Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Chopper Motor Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV250 (2006 Model)
    Merhaba arkadaşlar ben ehlıyetımı yenı alıyorum ve chopper bir motor alıcağım. 3.000 tl param var ve kask eldiven ceket motor hepsını almak ıstıyorum yanı ortalama motora 2500 tl dusuyor.Bana öneriniz ne olur ? Benım bu fiyata bulduğum motorlar asağıdadır:

Mondial 250 Mct
    Kanuni Seyhan 250
    Kanuni Tiger 250
    Ramzey QM 250
    Regal Raptor DD 250

Bunlardan en iyisi hagisidir veya siz ne önerirsiniz ( 2. el alıcagım ).250 cc bana yetecektir ve yenı baslayacagım goz onunde bulundurulsun.Alacagım motoruda 3-4 sene kullanacağım. Yedek parça - yakıt tuketımı - sağlamlık konuları goz onunde bulunduruyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    4 teker
    dostum seninle aynı dertteyiz bende böcügümü satıp chopper alıcam,regal raptor saglamdır su sogutmalıdır ve görsel olarak diger modelleri kat be kat geçer 250 macit sorunludur kronik sorunlarını giderdin mi oda seni yolda bırakmaz ve oda gösterişli bir modeldir bunun haricinde listede olmayan keeway super shadow ve mudialleri monero-borelli ledow-bisan roadstar var mesela oda saglam cigerli ve v tip motorlu performanslı bir modeldir açıkçası senin görsel kıstasların nasıldır bilmem ama ben ön teker ince olsun motor kaba görünmesin diye düşünüyorum o yüzden kanunileri eliyorum
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Hocam ben olsam biraz daha para toplar Hyosung GV 250 alırım. Kış geldi artık piyasayı takip etmiyorum ama oldukça düşmüştür. E zaten fazlada binemeyeceksin motora bu havalarda. Gerçi motor sevdana nekadar hakim olabilirsin bilmiyorum... O motor alma hevesi içine düştükten sonra insan kuduruyor bir an önce alsam diye kendimden bilirim Aaaah ahhh kaç gece rüyalarıma girdi regaller hyo lar alana kadar Hatta durumun el veriyosa git 1000 - 2000 TL kredi çek bende öyle yaptım şimdi 145 liralık taksitlerle ödeme yapıyorum Hyosung GV 250 var bende ve son derece memnunum senide memnun bırakacağına inanıyorum. ( İç ses : birde boşa geçse :D ) Çünkü sende 250 lik bir makine arıyorsun ;) Tabi ben kanına girmiş olmayayım bu sözlerle sonra kredi çekersin ödeyemezsin falan ondan sonra bi ton beddua yemeyelim
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    4 teker
    motorkafa dostum ben hyo'ların bu 6502lerine bitiyorum çok dehşetül vahşet bir görünüşü var 250 klasik kalıyor bana biraz canlı heyecanlı bişiler lazım sen karaburun gezisine katılmışsın sanırım ben gelememiştim benim böcüge müşteri gelecekti bayan ekti sagolsun öle kala kalmıştım
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Doğru diyosun abi 650 lere bende bayılıyorum ( eğer GV den bahsediyosak ) Borçlarım bittikten sonra almayı düşündüğüm motorlar arasında kafaya oynuyo GV 650

Evet Karaburun gezisinde vardım bende ilk gezim oldu çok güzeldi hatta seninde lafın geçti mesleğini falan öğrendim Fotolarda görmüşsün sende senn böcükten bitane daha vardı... Oda benim eniştem oluyo. Ben ayarttım kendisini gezi için Bu arada seni eken o kadınında ağzını burnunu kırmak lazım
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    4 teker
    iyi yapmışsın bende gelseydim iki böcük vızıldardık neyse kısmet önümüzdeki gezilere birde bu böcüğü satsam chopper alsam oh kebab

Motosikleti
    Arkadaşlar cok tesekkur ederm açıklamalarınız için ama 3.000 tl den daha fazla para cıkartamıyorum zaten bu parada kredi ile çekilecek ve çekebilecegim max para yanı bı nevi ceket kask fln sonraya ertelesek 3.000 tl ye gv 250 de yokki onun için diğer modellere kaymak zorunda kalıyorum. Regal raptor suan ilgimi çekıyor DD 250 e-9 serisinin iyi oldugunu duydum km de 110 120 yakıyomus buda ii bi yakıt oluyor saglamlıkda fena deilmiş en azından çin deil durusu cok ii yanı harley e cok benzıyor bır abi ile konustum 5 ay once almıs cok memnunmus oda yeni baslamış. Yedek parça olayınıda bir şekilde halledebilirim diyorum yani muadil parçalar bulunuyor dediler. Yaklasık 3 ay sonra alıcam motoru yanı kıs zamanı fiyatlarda duser diye düşünüyorum. Baska model marka var mı onerceginiz artılar eksiler seklinde falan

Motosikleti
    4 teker
    ben bir çok chopper kullanan arkadaşla konuştum bende chopper alacagım içim kafam baya karışıktı bahsettigin fiyat aralıgına güzel bir regal alırsın ki bende regal alıcam alper tim var onunla görüştüm bugün 38000 olmuş kmsi 2006 model demişti yanlış hatırlamıyorsam beşiktaşta ali usta varmış regal servisi adamın ismini baya duymuştum regalın ustasıymış parça temininde de sorun yaşanmıyormuş,mct-monero-roadstar keeway ss alacagıma 300 fazla veririm su sogutmalı canavar gibi regal alırım yinede işin ehli arkadaşlarla görüşmen daha iyi olur tabi ama model seçmek tamamen zevk işi

Motosikleti
    bende regal in tipini cok begendım ama 2500 tl civarı pek bulamadım netde 2005 leri 3000 tl den baslıo birde dd 250 e-9 yada 250 9B fln var bunların aralarındakı farklar ne yanı pek bi fark yok sanırm tam anlayamadım forumu bıraz karıstırdım ve hangısı önerilir ??

Korumalı deri ceket 250 tl
    kask 180 tl
    dızlık 20 tl
    deri korumalı eldiven 42 tl
    termal içlik 33 tl

bunlar 500 tl edıor duz hesap

yanı geriye benm temız saglam bir regap raptor dd 250 ye verebilecegim 2500 tl kalıyor

Motosikleti
    4 teker
    wala o fiyata km biraz yüksek bulursun yada diger modellere yönelmen gerek bu konuda daha bilgili arkadaşlar tavsiyede bulunsun benim bilgim sınırlı E-B farkına gelecek olursak;;E kartal gidon yanlış tasvir etmiyorsam B ise t gidon yani düz ve b serisinde km kadranı depo üzerinde.t gidon virajlarla biraz zorluyormuş yatarak dönüyorsun filan dediler bana ama kullananlarla görüşmek lazım tabi

Motosikleti
    cok tesekkurler arkadasım

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    6000 km dir mct kullanan birisi olarak;
    hem yedek parça bolluğu hem servis ağının yaygın olması avantajını da göz önünde bulundurarak mct derim.. 2500 tl ye çok rahat bulursun..
    mct sorunlu diyen arkadaş acaba motoru kullanmadan nasıl sorunlu demiş merak ettim doğrusu
    neyse mct yada başkası , bakımlarını düzgün yaptığın sürece hiçbir motor seni üzmez arkadaşım..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    4 teker
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6000 km dir mct kullanan birisi olarak;
    hem yedek parça bolluğu hem servis ağının yaygın olması avantajını da göz önünde bulundurarak mct derim.. 2500 tl ye çok rahat bulursun..
    mct sorunlu diyen arkadaş acaba motoru kullanmadan nasıl sorunlu demiş merak ettim doğrusu
    neyse mct yada başkası , bakımlarını düzgün yaptığın sürece hiçbir motor seni üzmez arkadaşım..
    mct'nin kronik sorunları var ama düzeltince oda güzel demiştim yanlış hatırlamıyorsam ki bunu formda araştırıp öyle söyledim kafadan sallamadım ve kullananlarla bizzat görüştüm bir zamanlar bende düşünüyordum ve halada düşünüyorum mct'yi küçümsemedim asla,yanlış anlaşılmalara mahal vermeyelim

Motosikleti
    ooo viraGOO
    Alıntı Bleach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben ehlıyetımı yenı alıyorum ve chopper bir motor alıcağım. 3.000 tl param var ve kask eldiven ceket motor hepsını almak ıstıyorum yanı ortalama motora 2500 tl dusuyor.Bana öneriniz ne olur ? Benım bu fiyata bulduğum motorlar asağıdadır:

Mondial 250 Mct
    Kanuni Seyhan 250
    Kanuni Tiger 250
    Ramzey QM 250
    Regal Raptor DD 250

Bunlardan en iyisi hagisidir veya siz ne önerirsiniz ( 2. el alıcagım ).250 cc bana yetecektir ve yenı baslayacagım goz onunde bulundurulsun.Alacagım motoruda 3-4 sene kullanacağım. Yedek parça - yakıt tuketımı - sağlamlık konuları goz onunde bulunduruyorum.

bence söylediklerimi dikkate al ledow 250 cxm kullanıyorum daha önce mct seyhan 250 tiger da kullandım şimdiye kadar kullandığım en sorunsuz motorlardan biri ledow hem şık hem gösterişli birde v motor diğerlerine göre sorunu da çok az - yamaha virago 250 kullanıyordum daha önce bu da onun 1 e 1 kopyası o paraya bukadar kaliteli bi chopper bulamazsın tahminimce !! iyi bak ömür boyu bin cinsinden gerçekten tavsiye edebileceğim bi choopper

maxemrah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250
    arkadaşım gv250 derdim ama bütçen yetmiyo. bende başta senin durumundaydım ve RAMZEY QM250 aldım gayet memnunum hem görünüş olarak hem kalite olarak gayet güzel motor. tavsiye ederim. ayrıca bu sitede ramzey kullanıcılarının bi bölümü var orayı okursak fazlasıyla fikir edinmiş olursun.. kolay gelsin... ayrıca ankaradaysan benim motoru da gelip inceleyebilirsin ama satılık değildir haberin olsun.
    3ds Max

Motosikleti
    Shadow 750

işinize yarayabilir.

Burn rubber not your soul, baby.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    monero cmx 250 a çinliler içinde en hızlı ve güçlü olanı

japonda japon diyen üstadlara kızma bildikleri vardır elbet lakin regal megal uğraşma hiç ramzey şu bu traş bir kullanıcı olarak ne problem yaşıyorum (145 kiloyum ve artçisiz çok az gezebiliyorum) nede süratten sıkıntım var.. yol boşsa rüzgar yağış yoksa ve kendine güvenebildiğin dakikalarsa hiç zorlanmadan 140
    What goes around, Comes back arround...

speedy46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok :(
    arkadaşım bilemem yardımcı olup fikir verebilir miyim?_
    bu hafta sonu regalimde 20.000 devirdim allaha şükür tık yok daha saatt gibi tıkır tıkır çalısıyor..
    GöLgELErDe ıŞıKlAr kaDaR ÖnEmLiDiR.

Motosikleti
    gv 250
    sslm kmarasdan bektas ben satlık bır gv250 2006 moldel motorum var ılgılenen olursa yaza tam gaz janjanlı bı gv650 gsr600 vb almak gerek daha cok gaz daha cok hız ıstyor bu beden hıza doymadı

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Alıntı Bleach adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Mondial 250 Mct
    Kanuni Seyhan 250
    Kanuni Tiger 250
    Ramzey QM 250
    Regal Raptor DD 250

Kardeş ilanıma bakmanı tavsiye ederim..!

Memnun kalacağından eminim.. Çünkü bende hysong GV 250 var, bu motoruda abim kullansın diye aldık ama.. pek hevesi tutmadı. Motorun kullanımı benim motorumdan daha rahat.. İllaki tork bakımından fark var ama çok rahat 120 ye falan çıkıyor, atik bir motor diyebilirim. Bence böle konuşmakla olmuyor, eğer gerçekten ciddi alıcıysan gel görüşelim. Motoru denersin, illada almak zorunda değilsin, forumdan biriyle görüşmüş olurum. Motorum kapalı garaj motorudur. 2040 km'dedir henüz. 2009 mayıs trafiğe çıkışlı zaten.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...un-fiyata.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:59 ----------

Ayrıca kafana yatmazsa, dilediğin servise veya motorcuya götürebiliriz. Yağı bujisi falan yeni değişti. Yedek bujileri, sisi barı, büyük çantası, yan koruma barları ve ayak koymak yerlerini vs...'de vericem.. bunlar zaten yaklaşık 200 tl tutuyor. Keşke ben motoru almaya çalışırken kendim gibi böle motor tavsiye edenler olsaydı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:02 ----------

[QUOTE=Bleach;2188361]
    Mondial 250 Mct
    Kanuni Seyhan 250
    Kanuni Tiger 250
    Ramzey QM 250
    Regal Raptor DD 250

/QUOTE]

Kardeşim yazdıkça yazıyorum ama sonradan gördüm, Benim motorum Ramzey QM 250 ile aynı motordur. Zaten işin uzmanlarıda bilir, motorlar türkiyeye getirilip kendi markalarını yaptıştırıyolar.. Hepsi aynı bire bir.. Aynı olan motorları sıraliyim..

Ramzey QM 250

Yuki 250cc

Skygo 250cc

Truva 250cc

Salcano 250cc

Bu motorları türkiyeye lifan motor getirip dağıtımını yapıyor. Alan firmalarda kendi markalarını yapıştırıveriyorlar. Biraz araştırırsan hepsinin aynı olduğunu anlarsın..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)