Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: hangi motor firmasını tercih edersiniz ?

Katılımcı sayısı
23. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Mondial

6 26.09%
  • Kanuni

6 26.09%
  • Jaulin

0 0%
  • Keeway

10 43.48%
  • Diğer (lütfen mesaj olarak belirtiniz)

1 4.35%

kanuni ? keeway? jaulin ? mondial ?

Motovento
    REKLAM ALANI

bir çok Chopper markası var ucuz yollu ama bunlardan hangi daha iyi ?
    çin malı motor kulllanan arkadaşlardan tavsiyelerini tecrübelirini yazmalarını rica ediyorum size göre hangi motor markası daha iyi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    keeway çin değil ve bunların hepsinden daha iyi. Çin dersen, ben MCT kullanıyorum. Memnunum. Diğerlerini kullanmadığım için yorum yapamam. Oy da kullanmadım o yüzden.
    DİKKAT..! İleri derecede Cruıser bağımlısı, plastikle yaklaşmayın. Kriz anında yeterli dozda kromaj gösterilmelidir

zihni05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Cxm 250A
    Tabikide Keeway açık ara önde...

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Arkadaşlar maalesef anket çok anlamsız olmuş,Yani keeway bence bu kategori içinde olmamalıydı.Tabiki keeway diğerlerine oy atanlar kalite konusunda atmış olamazlar maalesef,atarlarsa o marka motosikletleri olduğu için atarlar.

Motosikleti
    125 Zn
    mondi kullanıyorum bi sıkıntım olmadı : )
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    bunların hepsi çindir, keeway macaristan'da montaj edilmektedir kanuni'nin ise şasesi yerli üretimdir.

siteye üye olduğumdan beri araştırma yapıyordum ve motorumu geçen hafta satın aldım. ne aldığıma gelirsek, kanuni caracal aldım ama öncelikli kriterim görsellik oldu zira heritage softail'i bu denli görsel ve ölçü olarak yansıtabilecek marka mondial olsaydı emin olun mondial alırdım.

görsellik bir yere kadar elbette bunun için sitede bulunduğum zaman dilimi içerisinde tüm marka forumlarını dolaştım hatta sorularım hala duruyordur.

bunların arasında fiyat/performans ve fiyat/dayanıklılık olarak kanuni olduğunu keşfettim ancak bir nokta var o da bu motorların hepsi ufak motorlar yani sürücülerinin ilk motorları o yüzden ufak tefek arızalara değil de ciddi arızalara baktım buna mukabil motorda ve şaside arızaya rastlamadım kanuni'de.

diğer markalarda özellikle mondial'de krank, piston değişimine hatta şasi kırığına dahi rastlamışlığım vardır.

kullanılan malzemelerde aşağı yukarı hepsinde aynı, plastik.

bu motorlar arasında sanırım en alınmaması gereken sanırım keewaydir zira ne malzemesi kaliteli ne parası ucuz, fiyat/kalite oranı sıfıra yakın gibi birşey, benim gözümde estetiğinin olmaması da cabası.

saygılar.

Üstad keeway düşünüyordum, hayallerimi salladın ama iyi oldu.
    teşekkür...

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    ramzey neden yok listede?
    qm250 modeli en sorunsuz motor olarak görünüyor forumda, kullananların hepsi memnun.

bu taşıtların motor ömrü kaç km'dir

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    keeway in super shadow modelini kullanıyorum regal dahil bildiğiniz bütün çinlilere sınıfında 8 takla attırır taş gibi motor. ama diğer modellerini bilmem zaten super shadow yamaha virago patenti alınarak birebir üretilmiş sadece şanzumanı çin olan bir motordur diğer parçalarının kalitesine bırakın laf solemeyi harf bile soyleyemezsiniz benim motorcum elektrik tesisatını görünce şok olmuştu tek soylediği helal olsun adamlara japon motorlarda bile bu jak ları kullanmıyorlar olmuştu motoru öğrenmek istiyorsan araştırana değil binene soracaksın.

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    pek ilgi görmedi ama önemli bi konu

Motosikleti
    Artık Yok...
    keeway de çin malıdır macaristanda toplanması demek o parçaların çinden gittiği gerçeğini değiştirmiyor zaten pek çok yerinde de çindeki fabrikanın adı yazıyor motorun üstünde..

benim seçimim bisan roadstardan olurdu daha alıpda büyük bir sıkıntı yaşayanını görmedim türkiye turu atanlarını gördüm o motorla..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler