Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yamaha xv 950 a hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba yamaha xvs 950 a cruiser düşünüyorum,bu motor
    kayış aktarmalı,hava soğutmalı, 54 bg ve 275 kg fikri olan varmıdır?nedir nasıldır?
    saygılarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    950 cc ye 54 beygir cok az değilmi??
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    500 cc ortalama 200 kg olan en500 um 50 beygir benim yahu :S
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    tamamen tork ve keyif için üretilmiş bir makine...bende virago 535 var...535cc 44hp...o zaman bu da 80 beygir olmalı gibi bir mantık olmamalı...tarzlar çok farklı çünkü...kle 500de de er 5 motoru var aynı şey değil....bence tek sıkıntısı kilosu...şehir içinde çok zorlar...yakıtta ona göre artar...7lt falan yakar diye tahmin ediyorum...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne beygirinden bahsediyorsunuz ağalar yahu? Cruiserda beygir gücüne bakılmaz ki... Önemsizdir.

Honda Shadow 750cc 45hp
    Kawasaki vn900 900cc 50hp
    Honda Shadow 1100cc 50hp
    Yamaha Virago 1100cc 60hp
    Suzuki Intruder 1400cc 60hp
    HD Electra Glide 1500cc 65hp
    mutu13, SULH, sey_47 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    çok güzel motor ama ben hiç biryere bulamadım, ortalama 45 gün bekleme süresi veriyor bayiler ve sipariş üzerine getiriyoruz diyorlar. Dayanamadım gittim 2006 model full aksesuar DragStar 1100 aldım, keyifle biniyorum
    FOR THE HORDE...

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı seckin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel motor ama ben hiç biryere bulamadım, ortalama 45 gün bekleme süresi veriyor bayiler ve sipariş üzerine getiriyoruz diyorlar. Dayanamadım gittim 2006 model full aksesuar DragStar 1100 aldım, keyifle biniyorum
    Dediğimi kontrol ettirdin mi
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğimi kontrol ettirdin mi
    Evet benden önceki sahibi halletmiş.
    FOR THE HORDE...

geronimo0680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson sportster xl 883 custom
    çok güzel bi makina bence ancak çizgileri biraz fazla modern, o yüzden dragstar kanımca çok daha güzel.

arkadaşlar,

evet,beygir gücü açısından bakarsak biraz basık görünüyor bbelt nickli arkadaşın dediği gibi cruiser bir motorda pek beygir gücüne bakılmaz,bu motor daha çok uzun yolda kullanıcıyı rahat ettirsin mantığı ile üretilmiş,şehir içindeki ateşli dur kalklar için biraz yorucu,ha her yere gidilirmi gidilir.Ben gidip bu motoru inceledim oturuş pozisyonu çok rahat,kayış aktarma,eğer benim gibi titizseniz yok zincir yağsız kalmasın yok zinciri temiz tutayım diyorsanız daha bi rahat,ben kayışı sevdim,kiri yağı pası derdi yok,anladığım kadarıyla servisin tavsiye ettiği km de gelip bu kayışı değiştirirseniz yada bakımlarda gerdirilirse kafa ağrıtmaz.4 lt yağ alıyor.kocaman bi benzin deposu var yalnış olamsın 17 lt gibi bi kapasitesi vardı.
    yamaha bütün parçalarını ve aksesuarlarını getiriyor,hızlanması da güzel fakat beni ürküten tek handikapı eğer virajlara biraz hızlı girerseniz öndeki o koca basamaklar caarrt diye asfalta deyiveriyor pek yatmaya gelmiyor anlayacağınız.

saygılarımla,

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    motorumu sattıktan sonra uzun bir araştırmaya girsdim..tüm dünya sitelerinin 950 test incelemelerini okudum ve geçen ay almaya karar verdim..arkadaşın dediği gibi şiparis üzerine geliyor..geçen hafta gümrüge gelmiş inşallah bu haftada teslim alacağım..aldıktan sonrada kişisel testimin neticelerini aktarırım ...hoşca kalın
    Volki34 bunu beğendi.
    2014 YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT

Şahmeran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS650 Dragstar
    Merhabalar ben üÇ yıldır Yamaha XVS 650 Dragstar kullanıyorum. Motorumu sattım Midnightstar alacaktım ama bayi artık üretilmeyeceğini onun yerine Yamaha XV950 Bold üretti. Bu motor cc olarak Midightstar ile aynı ama biraz küçük gibi geldi. Duruş olarak Harley İro 883 ile aynı şekil hemen hemen. Ama İron 883 883 cc iken Yamaha XV 950 cc. Duruşu sadece bana yabancı geldi. Ben büyük couselere alıştığım için biraz kararsız kaldım. Bu motor da uzun yolları kaldırır mı bana yardımcı olursanız sevinirim

Çin malı 250'lik bir motosikletle 3 senede 10000 km yaptım. Paramı biriktdirdim ve bu motosikletten almayı uzun zamandır planlıyorum. Tek sorum kullanan arkadaşlar yakıt tüketimi konusunda bi fikir verebilirler mi acaba.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    2013'ten beri ülkemize getirilmiyor ki o sene de sıfırı 24.750 TL idi. Şu anda ikinci eli sahibinden.com çomarları yüzünden 28-30.000 TL olmuş. XVS1300A 2. el almak daha mantıklı o kadar paran varsa ve vergi dilimini dert etmiyorsan.

Yakıt tüketim değeri için: http://www.fuelly.com/motorcycle/yamaha/xvs950

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

Bu arada konuya başlık olarak XV950 yazılmış ama konuşulan XVS950. Ondan XVS950 için yazdım ben de.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Miy33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Volusia 800
    çok temiz çok kaliteli motor. Bir abimde var fena makine ..

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Siz tork gücüne bakın oldukça iyi.(79,5 Nm (8,1 kg-m) @ 3.000 dev/dk). motor dış görünüş olarak güzel yapmışlar.çok güzel gözüküyor. sanki eksoz sesi harley i andirıyor gibi geldi bana.trafik işıklarında denk geldik baya yakışıklı makina yapmış yamaha. çok hoşuma gitti benim.

Motosikleti
    Harley Davidson Electra glide
    klasik sevenlere kawasaki vn 900 öneririm.

XV 950 kullanan arkadaşlar bi sorum olacak, Motor boş vitesten 1. vitese geçerken çok zor geçiyor. Vitese geçtikten sonra tepiyor. Bu sorun hareket ederken vites geçme sorunu olmuyor. Bu normal midir.

Selam, ayni durum benim xv950de de var. Motorun karakteristiği bu sekilede. Izledigim birkac inceleme vidyodunda da bu durumdan bahsediliyor. Yanliz ilk bakima gittikten sonra vites gecisleri biraz daha sertlesti. Durumu yamalube motor yagina bagliyorum. Bu hafta sonu yag degistirmeyi dusubuyorum.

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    950 cc 54 beygir harbi az 600 lük endurolar 50 beygir
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)