Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

en ucuz V motor hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı kerem182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle cok güzel motor. cok isterim ama bu fiyata yok, cok aradım bulamadım. max.3500 lira cıkartabiliyorum. ve yok bu fiyata
    anladım o zman biraz bekle parayı denkleştirsen daha iyi olmazmı.Olmadı aklıma direk Bisan Roadstar geliyor o da çinlilere göre hiç fena değil....
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    eğer düşünürsen ben 3750 tl ye satarım, yanında çeneden açılır kask, eldiven, gore-tex bot hediye ederim. (zincir yağı, kask kilidi, 3cm çaplı masterlock marka büyük kilit vs. vs. bu tarz genel ihtiyaçlar da heybenin içinde)

km : 36000 model : 2006
    heybe+sosis çanta, sisi bar ekstrası var.
    muayenesi 2012 başına kadar geçerli. vergi borcu yok.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı cienfuegos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer düşünürsen ben 3750 tl ye satarım, yanında çeneden açılır kask, eldiven, gore-tex bot hediye ederim. (zincir yağı, kask kilidi, 3cm çaplı masterlock marka büyük kilit vs. vs. bu tarz genel ihtiyaçlar da heybenin içinde)

yüksek km li gv250 düşük km li çinliden iyidir incelemeni öneririrm
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı cienfuegos adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bir ara ben de çok bakıyordum GV 250'ye .. o zaman olsa bu arkadaşın motorunu alırdım belki.. bu paraya yanındakilerle birlikte iyi..

Ama şimdi eski meski bir virago 535 kafaya koydum. Ya da EN 500. yoksa bizim ne kawa nede yamaha binme şansımız yok. Mecbur eski, temiz bir alet olacak. sonuçta bir kaç ay sonra 250 cc de kesmemeye başlayacak. Gerçi torklu makineler diyorlar bu GV'lere ama yinede şöyle anlı şanlı bi cruiser binmek kim istemez?

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    2. el olsun modeli dusuk olsun ama japon olsun..4 yil az zaman değil parani sokağa atma bence çinlilerle uğraşak.ha illa çinli alcam diyosan al bi tane 2.el ucuzundan..arkadaşa katılıyorum..parlamaz belki..ama yaparlar nikelaj ucuzundan olur biter..

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    2. el olsun modeli dusuk olsun ama japon olsun..4 yil az zaman değil parani sokağa atma bence çinlilerle uğraşak.ha illa çinli alcam diyosan al bi tane 2.el ucuzundan..arkadaşa katılıyorum..parlamaz belki..ama yaparlar nikelaj ucuzundan olur biter..

Motosikleti
    hyosung gv250
    madem 3500 liran var v motor deil ama regal raptor 250 cc al sus soğutmalı motor kalitesi oldukça ii kolay kolay hiçbi problem yaşamazsın 10000 km lerde bişey bulursun

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    hepinize cok teşekkürler yorumlarınız için arkadaşlar.

ramzey qm 250 var aklıma takılan bide, v motordan vazgeçersem sıfırı 3000 lira civarında. onuda bi değerlendirebilirim gibi geliyo. sonuçta sıfır makine alıp özenle fazla zorlamadan kullanırsan çinliler bile cok sorun cıkartmıyor diyor cevremdekiler.

Gv cok güzel motor cidden ama işte, ikinci el almak büyük risk. kimileri için 5000 , 6000 lira cok kolay paralar. sadece zevk için zorlamak için motor alıp, haşat edip elden cıkartan cok var. buyüzden ikinici ele hiç güvenmiyorum.
    ama mesela ikinci el dragstar olur, onu alırım ama gv bile bana güven vermiyo ikinci elde.

sıfır olsun çinli olsun diyorum yinede.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial

ramzey qm 250 var aklıma takılan bide, v motordan vazgeçersem sıfırı 3000 lira civarında. onuda bi değerlendirebilirim gibi geliyo. sonuçta sıfır makine alıp özenle fazla zorlamadan kullanırsan çinliler bile cok sorun cıkartmıyor diyor cevremdekiler.

Gv cok güzel motor cidden ama işte, ikinci el almak büyük risk. kimileri için 5000 , 6000 lira cok kolay paralar. sadece zevk için zorlamak için motor alıp, haşat edip elden cıkartan cok var. buyüzden ikinici ele hiç güvenmiyorum.
    ama mesela ikinci el dragstar olur, onu alırım ama gv bile bana güven vermiyo ikinci elde.

sen bilirsin kardeş inşallah hayırlısı olur
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Forumdan Uzaklaştırıldı

Cruiser alacaksan V motor olmalı,Hem titreşimsiz hem de yolculuğu keyifli,görüntüsü de doludur.
    bak bu motorun önceki sahibi benim,günde 300-500 km ye bana mısın demezdi
    yorgunluk sıfır.
    http://www.sahibinden.com/full_full_...QQdisplayitem?

Motosikleti
    2004 honda cg es
    hepinize teşekkürler yorumlarınız için.
    keewayin bu modeli artık üretilmiyor ve ben sıfır almak istiyorum.

kullanılmış motora hiç güvenmiyorum hele ucuz ve kullanılmış motora asla güvenemem.
    arkadaşım madem böle bişi istiyorsun virago 535 al ikinci el aşagı yukarı 5000 tl varsa hiç ugraşma şaftlı uzun yıllar kullanacagın bi motor ses desen oda var görüntü oda var..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:49 ----------

sahibinden orda çok kelepir var biraz araştır virago 535.....

uzun yıllar bin org japon

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    http://www.sahibinden.com/fiyati_dus...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/virago_535...XQQdisplayitem

Senin yerinde olsam 3500 üstünü tamamlamaya çalışır yukarda verdiğim 2 örnek gibi motosikletlere yönelirdim 96 97 98 model bu makinaları sıfır km çinliye değişmem asla taş gibi motosikletler zaten düşük devirli cruiserler motorlarını bitirmek için extra çaba lazım bence al japon zevkle bin ığdıra git.Dersen bunlar yüksek motorlu 250 500 cc arasında 100km de 2lt fark olur onada o kadar değerki kullananlar söylesin.
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cruiser alacaksan V motor olmalı,Hem titreşimsiz hem de yolculuğu keyifli,görüntüsü de doludur.
    bak bu motorun önceki sahibi benim,günde 300-500 km ye bana mısın demezdi
    yorgunluk sıfır.
    http://www.sahibinden.com/full_full_...QQdisplayitem?
    savaş abi senin kaçtane motorun var böyle
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    yamaha virago
    hepsi güzel de ne alırsan al japondan vazgeçme.çinlisi macarı eninde sonunda üzüyor adamı.bende yamaha virago 250 var.99 model.
    ben de satmayı düşünüyordum ilgilenirsen biligi verebilirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor
    2. el çinli alma ben aldım canım yandı desem yeridir. En sağlamı Regal diye aldım tamirciden çıkamadım . Ve üzücü bi haber 2 gün önce sahibinden comda 2005 model Honda shadow u 5500 e KAÇIRDIM

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savaş abi senin kaçtane motorun var böyle

Ben kolay kolay motor beğenmem,ama Roadstar Çinlilerin içinde apayrıdır.
    Çinli hatunlar kadar da ekonomiktir

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    3500 e Keeway Landcruiser da alabilirsin oldukca guzel bir motor ve V Twindir. ikinci elleri sağlam 3500 e bulabilirsin. dejavu nikli arkadaşın yeğeni satıyordu ben gittim gördüm güzel temiz motor ama benim peşin param yoktu. İmkanın varsa git gör.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Şimdiden Hayırlı olsun...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    Artık Yok...
    v motordan şaşma regal falanda iyidir ama vibrasyon vardır rahat yol yapıyım dersen v motor alıcaksın

v motorda alıcaksan fazla bir manevra alanın yok çinliler içinde ya keeway alıcaksın ya roadstar ama bence roadstar al aynı motorlardır hemen hemen ama ben telli jantı tek geçerim darbeyi emişi dağıtışı açısından. diğer döküm jant girdiğin çukurda sana hissettirir zamanlada metal yorgunluğu yaratır motorda..

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Arakadaş şimdiye almıştır sanırım yakında uğrar foruma inş haber verir
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler