Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

VN800 drifter & dragstar 650

Motovento
    REKLAM ALANI

öncelikle herkese merhaba bir süredir yeni motor alma düşüncesindeydim
    epey bir araştırmadan sonra vn 800 , xvs 650 , vt 600 gibi seçeneklerden sonra

drifter ile xvs arasında kaldım.drifter her zaman indian hayranlıgı duyan biri icin bicilmis kaftan.orjinal halı ayrı bır guzel. aklıma takılan piyasası yok.yedek parca sıkıntısı yaşarmıyım? diğer taraftan dragstar alıp proje motoru yapabılırım diye düşünüyorum.birde fiyat farkı var 97-99 model drıfter ıle 2000 ustu dragstar alabılıyorum.acıkcası kararsız kaldım kısa surede karar verıp takıpte oldugum motorları kacırmak ıstemıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Proje motoru yapacak isen ne model ve hangi sene motor aldiginin hic bir onemi yok.,

Zaten orjinal kalmayacak ki motor. Kendi zevkine gore degistireceksin. Proje bittikten sonra ortaya cikan sonuc sana gore guzel ve diger herkeze gore rezalet olabilir.

Yada her kesime gore muhtesem de olabilir. O zaman motorun piyasa sinin da onemi yok. Cunku sen kendi projen ile yaptigin motora kendi kendine piyasa yaratmis olacaksin.

Bence projen de kullanacagin parcalari ve ebay da ki bulunurlabiligini kontrol et. Buna gore motor secimi yap.

VN800 benimde cok sevdigim bir makina goruntuyu gectim sesi bile Indian ile ayni nerde ise

http://www.youtube.com/watch?v=zOzOq...eature=related
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Drifter hoş makina (selesini saymazsak ) Ama bence kesmeye biçmeye kıyılamaıyacak bir parça, nadir ve zor bulunuyor zaten
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

yanlıs anlasıldım pardon.Drifter'i alırsam kesmek gibi bir niyetim yok sadece dediginiz gibi sele degisikligi sart yanlız aklıma takılan bıraz eskıler ve sayıları oldukca az sıkıntı yasar,elımde patlarmı?
    hanı dedım o olmazsada bır tane dragstar alıp kafama gore özelleştireyim.cunku dedıgım gıbı 98-99 drıfter fıyatına 2000-2003 arası dragstar alabılıyorum.uskudar ve antalya'da drıfter buldum ya kumar oynayacagım sansıma artık yada yanımda usta goturecegım.sormak ıstedıgım buydu

Motosikleti
    tabanway
    vn800 kullanıyorum

çok memnunum
    AT, AVRAT, MOTOR...

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Drifter paçalı güvercin gibi... Çok güzel alet...Ama yarın öbür gün yedek parça konusunda xvs'de ki bolluğun yanından geçmez sanırım...

Xvs olayına girip proje yapta gözümüz şenlensin

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı Qweasdnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drifter paçalı güvercin gibi... Çok güzel alet...Ama yarın öbür gün yedek parça konusunda xvs'de ki bolluğun yanından geçmez sanırım...

Xvs olayına girip proje yapta gözümüz şenlensin
    peki e-bay ?
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki e-bay ?
    Drifter diye arayınca 1179 ilan,
    v-star diye arayınca 10351 ilan çıkıyor
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

türkiye genelinde drifter ilanı topu topu ılan sayısı 5 tane bulabıldım.bukadar azmı motor aksamı vn ıle aynı sanırım sıkıntı cekılmez lakın,
    ikisiyle görüşme imkanım oldu biri motorun orjinalliğini bozmuş.o yuzden ustelemedım cokta ıstedı .anadolu yakasında bır arkadas'la gorustum.gıdıp gordumde bakalım verdıgım rakamı kabul ederse ne ala .Etmezse xvs bakınıyorum

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drifter diye arayınca 1179 ilan,
    v-star diye arayınca 10351 ilan çıkıyor
    drifter ile dragstar zaten mukayese edilemez ki , bahsetmek istediğim konu yurtdışı alışveriş imkanı varsa parça bulmanın çokta zor olmadığıydı .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:09 ----------

bu arada şu üsküdardaki kırmızı drifter'ın km sine güvenebilirsiniz
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    drifter ile dragstar zaten mukayese edilemez ki , bahsetmek istediğim konu yurtdışı alışveriş imkanı varsa parça bulmanın çokta zor olmadığıydı .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:09 ----------

bu arada şu üsküdardaki kırmızı drifter'ın km sine güvenebilirsiniz
    tabiki canım, yurtdışı imkanın varsa her şey deniz gibi, ben hemen her şeyi yedekledim mesela, depo çamurluklar dahil

drifter gibi bir makina alma düşünceniz varsa, başka motosikletlere bakmanız zaten yersiz olur diye düşünüyorum. Ben olsam drifter' ı tercih ederim. Drifter motosikletlerin kaplumbağası diyebiliriz.

Motosikleti
    VN 800~
    VN 800 tek gecerim.Suzikiyle bile kıyaslamadan dırek onu alırım.Bılen bılıyordur harleyle mahkemelık olan bı proje hadı onu gectık gercekten saglam ve tok bi motor kmde 175 -225 yaktıgını duydum nekadar dogru bılemem kullanmadım ama cevremde sahiplerini gordum gayet hos durusu ve sesi var .. dragstar onun yanında yeni yetme gibi duruyor yan yana getırme sansın varsa bı bak derım

herkese yorumları için teşekkürler.ikisi arasında karasız kalmışken sikleti farklı olmasına karşın bir zamanlar uzun süre flört edip arkasından iç geçirdiğim triumph bonneville tercih ettim.beni zora soktu ama ilk defa motor sahibi olmusum gibide mutlu etti

Motosikleti
    Dragstar 650
    resmini koyalım ve hayırlı uğurlu olsun diyelim

[QUOTE=draggy;2266119]

teşekkürler dostum.

fotograftaki 2003 yada 2004 olmalı
    garip bir selesi var
    amerikan versiyonmu oluyor?

bendeki 2005
    yaklaşık 15'binde

bu arada vn800 dragstar'dan okadar irimi hakkaten?

Motosikleti
    Dragstar 650
    evet 2002 amerikan versiyonu vn800 boy olarak değilde yükseklik olarak daha iri duruyor.. Bu arada bu tarz sele bu motorda çok hoş duruyor, bir düşün derim

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Harika bir alet almışsın...Kazasız belasız kullan,hayırlı olsun...Artık güzel bir projede gelir umarım...

[QUOTE=Qweasdnon;2266489]

sagol dostum.tanrı herkesı sevdıgıne kavustursun

sımdılık degılde ılerleyen zamanlarda olabılır (hevesımızı alalım)

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Hortlatıyım mı Konuyu :DD Şöyle bir ilanlara baktım Şuanda Türkiye de satılık drifter yok o nasıl bir güzelliktir yarabbim . Hep bir indian hayaliyle yaşayacağım sanırım ama Drifter da hiç fena olmazdı yani geçen sene klasik 4 tane vardı satılık biraz zorlasam diyorum ama volusia nın da farklı özellikleri var. Cc leri arasında en yakışıklı olanı en heybetli ve büyük olanı bla bla ..
    Greyhorse seçimin gerçekten harika. Hayırlı uğurlu kazasız belasız sürüşler diliyorum Hatta her daim custom lı Ki bilirim elinden gelenleri ..
    Motosiklet bir yaşama biçimi ama indian bir bohem yahuu bir felsefe .. hele de biraz bob edilmiş biraz cus tılmış bir de ape varsa dadından yinmez sanırım

Bu arada sele de böyle olmalı kalpler çıkan smile yahuuu...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)