Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yamaha xv 950 a hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kuvvetmira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    950 cc 54 beygir harbi az 600 lük endurolar 50 beygir
    Cruiserların motor blokları düşük devirde yüksek tork verecek şekilde tasarlanır.Genel olarak az devir çeviren,sakin ve uzun ömürlü motor bloklarına sahipler.O yüzden bir cruiser motoru için bu değerler gayet normal.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Oncelikle bu makina ilk tercihi acele gitmeyi seven adam icin degil, son hizi dusuk 180 civarinda ama inanilmaz bir hizlanma ve tork var 260 kg'lik agirligina rağmen kalkista gaza abandiginizda nerdeyse on kaldirmaya niyetleniyor.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    ben kullandım bu motoru güzel yolda 30dk kadar çok cruiser tecrübem yok fakat o sınıfta feci torklu rahat güzel makına

fakat normal motordan buna geçmek sıkıntı. 140tan sonra motor aşırı titriyor denge bozuluyor, vıraj kabılıyetı o kadar dusuk kı ufak bı vırajı 100le donerken onu arkası ayrı oynuyor abs si güzel rahat şık bi motor

Motorun galiba ön amörtüsörlerinden kasise girince amörtüsörlerin daralırken değilde genişlerken bi gıcırtı sesi geliyor. Bu neden kaynaklanıyordur. Nasıl çözebilirim?

Motosikleti
    Pcx 125
    Ben dragstar 250 lik kullandım 1 ay civarı , bunu almayı düşünüyorum abs li modelini , zorlanır mıyım , genellikle şehir içi kullanıcam uygun mudur trafiğe ? birde ömürlük olarak alıcam sizce ideal midir ? dragstar 650 likle arasında kaldım ama biraz çevik bi cruiser istiyorum şehir içi rahatça şerit değiştirebileceğim

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    defalarca anlattık halen; "beygiri ne kadar az .s.s.s.s" diye sayıklayan arkadaşlar var...

ben bir arkadaşımda olduğu için sık sık kullanıyorum, debriyajdan elimi çekmemle 15-20 km hıza çıkıyor alet. deli bir tork var, gaz kontrolü zor ancak alışılmayacak gibi değil..
    jimi_hendrix bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    defalarca anlattık halen; "beygiri ne kadar az .s.s.s.s" diye sayıklayan arkadaşlar var...

ben bir arkadaşımda olduğu için sık sık kullanıyorum, debriyajdan elimi çekmemle 15-20 km hıza çıkıyor alet. deli bir tork var, gaz kontrolü zor ancak alışılmayacak gibi değil..
    bu aletlere tır gözüyle bakmak lazım hocam. tır da ortalama 400 küsür beygirdir ama 50 ton yük atsan bana mısın demez. 50 tonluk çekiciyi BMW M5'e (560 beygir) takın bakalım noolacak.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Nmax kullanicisiyim vitesli motorla pek fazla tecrubem yok xv950 ye gecsem cok problem yasar miyim ?

Alıntı KIKANINAC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nmax kullanicisiyim vitesli motorla pek fazla tecrubem yok xv950 ye gecsem cok problem yasar miyim ?
    Hiç problem yaşamazsin hocam. Yüksek torklu oldugu icin debriyaj vites kontrolü çok rahat. Agirlik merkezi asagida oldugu icin agirligini hic hissettrimez. Kivrak ve viraji iyidir. Sinifina gore daha ince yapili oldugu icin aralara oldukca rahat girebilirsin. Kullanimi oldukca rahat bir makina.

Merhaba,

Kaskosu ortalama ne kadardır Xv950'nin?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)