Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

chopper seçimi bashan??

Motovento
    REKLAM ALANI

meraba ben daha önce bir iki kez vitesli motor kullandım fazla hız meraklısı değilim sağlam bide gösterişli bir chopper arıyorum daha doğrusu croos hayranıydım ama arkadaşlarım chopper seçmemi diretti
    bir 200 chopper var ama nedir bilmem markası bashan hangi ülkenin malo aradım bulamadım sağlam mı bilemiyorumda bilgi ve önerilerinizi bekliyorum ilginize şimdiden teşekkürler

satılık chopperı olan varsa lütfen sölesin adana hatay mersin civarı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

konuya 44 kişi bakmış ama bir kişi bile cvp atmamaış neyse ben kendim aaraştırmaya devam edyorum ):

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı ilktt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuya 44 kişi bakmış ama bir kişi bile cvp atmamaış neyse ben kendim aaraştırmaya devam edyorum ):
    Biraz daha açıklayıcı olması gerekirdi..

aklınızda bi model varsa sahibinden.com'a bakabilirsiniz..

O dediğiniz motosikleti hiç duymadım ama büyük ihtimal çin malidir..

Size önereceğim 250 cc bir chooper..

Markada vermek isterim ama ne kadar bütçe ayırdığınıza bağlı o birazda

Ama keeway'in 250 lik bir motosikleti vardı ona bakabilirsiniz
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

eyvallahh bütçem 1500 aslında cross istiyordum ama şimdi chopper düşünüyorum aşiri hiz yapmam 100km yeter (:yeterki beni yolda bırakmasın hor kullanmam bakım bilirim şehir içi kullanıcam genelde

teşekkür ederim buarda hatayda oturuyorum az da olsa servis var

tozlukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VT750C Shadow YBR 125
    1500 tl bütçeniz varsa Keaway superlight 150 modellerine bir göz atınız..

teşekkür kewayylere bakıyorum ama bulunduğum il yakınlarında hiç yok adanada ookuyorum diğer şehirlerden almak hem zor hemde nasıl güvenicem kanuniler nasıl sizce ?

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Hyosung gv250 , regal raptor 250 beğendiğim cruiser lar bakmanı tavsiye ederim
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

teşekkür ederim ama hysong pahalıimiş (:bütçem max 1500 regal dende pek bulunmuyor sahibinden.com da sadece 1 tane var yinede teşekküredrim

Motosikleti
    VT750C Shadow YBR 125
    teşekkür kewayylere bakıyorum ama bulunduğum il yakınlarında hiç yok adanada ookuyorum diğer şehirlerden almak hem zor hemde nasıl güvenicem kanuniler nasıl sizce ?
    Ben kanuni caracal kullanıcısıyım, keaway denemişliğim gezmişliğim de var eldeki bütçeye bu motorlar var yani..
    Ama jibicibicix marka motor alacağıma, bu paraya bilindik marka tercih ederim. (Servis & yedek parça vs açısından.)
    Çevre illerde varsa sana uygun, geze göre gelirsin hem fotoğraf eklersin gezi bölümüne güzel olur

mantıklı aklıma yattı aslında ama gelde bul bulabilirsen (: teşekkürler
    son bişi sorsam 150 kewayy superlight yokuşlarda falan çok yorarmı benii bide düz yolda sürat yaparmı yane 100 felan ?

Motosikleti
    VT750C Shadow YBR 125
    Aşırı yük olmazsa, yokuş ve düz yolda yormaz seni..

tozlukcu:ilginden bilginden dolayı teşekkür ederim

nklkizilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400
    1500 tl'ye alabileceğin en güzel motor bence de keeway superlight 150
    en azından çin değil, maceristan malı

dostum o kategoride fiyat ve kalite dengesi en iri regal'llerde var seside çok acaip tatlı fiyatıda ucuz bide zamanla modifiye ile öyle bi hale getirirsinki :D görenler 40,000 dolarlık motor zanneder tabi öle zannedenler sarışın kızlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:35 ----------

mantıklı aklıma yattı aslında ama gelde bul bulabilirsen (: teşekkürler
    son bişi sorsam 150 kewayy superlight yokuşlarda falan çok yorarmı benii bide düz yolda sürat yaparmı yane 100 felan ?
    100 rahatlıkla görürsün düzde bakımını düzgün yaptıktan sonra keyway de götürür şekli hoşş yakıtı ekonomik ;)

Motosikleti
    Artık Yok...
    motor sürüş km tecrübeniz nedir bilemem ama önce biraz scooter da tecrübe gidermenizdir sonrasında v motorlu 250 lik bir roadstar tarzı motora geçmenizdir..

havalı istiyorsanız chopper da hava olmaz ruhuna felsefesine ters.. zaten gerçek chopper da choppercıda salaş bakımsız olur biraz belki bu kısmıda onu biraz kadınlara karşı asi çocuk havasında çekici yapıyor olabilir.. ama chopperın ruhuna özüne hava atma olayı ters.. illa istiyorsan hava atmak regal in spyder modeli var çok havalı onu tavsiye ederim.. yada hyo nun gv650 si var..

mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    Mondial MCT 250cc
    DİKKAT..! İleri derecede Cruıser bağımlısı, plastikle yaklaşmayın. Kriz anında yeterli dozda kromaj gösterilmelidir

çok km yapmiş çinli alınırmı=??

selam arkadaşlar ben hala bi motor alamadım adanayım mersinden yada hataydan da olabilir kewayy superlight olabilir çelik crown olabilir yada ne bilim ortalama 1300,1400 maksimum olucak he bide bitane zealsun 125 chopper var 1250 tl ama yıpranmış bide 17 000 km de ==??

yada crossmu alsam (:

şimdiden cvp verecek herkeze teşekkür ederim
    kazasız sürüşler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    BASHAN çin malidir sitesi: http://en.bashanglobal.com/

Sen sormussun kimse yazmamis bende görünce ekleyeyim dedim.

Ben japondan baskasina bakma diyecem ama onlar pahali onun için arkadaslar öneride bulunsunlar.

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    1500 liraya bence cruiserlara bulaşma derim.İyi bişey bulamazsın,en iyi 2.el çinli cruisrlar bile 2000 liradan başlar.Bence o paraya git kendine sıfır bir scooter al tecrübe kazan,sonra git istediğini al.

hercai_ugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bashan

arkadaşlar bashan marka hakkında arastırma yapıyorum 150 lik atvsınden alacagım ama adamların servısını yada bayisini goremedım nette bılen varmı parcasını falan bulrmuyuz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler