaşırtıyor. Sonucta Zeda nın dediği gibi kendi paranla aldığın her motor senin seçimindir bize Maaşallah demekten başka birşey düşmez.

Sevgiler
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Telefondan yazıyorum hatalar için kusura bakmayın ey forum @zeda3000 kendi üstünüze alınmayınız. Şöyle genele hafiften bi dokundurayım dedim

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Telefondan yazıyorum hatalar için kusura bakmayın ey forum @zeda3000 kendi üstünüze alınmayınız. Şöyle genele hafiften bi dokundurayım dedim
    Rahat ol ustume alindigim filan yok. Gece muhabeti yapiyoruz surda. Yanliz sen karar verene kadar Harley Elektrikli motor cikarir

Motosikleti
    [QUOTE=oocan;2530438]Bahadırcım alınganlık yapmışsın , sadece senin gibi deneyimli bir sürücünün sadece motor konusunda değil bu kadar zıt uçlardaki tarzlar arasındaki geçş hızın bizi şaşırtıyor. Sonucta Zeda nın dediği gibi kendi paranla aldığın her motor senin seçimindir bize Maaşallah demekten başka birşey düşmez.
    Yok abi alınmıyorum. Söyle bi küser gibi yapıyım dedim. Kesinlikle haklısın en azından bir tarza karar vermem gerekir ama böyle oldu işte elimde değil. Kusura bakmayın sıktıysam affola.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:06 ----------

Olay şu bir zzr ve night rod isterdim garajımda. İkiside olsun isterdim. Ama ne yerim var nede zamanım. Bu yüzden birisi ağır basacak ve ben onu alıcam. Durumum bu anlatabildim umarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

Konu kitlensin bende sıkıldım yeter yaaaavv !!!

Motosikleti
    Honda CBR250R
    walla http://www.youtube.com/watch?v=ZaYrQPH6tNM bu motora hayir diyecek birini anlamak mumkun deil )

Motosikleti
    Evet hayır demek zor gerçekten.

Artık sezon geldi. Son kararımı vermek üzereyim. Hala bir tarz karmaşası var. Sebep night rod. Umarım aşıcam yakında.

Bu arada selamlar forum ahalisi ne zamandır girmiyordum foruma belki özleyen olmuştur :D

Evet hayır demek zor gerçekten.

Artık sezon geldi. Son kararımı vermek üzereyim. Hala bir tarz karmaşası var. Sebep night rod. Umarım aşıcam yakında.

Bu arada selamlar forum ahalisi ne zamandır girmiyordum foruma belki özleyen olmuştur :D
    Aldınız mı night rod u acaba? Merak ediyorum bu motoru. Alacağım da hatta ama tecrübeli olanlardan bilgi almam gerekiyor...

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

Night rod a o konuda ne olduğu belli değil demiştim sadece. Görüntü olarak güzel kimse çirkin diyemez sanırım. Ordan yola çıktım ama deneyince de ölüp bitmedim yani.
    Bence gayet çirkin bir motor; Iron 883 varken buna o kadar para verilmez diye düşünüyorum.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Zevk meselesi.. Şimdi 883'e baktım da nasıl Night rod'la kıyaslayabildin nasıl daha güzel gördün anlamadım

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)