Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cruiser Motosikletler

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese tekrar selamun aleyküm

değerli arkadaşlarım , abilerim , ablalarım. Ben cruiser modellerini gördüm , özellikle arkadaşımda gördüm ve çok hoşuma gitti. Regal raptor modeliydi onunki. 250 cclik bir makina . Duruşuyla motor sesiyle uzun yolda rahatlığıyla bilinen bir motor. Ancak dediki servis ağı zayıf, ama arıza vermiyor dedi. Motora bakarsan bişey olmaz dedi. Beni yolda bırakmaz dimi? en çok korktuğum bu çünkü zaman zaman ailemden birisiyle çıkarım yola , yolda bırakırsa beni rezil olurum bana önerileriniz neler max 4000 tl verebilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sıfır mı ikinci el mi?

regal yerine hyosung gv 250 ye bi bak. param olsa onu alırım şimdi.
    veya virago 250 de olabilir. bunlar ikinci el.
    sıfır alacam dersen o para anca çinli bulabilirsin. onlarada aşırı nazik davranman gerek. ama yinede bi yerde ufak tefek te sorun veriyorlar..
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

peki hyosung gv 250 japon malımı ? sıfır almayı düşünüyorum ücretleri nedirpeki?

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki hyosung gv 250 japon malımı ? sıfır almayı düşünüyorum ücretleri nedirpeki?
    hyosung yalnış bilmiyorsan kore malı ama sağlam makinadır.
    virago 250 ve dragstar 250 lerede bakabilirsin yılı fazla olur ama halen daha sağlam olur onlar.

ben sıfır alcam bana sorun çıkarmayacak kaliteli birşey önerebilirmisiniz? 4000 tl verebilirm

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Sıfır km ve kaliteli o fiyata cruiser bulamazsın.

Ama diğer arkadaşlarında dediği gibi Hyosung GV250 bulabilirsin 4000 TL'ye. Emin ol temiz makine ise seni memnun edecektir.

Ben 21000 km.deyim ve gayet memnunum motorumdan
    ..::.. GO ..::..

peki temiz olup olmadığını nerden anlıycam ? km si ne kadar olmalı nerden anlamalıyım?

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki temiz olup olmadığını nerden anlıycam ? km si ne kadar olmalı nerden anlamalıyım?
    yıkanmış ise motor temızdır arkadaşım öncelıkle cevrende sağlam bır motorcu tamırci bul ve alacağın motoru ona götür baktır eğerki alacağın motorun servısı var ise servıse götürüp baktır en zor olanıda km reye güvenmemek km resı yaşıyla orantılı değilse yanı orantı şöyle motor 2004 model kmresı ise 4000 de bu şüphelıler kısmına yada tam tersı az kullanılmış olacaktır ama benım gözümde şüphelıler kısmına gırıyo aslında km işi tam bır muamma

haklısın doğru söylüyosun askon , peki sıfır fiyatları nedir?

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    oguzhan sen ybr ye bakmıyormuydun nerden cıktı bu çapır işi4000tl cıkabılıyosan cbf al acemılıgı bi at sen dırek cruisere gecış yapma bence

emokaan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 250 CRUISER
    nisan itibariyle raptor sahibi olacam bende ins,ama ehliyetim yok henüz,nisanda sınava giriyorm,mayısta alabilirim anca sınırım. ehliyetsiz sürsek sıkıntı çıkıyo mu? bağlarlarmı motorumu?

Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oguzhan sen ybr ye bakmıyormuydun nerden cıktı bu çapır işi4000tl cıkabılıyosan cbf al acemılıgı bi at sen dırek cruisere gecış yapma bence
    evet ybr bakıyordum ama bu motorları daha önceden beri seviyodum . eğer beni yolda bırakmıycak ve durmadan arıza vermiycekse bunlarda almayı düşünüyorum ama yok tam aksini yapıcaksa ybr alcam ben bi kere alcam ya sonrasında deiştirmeyi düşünmüyorum

Arkadaşlar regal raptor cruiser 250 cc makinayı türkiyeye getiren emre motor ile konustum bu gün herhangi bir parca sorunu olduğunda bizi araman yeterli kargo ile göndeririz dediler. Ordan sipariş üzeirne getiriyolarmış . sıfırını alcam . Şu vakit geçsede gemiye gidip bi an önce gelsem ya :D

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Dostum sıfır motor almak malesef pek mantıklı değil bu vergilerle. Eğer temiz 2. el bulabilirsen sorunsuz binersin, zaten sen makinaya ne kadar iyi bakarsan o da sana iyi bakar. Regal Raptor modeli piyasada bol bulunan bir motor olduğu için parça sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum ki dediğim gibi iyi bakarsan parça da lazım olmaz. Zaten herhangi bir durumda servise götürdüğün anda kazık bi fiyat çekiyorlar genelde o yüzden sağlam bi usta bulup sıkı sıkı sarılacaksın.

Bence Regal yerine Hyosung GV250 almak daha mantıklı, ikisini de kullandım ve Hyosung açık ara önde diyebilirim. Aslında en iyisi paraya kıyıp Japon almaktır bence ama madem 4000tl limitin var o zaman kesin Hyosung GV250 derim.

Şimdiden hayırlı olsun...

Alıntı emokaan82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nisan itibariyle raptor sahibi olacam bende ins,ama ehliyetim yok henüz,nisanda sınava giriyorm,mayısta alabilirim anca sınırım. ehliyetsiz sürsek sıkıntı çıkıyo mu? bağlarlarmı motorumu?
    Evet bağlarlar ve 600-750 tl civarı bir ceza yersin, otopark ve çekici ücretleri artı motora gelen zararın tamiri derken 1000 lira tutar.
    Benim başıma geldi, ehliyetsiz yakalandım ve 600 lira ceza yedim. Fakat polisten rica ettim ehliyetli bir arkadaş geldi motorumu götürdü çekiciye çıkartmadım. Şansına gıcık birine denk gelirsen bu ihtimal bile olmuyor o yüzden motorunu aldığında ehliyetin eline geçene kadar polissiz tenha biyerde haftada bir tur at sadece akünün bitmemesi ve alışmak için.
    Intruder Alert!

Alıntı Tenebrosus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sıfır motor almak malesef pek mantıklı değil bu vergilerle. Eğer temiz 2. el bulabilirsen sorunsuz binersin, zaten sen makinaya ne kadar iyi bakarsan o da sana iyi bakar. Regal Raptor modeli piyasada bol bulunan bir motor olduğu için parça sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum ki dediğim gibi iyi bakarsan parça da lazım olmaz. Zaten herhangi bir durumda servise götürdüğün anda kazık bi fiyat çekiyorlar genelde o yüzden sağlam bi usta bulup sıkı sıkı sarılacaksın.

Bence Regal yerine Hyosung GV250 almak daha mantıklı, ikisini de kullandım ve Hyosung açık ara önde diyebilirim. Aslında en iyisi paraya kıyıp Japon almaktır bence ama madem 4000tl limitin var o zaman kesin Hyosung GV250 derim.

Şimdiden hayırlı olsun...
    4000 tl ye ikinci elmi japon diyorsun? ben asla güvenmiyorum 2.ellere . ben çok titizim aldığım bişeyin bakımı olsun temizliği olsun çok iyi yaparım. hiç aksatmam. O nedenle regal idare ederm i beni ? yolda bırakmaz dimi seyir halindeyken bişey olursa rezil olurum :D

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Ne kadar bakımlarını yapsan da yolda bırakma ihtimali her zaman vardır, malum şans işi bu biraz da. Bi çukura girersin falan mazallah... İkinci el için çok kafanı yorma işte, ben de çok titiz adamımdır 2. el sevmem falan ama bazen el mahkum işte. Ben de gittim 2. el aldım motorumu, sıfırına o kadar para vermek mantıklı değildi. Benden önceki sahibi gayet güzel bakmış, tanıdık çıktı zaten aldıktan sonra. Ben de direk bakım yaptırdım uğraştım vs gayet tıkırında gitti herşey -maşallah. O kadar karamsar olma yani 2. el konusunda...
    Intruder Alert!

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    arkadasım bence ii bir araştır bende çocuklgumdan beridir motor alıcam derdim ama hep hawadaydı gecen ocak da laf arasında babam sana bi corsa weya broadway alayım işe gider gelirken binersin dedi bende yok ben motor alıcam hem daha az yakar hem o arabaların yaşı büyük olur çok sorun çıkarır uğraşamam dedim ama laf arasında sonra bizim baba gitmiş bi motor bakmış jinlun marauder 250 cc güzel fln dedi gittim bi baktım motora hasta oldum :D ama internette biraz araştırdım ii diil sonra biraz daha bakıca keeway ss 250 yi buldum internet sitelerinden izmirdeki ss 250 leri araştırdım 2006 model 2009 aralık ayında trafiğe çıkmış daha 1600 km de bi motor buldum adam kıyafetler dahhil 2500 lira istiyordu biraz pazarlkla 2300 liraya anlaştım ve 2 ay önce motoru satın aldım herşey birdenbire oldu hayatımda vitesli motor sürmemiştim 4 günde yaklaık 50 km yol yaptım sürmeyi öğrendim ehliyete yazıldım şimdi 1000 km yol yapmışım tıkır tıkır gidio hiç bir sorunum yok bence motora ii bakıcaksın hor kullanmıcaksın ama araştırmalarıma göre 4000 bin lira paraya bi gv 250 bulabilirsin heralde hiç durma al derim motru kullananlar çok metediyorlar. bende 180 boy 100kg yim o yüzden cbf 150 fln düşünmedim forumları oku araştır bi 2. el gv yakışır. ama illada paranın tamamını harca diye bişi yok ben corsalardan 2300 liraya indim ve menunum...

Motosikleti
    YUKİ YK150T
    arkadaşım keeway Land cruiser 250.. tavsiye ederim... kullann arkadaşlarım var çok memnunlar.. 4000 liraya 2. el alırsın ancak sağlam makinadır. çin de ürettiliyor ancak Macarristan malıdır... bir bak.. görünüşüde çok iyi ... tam bir CRUİSER!
    :cat:[B]Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir[/B]:cat:

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Oğuzhan her yere konu açmışsın bea kardeşim yeter artık bu ikilemler sana biz şimdi sana şunu al desek gidip hemen alacakmısın?Regal sağlam bir makinedir ama madem 4.000 tl gibi bir bütçen var o zaman git 2.el hyosung gv250al derim sıfır regalden bin kat iyidir.Yada altına sıfır bir ybr çek ömür billah kullan hiçbirşey olmaz.Bu kadar basit bu kadar büyütmene gerek yok ama hala ne alacağına karar veremedin bütçende belli sonuçta.

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    HYSONG GV 250 mükemmel bir makine. sorunsuz, japon mallarına taş çıkartır nitelikte adeta.. ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler