Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

custom chopper supershadow old school style

Motovento
    REKLAM ALANI
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Ellerinize sağlık,motorun görünümü özellikle ekzozt ve sissy bar çok çarpıcı.Yolda giderken bu motoru görsem kullanıcısını tebrik ederdim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    robokof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv 250 -1100
    Teşekkürederim dostum,
    Ama şunu söylemeden geçemiyeceğim genelde motoru görenler %80'i; motoru çözmeye çalışırlar motosiklet mi değilmi diye acayip bakışlar o borular da ne? bu ney? motormu bu? snn kolların çok yukarıda diil mi? sen bunu nasıl sürüyorsun? neden kendine eziyet ediyorsun? helikoptermi bu? Harley dimi bu kollar böylee :S:S ne bu? bu neden böyle ses çıkarıyor? şurası söyle oslaydı daha iyi olur şurası olmamış falan dı filan dıı ohohoooooooo....daha bir dünya saçma sapan akıllara zarar, insanı delirtecek, cevapları olmayan cahil cahil yorumlar, sorular. Yahu bu tasarım benim beyen yada beyenme ama ne olursa olsun kıyasalama yapma aklındaki modellerle yorumlama kurcalama bu böyle saygı duy, tebrik et yada öylece bak geç. Saçma yorumlarını kendine sakla. Ben bu sorulara bir müddet cevap verdim. Sonra baktım ki... olmuyor. Bu tarz sorulan tüm sorulara, yapılan tüm anlamsız yorumlara cevap vermiyorum, muhattap olmuyorum sessiz kalıyorum. Öylece soran kişinin yüzüne bakıyorum ki sorduğu soruyu sorgulasın diye. O arada o zaten cevabını almış oluyor. Yahu tasarım bnm alet benim bundan sanane nasıl istediysem öyle yaptım. Sanane! sürmesi zor kollar çok yukarıda yaa sanane, sürende benim yapanda benim. Hem zorolsa kendime neden eziyet edeyim. yaa başaçıkılıcak gibi değil. Heralde yapılan tasarıma ve imalata olan bakış açımız o tasarıma saygı duymak iyi yada kötü karşılaştırma yapmamak bizim milletimizin bi 150 senesini daha alıcaka gibi.
    born to be wild....

Alıntı robokof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sağolasın..Buralardayım yaşadığım sürece bana ulaşablirsini faceden ekle istersen diğer işçiliklerimide görebilrisin ordan."ertuğrul altun"
    Ya face yok ama buradan iletişime geçerim lütfen diğer konularda sakinliğini koruyup banlanmamanı rica ediyorum
    [B]Yaşa, ya da yalan ol..................::lac::[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Norton 850
    çok güzel olmuş ama ruhu eksik

Alıntı !!!!!!!!!!!! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel olmuş ama ruhu eksik
    Onu da sen koyuver. varsa ..?
    [B]Yaşa, ya da yalan ol..................::lac::[/B]

Tebrik ederim. Kazasız belasız inşallah.
    Egzozu nasıl ayarladın onu çok merak ediyorum. Bilgi verirsen sevinirim.
    Kolay gelsin.

TT custom dakiler falan bakıp bakıp gülüyorlardır bu Motorlara.. Disayn vs faktörü ülkemizde malesef yok. Kalite yok. Malesef. Süper emek verilmiş ama design değeri yok bu motorların. custom demek bu değil.

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Ertuğrul hocam bu ne böyle yaaaa. İçim gitti bi görüntü hastası olarak. Ellerine emeğine yüreğine sağlık. İnan içimdeki motoru çıkarmışın ortaya. Canlanıp kendisi gidecek âdeta bee.. Ayrıyeten gidonuna da bayıldım vala. İstanbul içinde yaşıyorsan canlısını görüp hemde bu vesileyle tanışmış olamaz mıyız...?

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    tam bi fiyasko...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Monero CMX 250
    Abi Emeğe SaygısızLık etmem ama Acık ve net söyLüyorum Ben bu motora Binmem biLe Hani Custom Makine oLur ama Gercekten bu Abartı oLmus Hersey'in yeteri kadarı iyidir FazLası haramdır Bu baya baya fazLa oLmuş

harika olmuş üreten bir abimiz başarılı çalışma agresif renk

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    [/COLOR]Abi Harbi diyorum bu aleti bana mobilet fiyatına verseler binersem adiyim
    Bu arada öhh yani konu hortlamış
    Sado

Motosikleti
    Ara verdi devam edecek :)
    depo ve jantlar çok güzel de o gidon yüksekliği ve egzozlar ne yaw :S yağmur suyu toplamak için mi diye geçmedi değil içimden eline sağlık güzel ama bana göre değil :=) konuda epey hortlamış gerçektern

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    madem konu hortlamış ben de tebrik edeyim
    depo ve çamurluk iptali bence ayrı bir hava katmış.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)