Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu motorla en fazla kaç km uzun yol yapılır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motorun bakımları düzenli olarak yapılmışsa depodaki benzin bitinceye kadar motor gider kaç km olduğu önemli değil. Zaten benzin almak için zorunlu olarak mola veriliyor. Sadece Lastik sorun yaratabilir lastik tamir gereçlerini yanına alırsanız iyi olur dağın başında lastiğin patlaması kötü olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

herkese merhabalar bnm motor hastalığım daha yeni ama motoru daha önceden beri sürüyorum fakat teknik bilgim cok kısıtlı ve tura cıkmayı düşünüyoruz 2 arkadaş paylaşacağım konuda bana yardımcı olursanız sewinirim yuan 150 lilik cross motor alıcam we bunla türkiye sahil boyunca tur yapmayı düşünüyoruz sizce bize bu yuan motor arkasında römorkta olucak cok sorunlu olurmu bize hızı pek planlamıyoruz ortalama aradıqımız hız 90-110 km .... yardımcı olursanız memnun olurum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı DeJaVu_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konu başlığında da açık olduğu gibi sorum belli, hyosung gv250 motorum var.Gelecek yaz İzmir gezisi planlıyorum, yalnız bu benim ilk uzun yolum olucak acaba grup olarak mı gitmeliyim yoksa tek başıma yolda çıkabilecek sorunlara karşı çözüm bulabilirmiyim?Bir diğer sorum ise bu motorla durmadan kaç km yol yapabilirim çünkü hedefim gece 3-4 gibi çıkıp gece 10-11-12 civarında İzmir'e varmak.Yani motorun yaptığı hız belli ama ben hız sabitleyicisi gibi 100 km hız sınırını fazla aşmadan o ayarlarda yol seyredicem.KOnu hakkında fikir ve düşüncelerinizi merak ediyorum.
    Gündüz hava aydınlarıırken çıkmalısın,Hava kararmadan rahat rahat İzmir'de olursun ve o motor o yolu rahatlıkla gider.

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Arkadaş gidip gelmiştir bile

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı clarinetistt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar bnm motor hastalığım daha yeni ama motoru daha önceden beri sürüyorum fakat teknik bilgim cok kısıtlı ve tura cıkmayı düşünüyoruz 2 arkadaş paylaşacağım konuda bana yardımcı olursanız sewinirim yuan 150 lilik cross motor alıcam we bunla türkiye sahil boyunca tur yapmayı düşünüyoruz sizce bize bu yuan motor arkasında römorkta olucak cok sorunlu olurmu bize hızı pek planlamıyoruz ortalama aradıqımız hız 90-110 km .... yardımcı olursanız memnun olurum
    cross motorla tur bence zor olacaktır asfalt zeminde uzun yol yaptıgında titreşim baya bir rahatsızlık verebilir birde ramork demişsin ne alaka

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Hortlamış bu konu Adam gidip gelmiş 2 ci geziyi planlıyordur
    Yolver gitsin .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler