Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

VN800 drifter & dragstar 650

Motovento
    REKLAM ALANI

Niye hortlatırsın birader? . Yarama tuz bastın .Geçen sene 4-5 ilan vardı fakat yazdıkları rakamlar uçuktu ve orası burası ellenmiş motorlardı.Ben motoru aldıktan sonra ilanlar arasında anadolu yakasında uygun fiyatlı orjinal bir drifter ilanı görmemle canımın sıkılması bir oldu.Açıkcası triumph ile flörtümüz ile fazla uzun sürmedi.Mart ayından beri arayıştayım keseme ve kafama uygun bulursam almak isteyecegim motor drifter'dır.Tesekkurler pinkkuvars.Orjinal hali bile çok güzel.Sele ve gidon ,egzoz ,çanta değişimi ile tadından yenmez.Şahsi fikrim aksesuar ilave edilmeyecek kadar klas bir motor.

Not:Balık kuyrugu egzoz ucu çok yakısıyormus

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    indian tarzı bana hiç çekici gelmiyo nedense ya..daha modern çizgiler hoşuma gidiyo...

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye hortlatırsın birader? . Yarama tuz bastın .Geçen sene 4-5 ilan vardı fakat yazdıkları rakamlar uçuktu ve orası burası ellenmiş motorlardı.Ben motoru aldıktan sonra ilanlar arasında anadolu yakasında uygun fiyatlı orjinal bir drifter ilanı görmemle canımın sıkılması bir oldu.Açıkcası triumph ile flörtümüz ile fazla uzun sürmedi.Mart ayından beri arayıştayım keseme ve kafama uygun bulursam almak isteyecegim motor drifter'dır.Tesekkurler pinkkuvars.Orjinal hali bile çok güzel.Sele ve gidon ,egzoz ,çanta değişimi ile tadından yenmez.Şahsi fikrim aksesuar ilave edilmeyecek kadar klas bir motor.
    [/url]
    Son cümşenin altına imzamı atarım greyhorse. geçen sene çok temiz bir tane vardı ankara da 17 diyordu ve gerçekten tam bir klasik ti halen arada sırada düşünürüm ama benim seçimim de sanırım iddiasını yitirmedi henüz her geçen gün yüzümü daha da güldürüyor maşallah ama indian diyorum ben de bir gün bir günnn

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    indian tarzı bana hiç çekici gelmiyo nedense ya..daha modern çizgiler hoşuma gidiyo...
    Şimdi Erhanım şöyle oluyo ki önce racer la başlıyoruz sonra bakıyoruz ki bu makine yorucu acaba diyoruz hem bu chopper lar başka bir yakışıklı motorcu dan öte kendine hasta eder bir hali var bakarken chopperların türkiyede çok fazla olmadığını ve yarı cruiser bir makineyi chopper yapabilir miyiz diyoruz sonra senelerr sonra bir bakıyoruz altımız da yarı indian yarı cruiser bir chooper var... Gönlümüz bir erhan ım bir gün aynı kulvar da süreriz cmtsi gelmeyi unutma

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)