Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yardımınıza ihtiyacım var..

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var var. Takip et sen etkinlik duyuru başlıklarını

Bu arada ben de seni aradım bu sefer sen açmadın haberin ola eyüb efendi..
    Yarın ararım(numara aynımı? ). Hiç dikkat etmedim. 533 ten ararsan ulaşırsın 535 e pek bakmıyorum gerçi comet i satmışsın galiba (hayırlı olsun) depo kapağıda bana kaldı sanırım
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorsuzum ama deniz motoruyla geçebilirim karşıya ...
    Yarın biraz mesai var..Eğer uzamazsa görüşmeyi çok isterim..
    Gel gel. zaten vasıtasız gel ki sonradan akşama ehliyet sende kalsın

O olmazsa pazartesine dürüm buluşması yapalım dedim. başlık açılır sabaha. moderatörler pinekliyor herhal

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın ararım(numara aynımı? ). Hiç dikkat etmedim. 533 ten ararsan ulaşırsın 535 e pek bakmıyorum gerçi comet i satmışsın galiba (hayırlı olsun) depo kapağıda bana kaldı sanırım
    Numara aynı da arada anormallikler oldu. anlatırım.
    cometi sattım depo kapağını da sakla sen belli olmaz dünya hali

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Abi GV 650 biraz modern duruyor..
    Ben klasik bişi arıyorum...

Yalnız sahibinden de gezinirken biraz evvel bişi dikkatimi çekti...
    Bir zaman favorilerime eklemişim 2005 Honda Shadow VT 750 ACE 10.500'e gitmiş...(Tuhaf bir tesadüf ki o motor avatarımda üzerinde durduğum motor..Hatırlarsanda bu fotoğrafı Yalovada festivalde sen çekmiştin..)
    Şimdi ise muadilleri 13-14 bin liraya gidiyor...

Bu motor prim mi yapıyor..?
    Yoksa sezon meselesi bu kadar farkedermi ?

clemenze;
    çok teşekkür ederim...
    shadow konusunda bende ısrar etmek istiyorum...bakalım...
    geçen seneye nazaran bu sene fiyatlar birhayli yükseldi,ben bile degiştiremedim motoru o yüzden 9.000-9.500 tl olan motorlar 10.500-11.500 arası olmuş
    son attıgın linkteki motor bizim burda,makine güzel ama O çantaları hangi zihniyet takmış o güzelim motora,
    Engin tatil bitti galiba sonunda gözüktün
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Abi boşver çantaları...O kadar olur...
    Sence sezon kapanınca biraz piyasa düşermi peki...
    Bu arada sen söleyince acayüpde girince mevzuuya alıcı gözüyle baktım GV 650'ye..
    Yok usta..Elektrik alamadım..

Motosikleti
    cawa
    Abi boşver çantaları...O kadar olur...
    Sence sezon kapanınca biraz piyasa düşermi peki...
    Bu arada sen söleyince acayüpde girince mevzuuya alıcı gözüyle baktım GV 650'ye..
    Yok usta..Elektrik alamadım..
    İnan bende hiç elektrik alamıyordum. Ne zamanki üzerine oturdum işin rengi değişti. Meret elektriği nereden veriyorsa artık fena çarpıyor. Yıllardır alamadığım elektiriği bir anda yükledi Fakat hakikaden adrenaline alışık olmak lazım yoksa benim gibi eve geldiğinde kalp çarpıntısından uyuyamazsın

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Dur usta yaw...hiç hesapta yoktu bu..
    ben japonlarla kafa kurcalarken ...kafa karışık hepten karıştı...

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    yok ben fiyat açısından söyledim yoksa boş ver Eyüp'ü
    Japan varken ne işin var Korelilerle
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    cawa
    Gel bir incele merakını giderirsin en azından hatta dürüm yerken bakarsın. Bu arada bu şerefsizin 0-100 ü 4.5 sn imiş. Yuh dedim zaten üzerinde hissettiriyordu rakamı görünce yinede şaşırttı beni. Bu bildiğin koyun postundaki kurt yaw

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:53 ----------

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ben fiyat açısından söyledim yoksa boş ver Eyüp'ü
    Japan varken ne işin var Korelilerle
    Benim hiç çin motorum olmadı :( ama kore ve taiwan çok oldu ve hepsinden de memnun kaldım . Bir üzüntüm sıkıntım olmadı. İnşallah ta olmaz. Kötü motor insanı bu işten soğutuyor Şükür daha denk gelmedi. Fakat kısa sürelikte olsa denemelikte olsa tadına bakmakta fayda var

Birde düşük devirde gitmiyor diyenler var gayette gidiyor. Bugün artçı ile beraber 5. viteste 90-100 km ile yol gittim hiç ıkınıp sıkılmadı. Az bir gazla yürüyor. Fakat etkili bir hızlanma için bir alt vitesten gazlamak gerekiyor. Bir ara 170 gibi oldu hız sanki arkamda adam yok gibi nasıl tırmalıyor makine önceki motorlarda 800 cc ile bile 120 km üzeri nazlanmaya başlayıp insanı yavaşlatmak için yapmadığı rahatsızlık kalmıyordu. Bunda hiçbir rahatsızlıkta vermiyor. Tek sıkıntı motorun üzerinde iyi tutunmak lazım benim gibi 60 kg olunca insan tek sorunu bu oluyor

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen seneye nazaran bu sene fiyatlar birhayli yükseldi,ben bile degiştiremedim motoru o yüzden 9.000-9.500 tl olan motorlar 10.500-11.500 arası olmuş
    son attıgın linkteki motor bizim burda,makine güzel ama O çantaları hangi zihniyet takmış o güzelim motora,
    Engin tatil bitti galiba sonunda gözüktün
    Tatil bittiyi bırak işler başladı bile. Ben kendimi anladım. İş varken varım iş yokken yoğum

Ünalcım. Sen hele karar verme de gel benimle bir görüş. sonra bakarsın hyodur, yamahadır, kawadır, suzukidir..
    gerçi değişmeyecek suzuki diyeceksin de bi konuş benimle sen gene

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tatil bittiyi bırak işler başladı bile. Ben kendimi anladım. İş varken varım iş yokken yoğum

Ünalcım. Sen hele karar verme de gel benimle bir görüş. sonra bakarsın hyodur, yamahadır, kawadır, suzukidir..
    gerçi değişmeyecek suzuki diyeceksin de bi konuş benimle sen gene
    valla senelik izine çıktıgımda bende İstanbul'dan kaçmak istiyorum sakin havası temiz yerlere Engin
    bir akşam sohbet etmeli arayı baya açtık
    tarzım şu an naked motosikletten yana yoksa bende Suzuki cruıser derim,oturmak nasip oldu ama gazlamak nasip olmadı daha

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    10 tl nakit varsa 4.5 tl de kredi çekip 0 km hyo gv 650 var, beygir gücüne dikkat ... http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9212037/detay/

10 tl'ye 4000-5000 km de bir sürü gv650 var, bunların bakım yedek parça masraflarını da karşılaştır derim ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Abiler yapmayın etmeyin...
    BEnim hep kafamda...Şöle bol nikelajı olsun...Heybeleri ...Kaşları olan far ve sis lambaları olan biraz motosiklet irisi bir klasik vardı...
    Bu GV650 çok çok dışarıda duruyor..
    Evet fiyat-performans-yedek parça...bunlar çok güzel ama..
    Gönlümde yatan aslana pek benzemiyor bu..

BU arada evlenmişsin sanırım Selim..
    Hayırlı uğurlu olsun ...Allah bir yastıkta kocatsın inşallah...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Bu süper oldu çok teşekkürler...
    Büyüksün....

hemşerimede selam et dicektim ama sen bu sevinçle çoktan yol almışsındır...
    selametle...

Rica ederim vazifemiz..hazır ve nazırız...

bu arada gv 650 görsel anlamda bana bir tuhaf geliyor...cruser chopper artık ne deniyorsa bu segmentlerin özüne aykırı bir kasası var...bencede düşünme...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

650 lilik dragstar torku ağırlığına göre memnun etmeyebilir şahsi fikrim hantal,shadow 750 bi çok açıdan daha avantajlı servis ağı olsun tork olsun motor olsun parça olsun
    gelgelelim 650 daha bi cruiser havası veriyor hava soğutmalı olduğundan ve göstergesinin dijital olmadığından..benim böyle bir takıntım olmasa düşünmeden shadow alırdım..bu arada kawa suzi vs servisleri bildiğim kadarı ile diğerlerine göre daha az
    siz bildiğiniz yoldan...BEN KENDİ ÇİZDİĞİM YOLDAN GİDERİM.

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    hiç bişi bilmiyorsam...yeni öğrendiğim bişi...tek silindir motor cidden feciymiş..
    benim ilk motorum tek silindir idi..ve ben çift silindir motorum rahatlığından haberdar değilidim..
    ta ki bayram münasebetiyle arkadaşımdan ödünç aldığım çift silindir motora kadar...
    artçımla yalovaya gittik onunla..indiğimizde affınıza sığınarak "eşşeğe biniyormuşuz" dedik resmen...
    gidişimizde dönüşümüzde çok keyifli idi..altımda motorun varlığını unutup keyfine vardığım anların sayısı daha fazlaydı...

yeri gelmişken bayramda motorunu bana ödünç veren sadık kardeşime(sadık1453)
    ve yalovada bizi krallar gibi ağırlayan Serdar Abi'ye(motoseyyah) çok çok teşekkürler...

motor sürücüsü olmanın daha fazla bişi olduğunun en güzel örneği bu olsa gerek...
    asfaltın üstünde giden motor buzdağının görünen yüzü sadece...

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    hiç bişi bilmiyorsam...yeni öğrendiğim bişi...tek silindir motor cidden feciymiş..
    benim ilk motorum tek silindir idi..ve ben çift silindir motorum rahatlığından haberdar değilidim..
    ta ki bayram münasebetiyle arkadaşımdan ödünç aldığım çift silindir motora kadar...
    artçımla yalovaya gittik onunla..indiğimizde affınıza sığınarak "eşşeğe biniyormuşuz" dedik resmen...
    gidişimizde dönüşümüzde çok keyifli idi..altımda motorun varlığını unutup keyfine vardığım anların sayısı daha fazlaydı...

yeri gelmişken bayramda motorunu bana ödünç veren sadık kardeşime(sadık1453)
    ve yalovada bizi krallar gibi ağırlayan Serdar Abi'ye(motoseyyah) çok çok teşekkürler...

motor sürücüsü olmanın daha fazla bişi olduğunun en güzel örneği bu olsa gerek...
    asfaltın üstünde giden motor buzdağının görünen yüzü sadece...
    Yahu Ünal kardeşim bir şey yapamadık ki. Bayram kalabalığı var diye doğru dürüst ilgilenemedik bile.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Gülen yüzün yeter be abi..

Bu arada shadow'a fena meyl etmiş durumdayım..Bilginize...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)