Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Degerli önerilerinizi duymakdan mutluluk duyarim

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese merhaba
    Boyum 184 kilom 110 ve chopper a büyüüüük bi istekle baslamak istiyorum.Heybetli ve güzel sesli chopper önerilerinizi ögrenmek isterim.Bütcem cok yüksek degil.3-5 bin tl arasi maximum nekadar ucuz fiyati az ama islevi öz olan bisi olursa sevinirim.Tesekkürler herkese simdiden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    3-5 bin llira arası pek heybetli ve güzel sesli ayrıca sağlam olan bi makina zor dostum ya

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    şu ilandakine bak bakalım nası sahibinden de gezmen lazım biraz model bilgin olur bu en azından su sogutmalı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...84121334/detay
    Motosiklet mucidi

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Boyum 1.90, kilo 107. İlk başladığımda Venox kullandım. Hem bütçe hem yeni başlamış olmanız itibariyle bence uygun. 5'e bulunabilir mi emin değilim.
    Başlangıç için çok büyük motor aramayın zaten. CC itibariyle hepsi ufak gelecek. Çok takılmaya gerek yok. Nasıl olsa geçiş motoru olacak.
    Regal Raptor da güzel seçim olabilir bütçe açısından.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    motorumu satıyorum, koruma masrafını çıktıktan sonra benim tahminim Japona gücün yetmeye bilir..
    çin takıntın yoksa http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4340975/detay/
    başlangıç için fena sayılmaz, çok gitmiyor-çok fena duruyor, sesini herkes bilir, bende kalıplı bir motor istemiştim oyüzden tiger dedim 190-95kg bende..
    bu arada benim motorum olmasa bile, tigeri touringe başlangıç için önerebilirim..
    mt üyelerine ayrıca birşeyler yaparım burdan duyurulur..

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    chopper ve uygun fiyat denilince aklıma regal raptor geliyor, onun modellerini bir incele istersen.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Sado

Herkese cok tessekkür ediyorum yardımcı oldugu için suanda raptor cok mantıklı gözüküzor hem fiyat hemde özellikleri açısından biraz daha arastırayım ilanları falan Bunlar dısında hala önerilılırınızı beklerim.Aslında çin falan düsünmüyorum ama bitane skygo 250 gösterdi bi arkadsım hem temiz hemde 900tl ye vericek o bi aklıma girdi geçiş motoru oldugu için idarelik alsammı diye ? ama onun dısında sanırım en matıklısı raptor .

Muzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    raptor kullanmadim ama v motor tasiye edrim. titresim yok. daha once seyhan, modial ve motoran kullanmistim titresim rahatsiz edici boyutta. piyasada lifan motora ait keeway super shadow, bisan road star, heroway, cmx 250-a olarak bilinen bir motor var. temizini bulursan sesi ve performansi oldukca tatmin edici.
    herkes bir gün ölür, ama aslında herkes yaşayamaz...

Motosikleti
    Roadstar
    arkadaşlar benmde sıkıntım aynı 103 kilom var 190 boyum var ama benim para sıkıntım var daha uyguna sıkıntı çıkaramayacak sesi ve kuvveti yerinde az yakacak uzun yol yapabileceğim ne var ?

İstekleriniz doğrultusunda ve bütçeniz doğrultusunda bir motor yok,bir kere size en uygun seçenekleri sunayım ya Gv250 ya da regal raptordan 250 cc ve altı modellere bakacaksın.Regal iyi Çinli ama Çinli v motor değil ama şekil,süslü bisiklete benziyor dışarıdan Gv kaliteli diyorlar ama distrbütörü Kanuni vs vs bence al bir tane tvs apache rtr 150 cruiserler pahalı aletler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)