Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisi ? uzun yol ve güvenli 0 olarak

Katılımcı sayısı
191. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kanuni Seyhan 150 CC

12 6.28%
  • Kanuni Puma 150 CC

8 4.19%
  • Mondial 150 MR Vulture

171 89.53%
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150 MR Vulture kullanıcıları . motorun çekişi ve hızı ve titreşimi nedir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Mondial diyebilirim kullandığım için. Fiyatına göre iyidir.
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Vulture Mr150
    motosiklet güzel.. tek sorunu 110u geçemiyor max 8000 rpm .. daha sonrasına fazla çıkamıyor anırıyor :D

kafanızı eğdiğinizde yani çenenizi depoya yasladığınızda basın express gibi yolda 120 göroyur... kafanızı kaldırdıgınız anda 110 a düşüyor :D

başlangıc için güzel motosiklet... ne biliyim ybr 125 e hiç binmedim cbf 150 ye deneme için bindim ama bu MR150 nin arka tekeri dah akalın ve dişli olması bana daha çok güven verdi... benzin tüketimi ise yüksek devirde sürerseniz 7000~8000 gibi 100 km de 3.3 lt 14 kuruş / km

saygılar

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    merhaba arkadaşlar bende bu tarz motor almayı düşünüyürumda boyum 1,65 kilo 60 bu üç motor arasında kaldım mr 150, mc 150 ve mc x150 ebat farkları var ama mr 150 en uygunu galiba ve mr almak istiyorum ama hepsinin rengi siyah ben daha çok kırmızı veya turuncu istiyorum oda bu modelde yok ve 100kmh üzerine rahatlıkla çıktığını söylüyorlar bilgilendirirseniz sevinirim.

Ali G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olacak
    Evet arkadaşlar buyrun bilmeyenlere yardım köşesine
    Adam 1.84 boyunda ve ağır .Mondial Vulture 150 , Kanuni Seyhan 150 , Honda cbf 150
    Araçlarından bir tanesini başlangıç motoru olarak seçicek ,feyz verebilirmisiniz?

Motosikleti
    Mondial 150 MR Vulture
    MR150 küçük gelecektir diye düşünüyorum. Alırken kiloma uygun fakat boyuma göre kısa geldi. Çoğu zaman motorun üzerinde kambur oturduğumu fark ediyorum. Bir deneme sürüşü yaparak daha sağlıklı bir sonuca varabileceğini düşünüyorum. Burada söyleyeceklerimiz kişisel deneyimler ve farazi tavsiyelerden öteye gitmeyecektir.
    Saygılar.

Motosikleti
    mondial 150 mr
    TİTREŞİM 8000 DV. SONRA BİRAZ VAR PERFORMASSA ÇOK İYİ 2 İKİ İLE BİLE HEMEN ŞAHA KALKIYO MOTOR..

alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    şuan 2011 model 4500 km de bir mr aldım .fakat binmeye fırsatım olmadı inşallah bende sizlerin deneyiminden faydalandığım gibi kendi deneyimleri paylaşacağım.
    ilk bakışya eksozu beğenmedim sıcaklık korumasıda yok.birde buna uygun motor koruma demiri arıyorum bakalım bulabilecekmiyim.
    Allah rahmandır rahimdir, ama arpa ekene buğday vermez

Motosikleti
    Vultere
    Motoru alali 2 ay oldu haftada burgun binme fırsatı buluyorum o da su selenin rahatsızlığı yüzünden kabusa donüyor değiştirme gibi birşey olabilirmi içinizi karartma gibi olmasın vidalar ve gaz tarafında ki alisimli kapak kendiliğinden düştü

150 mr gibisi varmı ya bende var bitane yapmadıgım işkence kalmadı motora hala saat gibi cc sine görede kuvvetli yani . hatta youtubeye mustafa özaydın yazarsanız videolarımı gorebilirsiniz . 150 mr ile yaptıklarımı çekip koydum . iyi geceler.

Alıntı ttmamig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 mr gibisi varmı ya bende var bitane yapmadıgım işkence kalmadı motora hala saat gibi cc sine görede kuvvetli yani . hatta youtubeye mustafa özaydın yazarsanız videolarımı gorebilirsiniz . 150 mr ile yaptıklarımı çekip koydum . iyi geceler.
    baslangıc motoru ıcın en cok bunu dusunuyorum.ayrıca boyum 170 cm kılom 50.uygun mudur?
    O makinanın üstüne bindiğinde o gücü hissetmelesin

Motosikleti
    150 MR VULTURE
    SELAM ARKADAŞLAR 1 YILDIR 150 MR KULLANIYORUM ÇOK MEMNUNUM İLK ÇIKAN SERİSİNDEN BİRİNİ ALMIŞTIM. MONDİALİN NEVŞEHİR ÜRGÜP MOTORSİKLET BAYİSİNDE ÇALIŞIYORUM SÜREKLİ MOTORA EK BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞTIM AMA EN GÜZEL DUVAR ORJİNAL AYARINDA BAŞKA BİR MOTORA AİT SIRTLIK UYDURDUM İNANIN ÜZRİNDE GÖRENLER VE MOTORU TANIMAYANLAR ORJİNAL SANIYOR SİZEDE TAVSİYE EDERİM NASIL OLDUĞUNU GÖRMEK İSTERSENİZ MAİL ADRESİME( varolunbekir@hotmail.com ) KONU İLE İLGİLİ MAİL GÖNDERİRSENİZ MUTLAKA RESMİNİ GÖNDERİRİM.

mr. 150 bir haftaya kadar alacağım ilk motorum olucak açıkcası daha önce scooter kullandım ama vitesli ilk defa kullanacağım tipinden midir yorumlarından mıdır bilmem ama bu ilk motorumun da bu motor olmasını istiyorum hiç bir 150lilik motor bu kadar içime sinmemişdi peki bu motor un max yakıt tüketimi nedir ?

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı nevemind7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mr. 150 bir haftaya kadar alacağım ilk motorum olucak açıkcası daha önce scooter kullandım ama vitesli ilk defa kullanacağım tipinden midir yorumlarından mıdır bilmem ama bu ilk motorumun da bu motor olmasını istiyorum hiç bir 150lilik motor bu kadar içime sinmemişdi peki bu motor un max yakıt tüketimi nedir ?
    agresif ve artçılı kullanımda 3,5 litre yaktım en fazla.

ben hiçte düzgün kullanamayan biriyim.

daha kasıntı kullanılsa en fazla 4 litre yakar

Motosikleti
    mondial x-treme max
    S.a Arkadaşlar Mr Ve MR Vulture Arasında Ne Gibi Bir Fark Var Acaba.?

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı BRL43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a Arkadaşlar Mr Ve MR Vulture Arasında Ne Gibi Bir Fark Var Acaba.?
    yok ya.

sahibinden.com un iş güzarlığı diye biliyorum ben onu.

MR nin 2011 ve 2012 sürümü var. ikisininde tam ismi 150 MR Vulture

arkadaşlar 2011 17.000 de sıfır lastık takıldı çekoslavak zincir dişli seti değiştirildi koruma demirli maxem çanta 40 lt istanbuldan satılıktır pazarlıksız 2000 tl mr 150 vulture 0532 504 32 10

mertun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    kaza yapınca ufacık bir şeyde bu hale geliyor

aman dikkat gerisine bakılırsa motor 21. motorum olarak aldım kalkış dediğiniz gibi gayet güzel performans iyi ama insan şuna biraz daha kaliteli bir lastik koyar. motorun görünüşü falan gayet güzel ve 2000 li yıllarda yapılan hatalardan ders alınarak tasarım edilmiş işçilik biraz daha iyi
    Evil 9 MK Turkey President : Mert Martı No Matter What You Ride!

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı mertun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza yapınca ufacık bir şeyde bu hale geliyor

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...14867383_n.jpg
    http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...86542211_n.jpg

aman dikkat gerisine bakılırsa motor 21. motorum olarak aldım kalkış dediğiniz gibi gayet güzel performans iyi ama insan şuna biraz daha kaliteli bir lastik koyar. motorun görünüşü falan gayet güzel ve 2000 li yıllarda yapılan hatalardan ders alınarak tasarım edilmiş işçilik biraz daha iyi
    Kaza yapma sen de, kaza yapınca hasar alıyosa çinlilerin bunda suçu ne ? kazanın küçüğü büyüğü olmaz küçük motorların hepsi böyle.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Motordan düştüğünde oyun biter.. Küçüğü büyüğü yok bunun.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

mertun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza yapma sen de, kaza yapınca hasar alıyosa çinlilerin bunda suçu ne ? kazanın küçüğü büyüğü olmaz küçük motorların hepsi böyle.
    yapan ben değilim işin tersine ahahahaa :D bu kaza değil motoru kaydırmış devirmiş arkadaşta bişi yok koruma demiri olmasın rağmen bu hale nasıl gelmiş onu düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

abi kaza yapma sende demişsinde zaten elimizde olan bişi olsa kaza olmaz dimi :D
    Evil 9 MK Turkey President : Mert Martı No Matter What You Ride!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)